Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Beata Kempa po słowach Radosława Sikorskiego ROZPŁAKAŁA SIĘ na wizji! "Jest w stanie BIĆ KOBIETY"

534
Podziel się:

Po tym, jak Radosław Sikorski zalecił Beacie Kempie "walnąć się w zatłuszczony łeb", ta nie wytrzymała. Polały się łzy.

Beata Kempa po słowach Radosława Sikorskiego ROZPŁAKAŁA SIĘ na wizji! "Jest w stanie BIĆ KOBIETY"
Beata Kempa płacze na wizji (East News, polsat news)
bFdWUGrV

Słynący z niewyparzonego języka Radosław Sikorski ostatnio po raz kolejny się popisał. Polityk tym razem nie szczędził gorzkich słów pod adresem Beaty Kempy.

Między europosłem PO a eurodeputowaną Solidarnej Polski doszło w środę do ostrej wymiany zdań. Kempa zamieściła na Twitterze post, w którym postanowiła pozachwycać się "łopoczącą na siedzibie Generalnej Dyrekcji Lasów polską flagą". O reakcję pokusił się Sikorski, odpisując, że fFlaga ma przykryć to, że gówniarze z Solidarnej Polski doją Lasy Państwowe tak, jak Fundusz Sprawiedliwości". Gdy w odpowiedzi 55-latka zwróciła się do byłego ministra spraw zagranicznych "Herr Lord", zarzucając mu "nienawiść do polskich symboli", ten postanowił ją obrazić.

Walnij się w zatłuszczony łeb - odpisał krótko.

bFdWUGrX
Zobacz także: Radosław Sikorski o wpisie szefa "Wiadomości": to jest po prostu głupie

Choć polityk nie zdecydowała się na to odpisać, słów Sikorskiego nie przemilczała. Komentując zajście w rozmowie z Polsat News, Kempa nie była w stanie ukryć łez.

bFdWUGsd

Niezwykle smutne. To jest coś, czego kobieta, która tego doświadczy albo zrezygnuje z polityki, albo do niej nie wejdzie. To, co zrobił, jest karygodne - mówiła przygnębiona, ubolewając nad losem kobiet w polityce:

Najgorsze jest to, że czasami namawia się wiele fajnych, aktywnych kobiet, żeby uczestniczyły w polityce. Te, które to obserwują, nigdy się na to nie zdecydują i straci na tym polityka. Ja się nie żalę, ja to przetrzymam. Najbardziej zawsze żal mi moich dzieci. Bardzo dziękuję im i tym, którzy mnie wsparli.

Podkreśliła także, że Sikorski przekroczył dopuszczalne granice wymiany zdań:

Są granice pogrywania. One zostały bardzo mocno przekroczone. Jeśli nie będą wyciągnięte konsekwencje i polityka w Polsce dalej będzie szła w tym kierunku, to rzut beretem, by bić kobiety. Jestem pewna, że [Sikorski - przyp. red.] byłby w stanie to zrobić - oceniła surowo.

bFdWUGse

W pewnym momencie poruszona Kempa przerwała nawet rozmowę i... rozpłakała się.

Poziom bezczelności osiągnął szczyt. Niech porozmawia ze swoimi szefami, niech coś z nim zrobią, może mu pomogą. (…) Patrząc na poziom totalnej brutalizacji języka, którego używa też jego szef, muszą zastanowić się, czy dalej chcą iść tą drogą. (…) Myślę, że nie zasłużyłam sobie na tego typu traktowanie - powiedziała po krótkiej przerwie.

Przypomnijmy, że Radosław zdążył posłankę "przeprosić":

Dzisiaj zrozumiałem, że władzy wolno wyzywać nas od Niemców, którzy nie nienawidzą polskich symboli narodowych, a nam nie wolno reagować. Wobec tego serdecznie panią poseł Beatę Kempę przepraszam. Entschuldigung - napisał, serwując przeprosiny i po niemiecku...

bFdWUGsf

Czy redaktorzy Pudelka śledzą gwiazdy i robią im zdjęcia zza krzaka? Tego dowiecie się w najnowszym odcinku Pudelek Podcast!

