Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Bezlitosna Paulina Młynarska MASAKRUJE hejtera: "Biedny, chory na nienawiść troll"

178
Podziel się

Zamieszkująca grecką wyspę joginka ostro zareagowała na wytknięcie jej braków w edukacji. Celna riposta?

Bezlitosna Paulina Młynarska MASAKRUJE hejtera: "Biedny, chory na nienawiść troll"
Paulina Młynarska rozprawia się z hejterem (fot. Instagram, @mlynarskapaulina)
bDhifgER

Ostatnie dwa lata swojego życia Paulina Młynarska spędziła na Krecie, gdzie spełnia się jako instruktorka jogi i pisarka. Nie oznacza to jednak, że dziennikarka zobojętniała całkowicie na polską codzienność. Wręcz przeciwnie - nadal otwarcie angażuje się w sprawy bliskie jej sercu, jak choćby walka o prawa społeczności LGBT czy rozprawianie się za paranaukowymi banialukami tak często zaśmiecającymi debatę publiczną.

Kontynuując tego typu działalność, Paulina Młynarska jest z pewnością świadoma, że przyjdzie jej niekiedy zmierzyć się z internetowym hejtem, któremu nieznane są granice geopolityczne. Jogince po raz kolejny przyszło stawić mu czoła, po tym jak podzieliła się we wtorek na Facebooku zdjęciami z prowadzonych przez siebie zajęć.

bDhifgET

Paulina Młynarska: "Poznałam wybitnego jogina i wsiąkłam"

Miejsce Mocy na Krecie. Asany i wgląd w siebie. Co drenuje Twoją życiową energię? Jak to powstrzymać? Jak odróżnić więź od uwikłania? - dumała w opisie fotografii.

W sekcji komentarzy pod postem momentalnie pojawił się pewien internauta, gotów charytatywnie "zdrenować życiową energię" Młynarskiej. Znamienne jest, że spora większość udzielających się na profilu dziennikarki osób to kobiety. Hejter natomiast był płci męskiej.

Twoje miejsce jest w szkole, nie na Krecie. Podstawówka to trochę mało - wystukał złośliwie w klawiaturę, chcąc ewidentnie przypomnieć światu, że Paulina nie ukończyła liceum.

bDhifgEZ

Jak na instruktorkę jogi przystało, Młynarska wykazała się sporym opanowaniem. Nie była jednak w stanie odmówić sobie przyjemności wbicia szpili w ego przepełnionego zazdrością użytkownika sieci.

A jednak jestem na Krecie - odparła zwięźle. - W ślicznym domu z widokiem na morze i góry, szczęśliwa, zdrowa, wesoła i spełniona. A takie biedne, chore na nienawiść trolle jak ty muszą z tym żyć - wypaliła na odchodne.

W obronie Młynarskiej stanęła rzesza oddanych fanek, które również nie zostawiły na mężczyźnie suchej nitki.

bDhifgFa

Myślicie, że poszło mu w pięty?

