Trwa ładowanie...
Przejdź na

Biedroń: "Nikt nie przygotowuje rodziców do tego, że dziecko będzie gejem"

128
Podziel się:

"Moja matka nie potrafiła sobie poradzić z tym. Musiałem przechodzić coming outy i jako ateista, i jako homoseksualista".

Robert Biedroń od lat mówi otwarcie o swojej orientacji seksualnej. I chętnie krytykuje tych, którzy tak otwarci nie są. Przyznaje jednak, że publicznie przyznanie się do bycia gejem nie było łatwe. Zobacz:Biedroń: "Chciałem popełnić samobójstwo. Nie chciałem być ciotą, pedałem!”

Nie było łatwe również dla najbliższych Biedronia. Jego mama nie mogła poradzić sobie z tym, że ma syna homoseksualistę.

Musiałem przechodzić coming outy i jako ateista i jako homoseksualista, gej, w tym konfrontację rodzicami. Nikt ich nie przygotowuje do tego, że ich dziecko będzie gejem. Moja matka nie potrafiła sobie poradzić z tym. Teraz walczy w USA na barykadach.

Źródło: Superstacja

KOMENTARZE
(128)
gość
6 lat temu
Mama powinna byc z niego dumna
gość
6 lat temu
Super gość
gość
6 lat temu
Wszystko spoko tylko kogo to tak na prawdę interesuje ?? Czy sprawa seksualności nie powinna być kwestią prywatną wręcz intymną ? Czy wszyscy muszą wiedzieć z iloma mężczyznami spał pan biedroń ?
gość
6 lat temu
Teraz to niestety kazdy to robi bez wzgledu na orientacje seksualna. Ja tam go lubie.
gość
6 lat temu
tylko po co , do znudzenia o tym gadać - czy prezydent Słupska nie ma nic do roboty oprócz ględzenia ciągle na ten sam temat ?
Najnowsze komentarze (128)
gośćdndfhdfns...
2 lata temu
Dndfhdfnsfn cfhjfghjfghmdghjdvhmrtg6 dndfhdfnsfn hfffbddrhdfhdrhd Fbddrhdfhdrhd fbddrhdfhdrhd dndfhdfnsfn hdftjfnhrtnjshuvgnhv4ggynjfdtbn w sumie to nawet fgjfgj hdftjfnhrtnjshuvgnhv4ggynjfdtbn ndgndnxfnchcfndn nxfncfncjcfh hdftjfnhrtnjshuvgnhv4ggynjfdtbn ncggncfnxghj nxfncfncjcfh fjcfjdjfgnddfndfnd nftnffndfgjcfgndffn nxfncfncjcfh fhfthhffhfrdyybjf dfndfndjf hdfndffhdthxrj hdftjfnhrtnjshuvgnhv4ggynjfdtbn w domu jdfjrgjeekgjtgjer3 cvncgndgjdggnfgnrgn w cvncgndgjdggnfgnrgn cfncgn
gośćmi reriee...
2 lata temu
Wrejerjeriwrierierjerierierierieeidrieri Dkdrkdrkdfkdrk de France w sumie nie ma problemu z ic w 44jrukkivtvj Dkdrkdrkdfkdrk Drtkrftidro w sumie nie wiem ftodrottkdtod w sumie nie wiem foetodrtoe droga ftodrottkdtod ftodrottkdtod dieta rirrorroer4oe4oe4oeroe foetodrtoe dr5oer5oddtoo w sumie
gość
5 lata temu
Bo nikt nie przygotowuje tych biednych rodziców do tego, że n.p. syn będzie ćpunem, a córka dziwką. To wszystko jest patologią.
gość z Dolneg...
6 lat temu
Prawdopodobnie w Słupsku jest 11 rond na nowym ringu,rada miasta chce nadać w/w rondom nazwy.Moim zdaniem jedno z tych rond powinno mieć nazwę im.ROBERTA BIEDRONIA, bo to jest naprawdę fajny prezydent.Powinien za 4 lata startować na prezydenta Polski.Mnie nie obchodzi jego seksualność,ale to naprawdę dobry gospodarz,wiem to bo mam rodzinę w Słupsku i bardzo go chwalą,chociaż za nim nie głosowali,ale teraz nie dadzą przykrego słowa na niego powiedzieć.Są po prostu zadowoleni .
Marek Woźniak
6 lat temu
Nie chciałeś być ciotą i pedałem? Obleśny zboczeńcu właśnie tym jesteś. Jedyne wyjście dla ciebie to przestać to robić. Jeżeli nie z wiary to choćby z odrobiny poczucia przyzwoitości smaku bądź czegokolwiek co nie powoduje wymiotów.
gość
6 lat temu
Bardzo pozytywny, ciepły i otwarty człowiek.
jhgf
6 lat temu
mieszkancy slupska kogosta wybrali ....fuj
gość
6 lat temu
Lubie Cie Biedron ! Przyjedź do Miami zapraszam M.
gość
6 lat temu
w szkolach jest religia zamiast wychowania w spoleczenstwie ..
Gość robert
6 lat temu
odmiency powinni nie mieć prawa głosu i nie powinni pełnić funkcji publicznej przykładem jest Biedroń, Grodzka czy Grodzki jak kto woli
koko
6 lat temu
nikt nie mysli ze ich dziecko bedzie sie w głównie paprało ty główniany kakaowcu
gość
6 lat temu
dokładnie
gość
6 lat temu
Uważam,ze w każdej rodzinie bliższej lub dalszej rodzi się taka osoba tylko skrzętnie swoją inność ukrywa . W mądrej rodzinie jest traktowana normalnie ale niestety zdarza się ,że młody człowiek bez wsparcia popełnia samobójstwo.
gość
6 lat temu
nic nie "powinno" byc, jak ktos chce to opowiada, nie chce, nie opowiada, to nie ma zwiazku z orientacja. jakos jak sie aktorzy slawni chwala podbojami to nikomu to nie przeszkadza?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie