Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Bekowa" Blake Lively żartuje sobie z męża w dniu jego 44. urodzin: "Nie mogę w to uwierzyć, że dalej jesteśmy małżeństwem" (FOTO)

53
Podziel się

Aktorka, która jest związana z gwiazdorem już od 10 lat, udostępniła w sieci serię upokarzających zdjęć jubilata. Wyszło zabawnie?

"Bekowa" Blake Lively żartuje sobie z męża w dniu jego 44. urodzin: "Nie mogę w to uwierzyć, że dalej jesteśmy małżeństwem" (FOTO)
Blake Lively drwi z Ryana Reynoldsa (Instagram)
bDSVVBKd

Choć utarło się, że gwiazdorskie małżeństwa mają wyjątkowo krótką datę ważności, Ryan ReynoldsBlake Lively zdają się przeczyć tej tezie. Gdy aktorzy poznali się na planie filmu Zielona Latarnia w 2010 roku, uczucie między nimi przeniosło się również poza plan, żeby po dwóch latach znajomości wziąć ślub i założyć rodzinę. Dziś Ryan i Blake tworzą jedno z najbardziej lubianych małżeństw w Hollywood, wspólnie wychowując trzy córki: 6-letnią James, 4-letnią Ines i roczną Betty. O przyjściu na świat tej trzeciej chroniąca swoją prywatność para poinformowała media dopiero dwa miesiące po jej narodzinach.

Wpływ na ogromną popularność pary ma niewątpliwie fakt, że zakochane gołąbki od lat pragną uchodzić w mediach za najbardziej wyluzowaną parę w amerykańskim show biznesie. Nie da się ukryć, że charakteryzuje ich zamiłowanie do specyficznego poczucia humoru, co pokazały życzenia, które aktor złożył ukochanej w dniu jej 32. urodzin. Znany kawalarz zaprezentował wtedy światu obszerną kolekcję najgorszych zdjęć ukochanej.

bDSVVBKf
Zobacz także: Blake Lively: "Hollywood bazuje na próżności, jest bardzo płytkie"

Teraz Blake Lively miała okazję raz jeszcze odegrać się na mężu, a wszystko z okazji jego 44. urodzin. W piątek na profilu instagramowym gwiazdy Plotkary pojawił sie post poświęcony małżonkowi, na którym widać, jak celebrytka wręcza jubilatowi skromny "tort", na którym pali się 9 świeczek. Na następnych fotkach widać, jak Ryan bezceremonialnie wpycha sobie do ust kawałki ciasta, w których wciąż tkwią palące się świeczki.

bDSVVBKl

1) Kim jest zagubiona dusza, która wybiera dla siebie urodzinowe CIASTO - napisała aktorka. 2) Co za zwierzę zjada swój tort (ciasto) bez zdmuchnięcia najpierw świeczek. Taką właśnie osobą jest Ryan Reynolds. Wszystkiego najlepszego. Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, że dalej jesteśmy małżeństwem.

Na tym "beczka śmiechu" się nie skończyła. Jako że tego samego dnia urodziny obchodzi koleżanka z branży Reynoldsa, znana z Gry o Tron Emilia Clarke, naczelny hollywoodzki żartowniś zamieścił tweeta, w którym oświadczył, że święto Brytyjki zostało w tym roku... przeniesione.

Bardzo mi przykro. W tym roku musiałem przenieść jej urodziny - napisał Ryan pod zdjęciem Emilii. Jak dla mnie zrobiło się zbyt tłoczno.

Bawi Was poczucie humoru Blake i Ryana?

bDSVVBKm
bDSVVBKn
bDSVVBKG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(53)
Gość
6 miesięcy temu
Które z tych zdjęć jest upokarzające? Ja tu widzę tylko normalne, rodzinne urodziny! Bez celebryckiej szopki i nadęcia!
Gaga
6 miesięcy temu
To jest sekret do udanego związku- dystans do siebie i innych i będziemy wszyscy szczęśliwsi 😊😊
Jola
6 miesięcy temu
Co dokładnie jest upokarzającego w tych zdjęciach?
bDSVVBKH
Fvl
6 miesięcy temu
Super para. Niewątpliwa inspiracja dla Dowbora i Koroniewskiej ;)
Ehh
6 miesięcy temu
Fajni i tacy piękni :-)
Najnowsze komentarze (53)
Wiem znam
2 miesiące temu
Jako 38 latka z 13 letnim stażem małżeńskim (w parze 16 lat) powiem wam jedno. Poczucie humoru jest absolutna podstawą szczęśliwego związku. Wiadomo, inne rzecz jak miłość itd to WIADOMA. Ale poczucie humoru jest absolutnym top top top
hehe
6 miesięcy temu
Ryan ma okulary jak moja siostra:D
Marvel
6 miesięcy temu
Masakra. Gość wygląda jak Dead Pool
Zmijka
6 miesięcy temu
Świetni są:))) pasują do siebie:)
Lady Jordis
6 miesięcy temu
Gdzie są te upokarzające zdjęcia, bo nie widzę?
fajnie
6 miesięcy temu
Jaką mają zwykłą kuchnię, bez marmurów
Pola
6 miesięcy temu
Nie widzę nic upokarzającego w tym że facet szczerze się cieszy. Zawsze takiego uśmiechu
Lili
6 miesięcy temu
Sa fajni i na luzie
bDSVVBKz
Sally
6 miesięcy temu
Fajnie, że dba o męża. Większość kobiet zapomina o mężu po urodzeniu dzieci.
Mee
6 miesięcy temu
Fajni??? Non stop "jada po sobie" wtf
ahhas
6 miesięcy temu
Lepiej nie mówić takich rzeczy!!!
Ja a kto
6 miesięcy temu
Pewnie za dwa lata już razem nie będą 😔
Wtf
6 miesięcy temu
Czemu usunęliście jej buty na przedostatnim zdjęciu ?
eerr
6 miesięcy temu
Żenujące są te ich żarty, w ogóle mnie nie śmieszą. Poza tym jak ich widzę, ciągle myślę o tym, że on jest taki elegancki, z klasą, taki z natury rasowy jakby, książę z bajki. Natomiast ona, choć śliczna, to taka jest... gruboskórna prostacka jakby (ich dzieci też). Nie pasują do siebie wizualnie.
bDSVVBLb