bDhifgFb
bDhifgFc
bDhifgFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(178)
Magdalena
miesiąc temu
Nigdy nie lubiłam tej kobiety,jest antypatyczna.
ulka
miesiąc temu
za to Pani Paulinka jak zawsze pełna miłości i szacunku dla drugiego człowieka...
Kozi
miesiąc temu
Gdyby nie slawny tatus nikt by o niej nie slyszal.
bDhifgFv
Ala
miesiąc temu
Skąd ma na to kasę? Faktycznie, nie warto się uczyć... Mam studia, pracę, a pewnie nawet na zwykłą wycieczkę do Grecji będę zbierać miesiącami...
Heartless
miesiąc temu
Prawdę napisał
Najnowsze komentarze (178)
123
4 tyg. temu
Biedna wypalona i nieszczęśliwa kobieta, udająca szczęśliwą, zazwyczaj tak to się kończy, kobiety które nie mają pomysłu na siebie kombinują, poszla by do pracy do kopalni to by zaczęła dopiero żyć, i zobaczyła by jaka praca jest ciężka, jakie to nie sprawiedliwe celebrytka, leżąca na plaży napisała książkę nie wiadomo o czym, jeszcze pretensje do Małgosi Majdan , Ona w przeciwieństwie do niej bardzo dużo pracuje, a ta celebrytka w Polsce się wypaliła nie chcą jej tu , no to może tam coś ugryzie żenada, Psełdo gwiazda, to samo robi się z Agatą Młynarska , wypalone, ta skolei myśli o Hiszpani, Agata ma jeszcze męża to z głodu nie umrze👎👎
Żal mi jej
4 tyg. temu
Braki w wykształceniu robią swoje. Możecie ją w mediach nazywać szumnie joginką, pisarką, bo coś tam pisze, gdyż każdy może. My wiemy, że nigdy nie była dzienikarką, bo nigdy nie skończyła Dziennikarstwa, ani nawet do niego nie dotarła w ogóle kiedykolwiek. Dziennikarz to jest zawód po ukończeniu takich studiów. Ojciec wepchał ją do tv i komuś się wydaje, że od tego stała się dziennikarką. Jedynie w szkołach średnich tak się przyjęło, że mówi się per profesorze do każdego nauczyciela oraz na uczelni nam tak radzono zwracać się do tych z nauczycieli akademickich, którzy z racji siwej głowy, wieku i stażu pracy na uczelni byli znani kolejnym pokoleniom studentów jako nauczyciele akademiccy. Pani Młynarska nie jest i nigdy nie była osobą, która ma prawo być nazywana dziennikarzem, bo to jest zawód po ukończeniu konkretnej szkoły i to wyższej. Jogina też w niej nie ma, bo jest ugryźliwa i jeszcze czerpie z tego satysfakcję.
Uwaga!
4 tyg. temu
Nie umie zignorować i nie odezwać się złośliwie. A to cechuje dobrego jogina. Warto wiedzieć, że nie brakuje ludzi, którzy zajmują się jogą, żeby zarobić lub być kimś ważnym. Trzeba od razu uciec od tego, który takimi słowami, jak ona reaguje na swoją osobę i poszukać prawdziwego jogina, który zawsze jest spokojny i jeśli się odezwie, to nie wyśle tej samej złej energii, ale zachęci do spokoju i pokoju.
Daro
4 tyg. temu
Kto to jest ?nie znam tej osoby 😭
Artur
4 tyg. temu
A dlaczego miało mu pojść w pięty? Skłamał czy opisał stan faktyczny? W końcu nie każdy w wieku16 lat może zostać gwiazdą kina.
Małgośka
4 tyg. temu
Nie pastwcie się już nad tą biedną kobietą , bo jej życie to jedna wielka porażka ! Od dzieciństwa sama nie zaznała miłości i nie potrafiła stworzyć żadnego szczęśliwego związku . I jak tu miała myśleć o wykształceniu ? Dlatego teraz odpływa :D
SCvbdfgt
4 tyg. temu
Czasy domorosłych dziennikarek bez matury już minęły.....
Das
4 tyg. temu
I tylko to Ci pozostało....Uprawianie jogi na Krecie!
bDhifgFn
Gość
4 tyg. temu
Bardzo niesympatyczna i wrecz wulgarna..jest osoba która trudno polubic
realista
4 tyg. temu
Myślałem, że ludzie praktykujący jogę są bardzo spokojnymi i opanowanymi osobami. I faktycznie na taką osobę pani Młynarska na co dzień pozuje. Tymczasem, jak puści komentarz na temat ludzi, których poglądy różnią się od wartości jakie sama wyznaje, to klękajcie narody ...
tgh
4 tyg. temu
dowalić i sprowokować feministkę ... bezcenne :)
Bdnd
4 tyg. temu
Nie lubię jej, zarozumiala córeczka bogatego tatusia...bez matury
Moni
4 tyg. temu
Żenada i tyle, sztuczne promowanie się nieznanej celebrytki. Byle co byleby tylko gadali
Elżbieta
4 tyg. temu
Biedna i bardzo uboga w wartości taka bezwartosci
...
Następna strona
bDhifgFP