Beata Kempa dziękuje ojcu Rydzykowi "za te 24 lata"

956 reakcji
0
0
956
Podziel się

"Ojcze dyrektorze niech mi będzie wolno, z upoważnienia pani premier, bardzo proszę o przyjęcie życzeń i gratulacji. Alleluja i do przodu!"

Okazuje się, że nie tylko prezydent Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński są pod wrażeniem działalności "Magnificencji Ojca Dyrektora Założyciela" Tadeusza Rydzyka. Do tego grona zalicza się również szefowa kancelarii premiera, Beata Kempa. W imieniu swoim i Beaty Szydło złożyła emocjonalne życzenia dla rodziny Radia Maryja w 24. rocznicę powstania rozgłośni:
Drogi ojcze Dyrektorze, kochana rodzino Radia Maryja. Umocowana przez panią premier Beatę Szydło, która do ostatniej chwili była pewna, że będzie jej dane być tutaj z nami, za te 24 lata wielkiej posługi, ojcze dyrektorze, niech mi będzie wolno - proszę o przyjęcie życzeń i gratulacji. Nade wszystko życzenia zdrowia. Prowadzenie tak wielkiego dzieła wymaga wielkiego zdrowia. Pani premier pragnie zapewnić, że dotrzymamy słowa. Rodzina Radia Maryja jest kręgosłupem naszej biało-czerwonej drużyny. Alleluja i do przodu.

Zwróćcie uwagę na minę Tadeusza Rydzyka. Mimo tego hołdu nie wyglądał na całkiem zadowolonego. Po tym chyba poznaje się człowieka sukcesu - zawsze chce jeszcze więcej. Posłuchajcie.

956
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(956)
gość
4 lata temu
To jest śmieszniejsze niż kabaret i tragiczniejsze niż komuna.
gość
4 lata temu
Ten k******t wie co robi włażąc bez wazeliny wielkiemu biznesmenowi z Torunia. Cała ta sekta wie , że głosy " ciemnego ludu " jak to określił elektorat PiS niejaki Jacek Kurski w największym stopniu naganiał im R****k na antenie s******i nazywanej radiem maryja.
gość
4 lata temu
R****k szatan sam w sobie i guru sekty wyłudzającej kasę
gość
4 lata temu
cyrk!
gość
4 lata temu
Ale OBŁUDNICY !!!!! ŻENUJĄCE !!!!!
Najnowsze komentarze (956)
gość
9 miesięcy temu
KOMPROMITACJA
gość
rok temu
P********a pisowska s****a
gość
4 lata temu
24 LATA TEMU I CORAZ GŁUPSZA ZENUJĄCA KLEMPA WSTYD ZA CO MU DZIEKUJECIE Z NIEGO TAKI OJCIEC JAK Z MOJEGO PTAKA MŁOT PAROWY
MIKI
4 lata temu
KLEMPA CO JESZCZE WYMYŚLI RUCHOME SCHODY KLEMPA WALNIJ SIĘ W TEN WIELKI ŁEB Z POLECENIA SZYDŁO ZYCZENIA DLA HOCHSZTAPLERA CO ON DLA POLSKI ZROBIŁ ZE TRZYMACIE MU PALEC W D***E RZAD OSZOŁOMY CZY BOGA W NIEBIE NIE MA
gość
4 lata temu
Żałosne b****o, istny kabaret sam R****k pewnie w duchu pękał ze śmiechu nad tymi wypocinami.
gość
4 lata temu
Nie mogę patrzeć na to paskudne b****o, nie mogę jej słuchać, bezczelna, g****a, niekompetentna zresztą jak cała ta pisowska sekta !
gość
4 lata temu
To jest kisiel w majtach a nie wazelina.
gość
4 lata temu
JAK MOZNA SIE DO TEGO STOPNIA UPODLIĆ...TRZEBA NIE MIEĆ WSTYDU...BA!HONORU BABO HONORU. TO JEST OBRZYDLIWE!!!!
gość
4 lata temu
mogła mu loda zrobić, byłoby krócej i bez pieprzonej wazeliny
gość
4 lata temu
źenada, Boże widzisz i nie grzmisz
ren
4 lata temu
ZALAMUJACE!!!!!! WYC SIE CHCE Z ZALU NAD TA GLIPOTA
Franz Maurer
4 lata temu
..nie mogę tego skomentować bo właśnie się pożygałem
corrny
4 lata temu
straszne dupolistwo
Ewa
4 lata temu
Ale włazidupstwo !!!
...
Następna strona