Bielan z PiS o Dudzie: "Nie widzę tutaj błędu pana prezydenta. Co miał zrobić, uciekać?"

333
Podziel się

"Część celebrytów jest znanych tego, że są znani, nie mają innych zasług. BOR przeszukuje czasem gości, ale trudno oczekiwać, żeby również sprawdzał stroje".

"Ja w ogóle nie widzę tutaj błędu pana prezydenta. Co miał zrobić, uciekać?" - pytał w programie #dziejesięnażywo w Telewizji WP wicemarszałek Senatu, