Beata Tadla: "Nie odnoszę się do plotek o odejściu z TVN-u"

34
Podziel się

Chodzi jej o Durczoka? "Nie mogę o tym mówić".

Niedługo minie rok, odkąd Beata Tadla pożegnała się z telewizją publiczną, jako jedna z pierwszych ofiar "dobrej zmiany". Swoje zwolnienie z pracy tłumaczyła wywiadem z Andrzejem Dudą, wówczas kandydatem na prezydenta. Jak wyznała po kilku miesiącach w programie Kuby Wojewódzkiego, nigdy wcześniej nie spotkała tak zdenerwowanego człowieka i po wygranych wyborach Dudy spodziewała się telefonu od Jacka Kurskiego ze zwolnieniem.

Pożegnanie z Telewizją Polską zainspirowało Beatę Tadlę do napisania czwartej już książki, w której podsumowała swoją 25-letnią karierę. Dziennikarka opowiedziała o swoim odejściu z TVN-u oraz TVP. Przyznała, że decyzja o odejściu z telewizji publicznej była podjęta za jej plecami, ładnie nazywając, że doszło do "porozumienia stron". Jest znacznie mniej rozmowna jeżeli chodzi o TVN. Twierdzi, że nie chce odnosić się do plotek na temat swojego odejścia ze stacji. Chodzi chyba o plotki na temat Kamila Durczoka:

To moje czwarte, papierowe dziecko, podsumowuje w nim moje życie zawodowe. czasem przychodzi taki moment, że ludzie lubią cos podsumować. Odejście z TVP i TVN-u było inne. Z TVN-u to była moja decyzja, z TVP to była decyzja podjęta za moimi plecami. Z telewizji publicznej zostałam po prostu zwolniona, to się ładnie nazywa, że za porozumieniem stron. Nie odnoszę się do plotek o odejściu z TVN-u, plotki mnie nie interesują, o reszcie nie mogę mówić.

Źródło:WideoPortal/x-news

KOMENTARZE
(34)
gość
3 lata temu
Milczenie jest złotem,a pracowac gdzies trzeba!
gość
3 lata temu
Uczciwi to oni nie są mają coś naskrobane za uszami
gosc
3 lata temu
podobno jest angaż do wioski smerfów ;-)
OLO
3 lata temu
Durczok TO PEDOFIL
gość
3 lata temu
Szmatrix
Najnowsze komentarze (34)
Aaron
3 lata temu
ta tadla jest tak obleśna i antypatyczna że nie mogę na nią patrzeć! taki niski krępy kloc z wielką głową!
gość
3 lata temu
Tv nowa to dziadostwo występują same odpady beznadziEja a ten dupczok powinien raz na zawsze zniknac Tadla sie go boi bo ona dobrze wie co on zrobił jej i kolezankom a ten cwaniak ma pieniadze to ich uciszy
gość
3 lata temu
no ja p******e to jakies jaja, mnie tez z roboty wywalili i jakos nikogo to nie interesuje, że mam kredyt dzieci do wykarmienia i rachunki, beaciu ludzi gooowno obchodzi sz ty, twoje żałosne skamlenie i twoja sytuacja, jak nie pasi - na pole pomidory zbierac...
gość
3 lata temu
tadla do szpadla
gość
3 lata temu
Pudlu a dlaczego codziennie piszesz o tym banderowskim kurduplu?
gość
3 lata temu
Trzeba mieć odwagę Pani Dziennikarko!
gość
3 lata temu
Sliczny ma głos
gość
3 lata temu
Popularny, ale nie aktualny komentarz. Nasza wspaniała dziennikarka pracuje w telewizji Nowa TV i ma się dobrze. Polecam.
gość
3 lata temu
i nie ma gdzie chlać darmo
gość
3 lata temu
Szpadla dała rowa .Kret wykonał jej nową dziurę na czole.
olek
3 lata temu
marna dziennikarka
OLO
3 lata temu
Durczok TO PEDOFIL
gość
3 lata temu
Co tadla teraz musisz w końcu nauczyć sie pracować nierobie
gość
3 lata temu
Szmatrix