Trwa ładowanie...
Przejdź na
Spinner
Spinner
|
aktualizacja

Barbara Kurdej-Szatan wciąż odczuwa konsekwencje wypowiedzi o Straży Granicznej. "Zostałam odsunięta..."

1198
Podziel się:

Barbara Kurdej-Szatan zaszokowała internautów, kiedy w 2021 r. w mocnych słowach skrytykowała postępowania Straży Granicznej wobec uchodźców. Na gwiazdę wylała się wówczas fala hejtu. Przez polityczny skandal straciła też wiele współprac i angaży.

Barbara Kurdej-Szatan wciąż odczuwa konsekwencje wypowiedzi o Straży Granicznej. "Zostałam odsunięta..."
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

Będąc na show biznesowym szczycie trzeba pamiętać o tym, że chwila nieuwagi może poskutkować poważnym kryzysem wizerunkowym. Dwa lata temu przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan. Po wulgarnej wypowiedzi o Straży Granicznej gwiazda zaczęła tracić kolejne kontrakty reklamowe i projekty zawodowe.

Z pozycji aktorki grającej w kilku serialach i prezenterki kojarzonej z największymi imprezami z dnia na dzień trafiła niemalże na peryferia branży. Co prawda sporadycznie media donoszą o kolejnych angażach Kurdej-Szatan, jednak nie są to osiągnięcia na miarę szczytu jej popularności. Obecnie gwiazdę najczęściej można spotkać w teatrze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kurdej-Szatan zapoznała się z raportem fundacji Wojciechowskiej na temat uczniów. Mówi, dlaczego ją przeraził

Barbara Kurdej-Szatan o reakcji branży na jej mocne słowa

Aktorka udzieliła niedawno wywiadu w podcaście Wolne Sądy. W szczerej rozmowie wróciła wspomnieniami do najtrudniejszego momentu w swojej karierze. W 2021 roku mocno odczuła, jak odwracali się od niej nie tylko pracodawcy, ale też internauci.

Ta fala nienawiści, która się na mnie wylała. Oczywiście, osoby, które wylały na mnie tę falę, mówią do mnie: "No, sama chciałaś. Powiedziałaś, co powiedziałaś, to teraz masz" - mówiła.

Kurdej-Szatan nie rozumiała, dlaczego mimo przeprosin, jej wypowiedź dalej była manipulowana. Zła prasa doprowadziła do tego, że gwiazda przestała być atrakcyjna dla branży.

Barbara Kurdej-Szatan nadal ma problemy z pracą

Firmy, które ze mną współpracowały miały odgórne naciski, żeby ze mnie rezygnować. Z jednej strony to rozumiałam, bo biznes jest biznes, ale z drugiej czułam takie rozczarowanie, że się poddali tej propagandzie. Dla pieniędzy pozwolili na to, aby Polska dalej tak wyglądała - ubolewała.

Do tej pory gwiazda boryka się z konsekwencjami emocjonalnej wypowiedzi.

Wszyscy się zamknęli i niestety tak to wyglądało i wygląda, że później też długo nie dostawałam kolejnych zleceń filmowych czy reklamowych. Jak się dowiedziałam "chcieliby, ale boją się tej fali hejtu". Każdy tak przymyka oczy i mówi "nie ta, to inna" - podsumowała Kurdej-Szatan.

Całej sytuacji nie ułatwia fakt, że część imprez jest finansowana przez organy państwowe.

Teraz, jak się dowiedziałam od znajomych, sprawdzają pracowników na jakiś rok wcześniej, czy nie wystąpili na protestach albo nie wrzucali czegoś, bo inaczej nie wystąpiliby w produkcjach głównie Telewizji Polskiej. Mnie to wciąż dotyka. Zostałam odsunięta od dwóch koncertów, co do których okazało się, że współfinansuje je Ministerstwo Kultury albo pieniądze idą z Kancelarii Premiera - zdradziła.

