Biedroń komentuję wizytę Dudy w USA: "Wszystko podpisze. To mu najlepiej wychodzi"

249
Podziel się

"Nie jest w stanie nic załatwić, bo nie pojechał z nim Jarosław Kaczyński. Jak zwykle będzie się uśmiechał" - podsumował.

Andrzej Duda w końcu doczekał się zaproszenia do Białego Domu. We wtorek prezydent spotkał się z Donaldem Trumpem, gdzie po wymianie wypracowanych uśmiechów, podpisał kilka dokumentów. Burzę w sieci rozpętało zdjęcie z podpisania deklaracji o współpracy polsko-amerykańskiej, które prezydent USA opublikował na Twitterze. Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że polski prezydent podpisywał dokument w rogu biurka, bez miejsca siedzącego.

W sieci pojawiły się złośliwe komentarze, że mało brakowałoby, a Duda musiałby dokument podpisać na kolanie. Wizytę w Białym Domu skrytykował również Robert Biedroń. Prezydent Słupska stwierdził, że wizyta Dudy jest bezowocna, ponieważ do USA wybrał się... bez Jarosława Kaczyńskiego.

KOMENTARZE
(249)
gość
rok temu
oczywiście, że pojechał tam podpisać umowę niekorzystną za polski - miliardy złotych za ich bazy na terenie Polski, a wizy jak mieliśmy tak mamy
gość
rok temu
Głosuje na Biedronia
gość
rok temu
I ma rację. Mam nadzieję, że za dwa lata to Pan Biedroń będzie prezydentem Polski.
gość
rok temu
Brawo panie Biedroń
gość
rok temu
I ma rację prawdę powiedział
Najnowsze komentarze (249)
gość
rok temu
Boże błagam!!! Broń nas przed takimi pedałeczkami
gość
rok temu
Nie chcę Biedronia za prezydenta, tak jak nie chciałam Dudę, czy komorowskiego... ale jak wybrali Dudę to myślałam, że gorzej nie będzie..., ale chyba jednak jest gorzej. Te wojska i notoryczne rozdawnictwo naszych pieniędzy, zadłużanie kraju, galopująca inflacja... Kto jest taki naiwny, że wierzy, że cudze wojska nas obronią? Porozumienia można zawierać, ale w pierwszym rzędzie każde państwo musi własną armię mieć i o nią dbać, jak o własne dziecko.
gość
rok temu
a tobie nie? kto zadłużył Słupsk na 160 mln? a afera pedofilska to co??
gość
rok temu
Nie wiesz co mowisz. Jestem mieszkancem Slupska i ostatnie 4 lata prezydentury Biedronia sa latami zmarnowanymi. Zadnych inwestycji, powiekszenie dlugu, a najwiekszy sukces to murale na kilku blokach. Dramat. Robert Biedron za to, bez watpienia jest mistrzem PR.
gość
rok temu
biedron to chętnie długopisy w d... by miał niż w dłoni
gość
rok temu
ale d.nie daje....
gość
rok temu
Biedron, pochwal sie lepiej tym co bierzesz do buzi i p u p y - samomianowany edukatorze i wyrocznio. Zostawiasz Slupsk z gigantycznym dlugiem i zamieciona pid dywan afera p e d o f i l s k a. Jestes hanba dla Polski.
gość
rok temu
czy naprawde kazynskiego wykastrowa inaczej chhodzi bezbjaj
gość
rok temu
czy naprawde kazynskiego wykastrowa inaczej chhodzi bezbjaj
gość
rok temu
a zabierzcie go sobie bo to egoista i leń ale lubi być w centrum uwagi nawet wtedy gdy nie ma nic mądrego dopowiedzenia
gość
rok temu
od kiedy Biedroń jest znawcą i komentuje pobyt Prezydenta Dudy w USA, może w końcu wróci do Słupska i popracuje, bo ciągle bryluje i promuje swoją książkę a za niego zasuwają zastępcy a do wyborów jeszcze miesiąc a on nie startuje więc czy do pracy
gość
rok temu
wszyscy się Biedroniem zachwycają - wszyscy tylko nie mieszkańcy Słupska, jest typowym narcyzem, kocha brylować i być w centrum uwagi, nie lubi pracować (tylko 125 dni w roku), wcale nie oddluzyl Słupsk tylko zmniejszył wydatki na inwestycje (warto obejrzeć program Absurdy drogowe ze Słupska j jego wywiad u Olejnik i jego zachowanie przy pytaniu o pedofilię w MCK gdzie miasto miało nadzór nad placówką i kiedy zareagował po uzyskaniu informacji o fakcie) jego deklaracja o nie kandydowania na prezydenta to dobra wiadomość tylko nie wiem ( choć pewnie chodzi o pieniadze) po co kandyduje na radnego, bo kochając też bardzo Polskę wybiera się z jedynki warszawskiej do eurolandu (tam zarabia się euro i nie takie jak w Polsce pieniądze) dla mnie facet nie ma charyzmy ale jest tylko medialny bo dużo i ładnie gada ale za tym nic nie idzie żadne konkrety, zastanówcie się kogo wybieracie, by później nie płakać
gość
rok temu
Młody p****y ,powiedział i napisał
gość
rok temu
Uwielbiam Biedronia
...
Następna strona