Goss
|

Barbara Kurdej-Szatan smutno o drugiej ciąży: "Chcemy dać Hani rodzeństwo. Staramy się, ale nie wychodzi..."

126
Podziel się

Aktorka przyznała, że wraz z mężem próbują spełnić marzenie o drugim dziecku, jednak póki co bez efektu.

Basia Kurdej-Szatan nie może zajść w drugą ciążę.
Basia Kurdej-Szatan nie może zajść w drugą ciążę. (East News)

Barbara Kurdej-Szatan wiele lat temu pojawiła się w polskim show biznesie jako blondynka z reklamy sieci komórkowej. Mimo trudnych początków ambitna celebrytka szybko przebiła się do pierwszej ligi rodzimych celebrytów, a dziś uchodzi za jedną z najpopularniejszych aktorek w kraju. Niedawno Basia miała również okazję spróbować swoich sił w Tańcu z gwiazdami, jednak przegrała na ostatniej prostej z "weteranem programów telewizyjnych", Damianem Kordasem.

Choć Barbara Kurdej-Szatan wciąż nie może narzekać na brak kolejnych projektów, to od jakiegoś czasu coraz wyraźniej daje światu do zrozumienia, że chciałaby po raz drugi zostać mamą. Celebrytka prywatnie jest szczęśliwą żoną Rafała Szatana, z którym wychowuje póki co 7-letnią córkę Hanię. Para nie ukrywa jednak, że zależy im na tym, aby wkrótce ich rodzina jeszcze się powiększyła.

Niestety w czerwcu zeszłego roku celebrytka ogłosiła, że plany macierzyńskie muszą jeszcze trochę poczekać. Od tego czasu pojawiło się w mediach wiele spekulacji, a fani niecierpliwie czekali na ogłoszenie, że kolejna pociecha pary wkrótce przyjdzie na świat. Tak się jednak nie stało, a teraz celebrytka postanowiła przerwać milczenie w tej sprawie.

W najnowszej rozmowie z Katarzyną Burzyńską celebrytka postanowiła skomentować pogłoski o drugiej ciąży. Z wywiadu wynika, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan bardzo chcieliby zostać po raz kolejny rodzicami, jednak jak dotąd nie udało im się jeszcze spełnić tego marzenia.

"Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi..." - powiedziała smutno Kurdej-Szatan w rozmowie z Burzyńską.

Mimo tego gwiazda wciąż się nie poddaje i chce jak najszybciej dać rodzeństwo swojej córce.

"Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci. Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani" - przyznała.

Trzymacie za nich kciuki?

KOMENTARZE
(126)
Monia
miesiąc temu
Jedni chcą a nie mogą. A w jakichs patologiach rodzą się zapijaczonym matkom dzieci jedno za drugim. Aż serce pęka jak pomyślę że nikt o nie nie dba, leżą i płaczą głodne i brudne. A jest tylu ludzi którzy wszystko by oddali żeby mieć dziecko. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;(
Gosc
miesiąc temu
Moja siostra wpadła mając 43 lata a w wieku 29 miała im vitro i nic
Paula
miesiąc temu
To jest tragedia! Ludzie chcieli by dziecko a nie mogą. A adopcja w Polsce jest niemożliwa do osiągniecie przez większość polskich rodzin. Szkoda tych dzieci które mogły by być kochane. I tych ludzi co chcą kochać a nie mają kogo
Chillout
miesiąc temu
Ja tam Baśkę lubię, mówi to co myśli, a że sobie ćwiachnęła?! Kto z nas tego nie robi? Menelicą nie jest ......nie przesadzajcie.....
Perfekcyjna💅
miesiąc temu
Niech zapyta ekspertów: Anię L. i Gosię R.-M., pierwsza doradzi jak zajść za pomocą diety i ćwiczeń, a gdyby się nie udało to druga służy pomocą i namiarami do specjalistów...
Najnowsze komentarze (126)
elll
miesiąc temu
i bardzo dobrze niech mówi o tym głośno ! temat tabu dotyka dzisiaj tak dużo par, a w internecie tylko gwiazdki-celebrytki ze szczęśliwymi brzuszkami z Instagrama. I nie hejtujcie osób które potrafią głośno do tego przyznać, a zniżanie tego to do poziomu jakiegoś zwierzęcego zachowania jest ohydne ! Dawanie życia jest piękne !
SimonSwwift
miesiąc temu
dawać ją do mnie! Od strzału zaskoczy :)
Gość
miesiąc temu
A co jest złego w jednym dziecku? Durna moda na robienie dzieci hurtowo, każdy chce więcej, dwójka trójka to standard a później rodzice maja dość wszystkiego i chcą się dzieci pozbyć na jak najdłużej; a to po 10h w przedszkolu a to po dziadkach, cięciach itp Jedno dziecko to już jest wystarczająco dużo obowiązków...
Bolec
miesiąc temu
Basiu zapraszam Marek
Gack
miesiąc temu
Rafał nie przejmuj się. Ojcem jest ten kto wychowuje na nie ten kto zrobił.
olo
miesiąc temu
Na swiecie jest i tak za duzo ludzi.
xxxxx
miesiąc temu
Do sąsiada zapukać on pomoze.
njisms
miesiąc temu
Baska przestac kirzyc a bedzie dzidzia a jak nie to zglos sie do Rozenkowej.
Alicja
miesiąc temu
Może warto ograniczyć stres i mniej pracować?
sam szatan
miesiąc temu
Ludzie! Czy wszystkie, te tzw. celebryty muszą w ciąże zachodzić publicznie, może jeszcze będziecie opowiadać w jakich pozach, w jakich porach i z jaką częstotliwością . Ohyda!!!
Fan
miesiąc temu
Za dużo brała pigułek i teraz są efekty!!!
do Niny
miesiąc temu
trzymaj się kochana. Twój aniołek nad Tobą czuwa :*
Jan
miesiąc temu
Ojejku urzekła mnie ta historia do łez opowiedziana przez tę wielką artystkę.
Taka prawda
miesiąc temu
W czarnych marszach uczestniczyła a teraz dziecka jej się chce?Kołtuństwo massive level
...
Następna strona