Brakuje jej wam na małym ekranie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1198)
Dags
10 miesięcy temu
Nie straciła angażu przez polityczną aktywność, a zupełny brak szacunku i chamstwo. Jak widać ta sytuacja niczego jej nie nauczyła, w dalszym ciągu brak jej pokory. Wstyd, Pani Szatan!
Anioł nie sza...
10 miesięcy temu
Żałosne. Zachowuje się jakby pępkiem świata była a swoją postawą wyszła co najwyżej na rozkapryszoną i zadufaną w sobie dziewczynkę … Mi by było wstyd się pokazać po takiej akcji a ta biedaczka jeszcze się żali hahah. Jak dbasz tak masz P. Szatan.
Drek
10 miesięcy temu
I dobrze.
ed sheeran
10 miesięcy temu
Pamiętamy. Tej skrzeczącej kobiecie, matki syna Zanibaru dziękujemy
Allibabka
10 miesięcy temu
Bidula. Niech ona już siedzi cicho.
Najnowsze komentarze (1198)
Co za czasy
8 miesięcy temu
Celebryta ma prawo oceniać naród ale naród już nie ma prawa nic się odzywać.Co za hipokryzja. I to ma być XXI w.,wybrańcy mają tylko prawo głosu??
Antek
8 miesięcy temu
Nogi to ma jak dwa serdelki:))
Czajnik
8 miesięcy temu
Artyści ze spalonego teatru,którzy zajmują sie nieudolnie polityka pilnują zeby nie wypaść z roli....
Ewa
9 miesięcy temu
Ty wylałaś falę hejtu na pograniczników i ich rodziny! Wstyd do końca życia !!!!! Schowaj się kobito do mysiej dziury albo na Białoruś!!!!
KoSa
9 miesięcy temu
pani Szatan nie rozumie że niektórych słów i czynów nie da się cofnąć przez resztę życia. Niech się cieszy że ma jeszcze jakąś chałturę w teatrze a nie siedzi w Biedronce na kasie po takiej autoreklamie !!
ŻyczliwaMenad...
9 miesięcy temu
Dobrze, że już nie trzeba patrzeć na ten brak talentu i wieczny uśmieszek. Dobrze, że cię szatan podkusił i uzewnetrznilas na max swoje inteligencję i kulturę i jest spokój.bravo! Baśka szukaj Ty etatu pani od kultury gdzieś w Sochaczewie np może w domu kultury albo w Rząśni woj.łódzkie mają duża wiejska bibliotekę wygryziesz tę wredną bibliotekarkę i będziesz przy wypożyczaniu książek ludziom np.do każdej książki robiła szpagat, no musisz trochę po ćwiczyć, bo trujesz strasznie. Powodzenia i nie narzekaj na brak angaży, sama znajdź, bo ja już 2 propozycje za darmochę ci zapodałam.
KochamOHJO
9 miesięcy temu
Co za nogi!!! Okropne. Ta paniusia może co najwyżej być gwiazdą w PGRze, może jeszcze na Mazurach został jakiś kołchoz a w nim etat dla Pani od rozrywki dla towarzyszy przodowników i przodowniczek pracy od dojenia krów? I tam te dwa grube wały można pokazać albo w Rosji tam lubią duuuuże kobiety
Karolina
10 miesięcy temu
I bardzo dobrze!!
Henryk
10 miesięcy temu
Niech się pędzi.
Mija
10 miesięcy temu
Szkoda ze nic nie dotarło do tej osoby Taka zniewaga nie do wybaczenia!!!
Sic
10 miesięcy temu
Ja ją chętnie wezmę
Masakra
10 miesięcy temu
Przykład BKS pokazuje, jakie ludzie w społeczeństwie miewają autorytety, i na bazie tych właśnie autorytetów wolą być skrajnymi d3bilami.
omg
10 miesięcy temu
Usunięto mój komentarz w którym napisałam, że jej znajomi i kumple po fachu chętnie przejęli jej pracę w reklamie, a są to: wojewódzki, M.Cielecka, A.Kulesza, D.Kwiatkowski, A.Mucha, L.Lichota i jakoś nie tłumaczą się przed nikim i nie są za to krytykowani.
Jowita
10 miesięcy temu
Namy własne gwiazdy po co nam łukaszenki
...
Następna strona