bFdWUGsg
bFdWUGsy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(534)
Moni
3 miesiące temu
Ciekawe czy pamięta jak sama mówiła o tłustych nóżkach Hoffmana ??? Karma wraca Pani Kempo
Asienka
3 miesiące temu
No ale jej to wolno wszystkich obrażać ? Sikorski się nie popisał ,to fakt ,ale to co ona wyprawia to czysta paranoja !
Cała ja
3 miesiące temu
Niech płacze!! Polacy też codziennie płaczą jak robią zakupy
bFdWUGsz
Afik
3 miesiące temu
Pani Beato, a może podyskutujemy o pani wypowiedziach ? Zebrało się tego trochę w czasach jak pani w polskim piekiełku "robiła politykę". Teraz ciepła posadka za te zdradliwe euro na koncie!
Andy
3 miesiące temu
Nazwała go zdrajcą i to jest Ok?
Najnowsze komentarze (534)
Nilex
3 miesiące temu
No coz! To jest gosc której ma troche kasy I zapewne malutkiego "wacusia"! Stad te jego opinie.
Ela
3 miesiące temu
Może to było ostra wypowiedź , ale było prawdziwe stwierdzenie Nieraz się zastanawiałam ilekroć widziałam w tv p. Kempę i to z Brukseli jak niechlujnie wygląda jej fryzura. Przecież tyle pieniędzy dostaje co miesiąc jako europoseł. Połki niby to słyną z urody ale także z dbałości o siebie, a tu zupełnie przeciwnie. Nie starcza na fryzjera z wynagrodzenia europoselskiego. Pani Beato reprezentuje Pani Polskę, która Pani tak kocha.
PISlam
3 miesiące temu
Niezwykle zabawne jest to, że jedna z największych pisowskich hejterek (może poza Pawłowicz) poczuła się dotknięta ostrą ripostą. Oczywiście riposta Sikorskiego była przesadzona, lecz była to odpowiedź na jej wcześniejszą wypowiedź, kwestionującą jego przynależność narodowościową i tym samym w domyśle działanie Sikorskiego w interesach obcego państwa - tutaj Niemiec. Niestety ktoś kto rzuca często błotem w innych, sam w końcu zostanie trafiony. Co do tych późniejszych jej "łez" w programie, słabe aktorstwo rodem z tureckiej telenoweli.
gina~
3 miesiące temu
Powiedział prawdę.
Dax
3 miesiące temu
Szok, ile negatywnych wpisów dla Beaty Kempy popierających R.Sikorskiego. To nie pierwszy jego wpis, gdy w chamski sposób obraża kobietę. Gdzie są feministki broniące siostry?? Co za hipokryzja. Niech pokażą w PE wszystkie obraźliwe wpisy Radzia na temat kobiet, ciekawe czy tam też mu przyklasną tak jak tutaj w Polsce. Wstyd!!!
Maja
3 miesiące temu
Pan Radosław nie obraził od tak sobie. Został wcześniej poniżony przez Beatkę. Płeć nie ma tu nic do rzeczy. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
Krkr
3 miesiące temu
No ale przecież wg jej partii raz uderzyć to nie grzech ;)
Taaa
3 miesiące temu
Cyrk
bFdWUGsr
Przeprosiny
3 miesiące temu
Hipokrytko ludzie których obraziłaś czekają na twoje przeprosiny. A potem sobie poplacz nad swoją dwulicowoscią i zakłamaniem.
Ida
3 miesiące temu
Brawo Sikorski:)))))
Gosc
3 miesiące temu
A co miał powiedzieć w chudy inaczej ?
kama
3 miesiące temu
Pani "Tempa" bardzo ubliżała innym ludziom, myślac że jest bezkarna... A tu kukuk, karma wraca!
Gość
3 miesiące temu
Słyszałem jak rozmawiał z Kulczykiem. Czy też tak mówił o swojej matce?
...ojejej
3 miesiące temu
"Ja tez często płaczę.Nikt mnie nie wyzywa nie ubliża,ale ....co miesiąc liczenie 1300 zł renty i jak przeżyć miesiąc ..opłaty,leki ,czy jedzenie kupić?A mam cukrzycę i nadciśnienie i jeszcze inne choroby.Dzieci mi pomagają,bo inaczej ....mąż zmarł już naście lat temu.Brak słów na to wszystko".Pozdrawiam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWUGtk
bFdWUGtl
bFdWUGtm
bFdWUGtn
bFdWUGto
bFdWUGsT