Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Barbara Kurdej-Szatan otwiera się na temat KRYZYSU W MAŁŻEŃSTWIE: "Wcale nie było różowo"

140
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że okres pandemii był dla jej związku z Rafałem Szatanem ogromnym wyzwaniem. Małżeństwo musiało walczyć, aby nie doszło do rozstania. Wiedzieliście, że sytuacja była aż tak poważna?

Barbara Kurdej-Szatan otwiera się na temat KRYZYSU W MAŁŻEŃSTWIE: "Wcale nie było różowo"
Barbara Kurdej-Szatan opowiada o kryzysie w małżeństwie (fot. AKPA)
bEDKUWuZ

Po długich miesiącach nieobecności w mediach spowodowanej urlopem macierzyńskim Barbara Kurdej-Szatan niedawno z przytupem wróciła przed kamery. Tym razem aktorka ma nadzieję, że poklask i uznanie zapewni jej występ w polsatowskim formacie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wcześniej swoich sił próbował tam jej małżonek Rafał Szatan. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Party artystka przyznała, że poniekąd pozazdrościła swemu partnerowi możliwości wcielania się w różne postaci i to właśnie dlatego postanowiła pójść w jego ślady.

Przy okazji rozmowy z czasopismem Barbara Kurdej-Szatan potwierdziła, że w ostatnim czasie jej relacja z mężem wystawiona została na poważną próbę. Kryzys na szczęście udało się ostatecznie zażegnać.

bEDKUWvb
Zobacz także: Kurdej-Szatan nie zmienia swoich poglądów

Myślę, że czas pandemii i narodziny Henia bardzo umocniły mój związek z Rafałem. Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo - mówi gwiazda.

Istotnym elementem walki o związek Szatanów miał być ich niedawny wyjazd do Grecji. To właśnie tam małżonkom udało się zaczerpnąć świeżego powietrza i nieco przewartościować swoje plany na przyszłość. Dziś Kurdej zapewnia, że znajduje się w bardzo szczęśliwym miejscu w swoim życiu, a jej mąż jest tego szczęścia integralną częścią.

bEDKUWvh

Jeśli kogoś kochasz, to warto czasem schować dumę do kieszeni i walczyć o związek. Oboje przez lata naszego małżeństwa dojrzeliśmy, potrafimy głośno rozmawiać o tym, co dla nas ważne, i szanować potrzeby drugiej osoby. Dbamy o siebie nawzajem i o to, by każde z nas czuło się szczęśliwe - zdradza w rozmowie z czasopismem przepełniona życiową mądrością aktorka.

Trzymacie kciuki za Barbarę i Rafała?

bEDKUWvi
bEDKUWvC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(140)
Takie czasy
1 tyg. temu
To jest jakiś dziwny czas. Mnóstwo ludzi się teraz rozwodzi. Ale w sumie się nie dziwię patrząc na zasuwajace kobiety i leniwych facetów, oczekujących wiecznej obsługi. Na barkach kobiety w Polsce praca i dom, dzieci. Taki cień PRL-u. Niestety. A mamy 2021...
Meg
1 tyg. temu
Związek to nieustannie dbanie o niego.... przyjaźń, zaufanie.... miłość szybko przechodzi...trzeba się lubić, ufać...
Sarcastic
1 tyg. temu
Nie ma małżeństw idealnych. Nie ma. Małżeństwa to sztuka kompromisu, tam gdzie się da i gdzie nie narusza to praw, bezpieczeństwa drugiej strony. Z drugiej strony każde małżeństwa weryfikują narodziny dzieci. Wtedy widać jak na dłoni - kogo mamy za partnera ;) powodzenia wszystkim w małżeństwach i związkach wszelkiej maści.
bEDKUWvD
No man No cry
1 tyg. temu
Fajnie, mój po pandemii się spakował i poszedł bawić. Wyszło na plus, bo teraz dopiero rozkwitam!
Wojtek
1 tyg. temu
Filozofka 😉 kolejny artykuł o niczym
Najnowsze komentarze (140)
TAK JEST
7 dni temu
NIE MA RECEPTY NA IDEALNY ZWIAZEK JAK I NA DOBRE WYCHOWANIE DZIECI ----DOBRZE KOMUS RADZIC JAK SIE NIE JEST W DANEJ SYTUACJI
ulka
1 tyg. temu
Jak bym miała kryzys to bym na pewno nie latała po wszystkich gazetach i rozpowiadała może jeszcze w szczegółach
kasia
1 tyg. temu
Jakie małżeństwo taki kryzys
Radosław
1 tyg. temu
A co powiecie jak ma 50+ i spory przebieg
Antek
1 tyg. temu
Baśka ! Ja cię chętnie przytulę !
Hkk
1 tyg. temu
Tylko grecja ??? Gdzie zanzibar?
luzak
1 tyg. temu
nie wiem ile ma lat ta Kurdej, ale wiem jedno, że babka po 40 ma przechlapane, koleś po 40 ma super, oglądają sie za nim dużo młodsze więc stara nie ma szans
omg
1 tyg. temu
Reporter z innej redakcji spytał się w wywiadzie wideo o zdradę męża. Widać było po jej twarzy, że było coś na rzeczy. Nie pojmuję takich kobiet jak ona, mimo że ją lubię. Jak mąż zdradzi to głupio wybaczają i mają kolejne dziecko na zgodę. W jej przypadku nie ma mowy o zależności ekonomicznej, jak w większości przypadków, to ona zarabia na dom, więc zostawanie z takim, który zawiódł zaufanie jest śmieszne. Co to za rodzina, gdy nie ma się bezpieczeństwa od drugiej osoby. Jak ktoś kocha to nie zdradza. Może taką radę dostała od Koroniewskiej. Ciekawe gdzie są przypadki wśród zdradzających celebrytek, których mąż wybacza zdradę i żyją sobie dalej.
bEDKUWvv
Zosia
1 tyg. temu
Ludzie, tylko empatia i poczucie humoru nas uratuje 😁 Z moim mężem po 13 latach jak dostaniemy głupawki to czujemy się jak nastolatki, na liczniku prawie 40😂
jasneżetak
1 tyg. temu
Czas pandemii spędzony z mężem dla mnie był superowy :3
Lucjola
1 tyg. temu
Kurdej - Szatan jest taka nudna i męcząca... Ze wcale się nie dziwię że nawet Szatan ma jej dosyć.?
aga
1 tyg. temu
Bosz, to straszne
alcapon
1 tyg. temu
e tam, ja to mam problem, zakochałem się w starszej babce 55 l., ale ja jestem jeszcze starszy, ale lubię w seksie młode, i co mam zrobić?
kiki mrówka
1 tyg. temu
i po co na siłę kleić związek, kiedy już seks szwankuje to początek końca
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDKUWwo
bEDKUWwp
bEDKUWwq
bEDKUWwr
bEDKUWws
bEDKUWvX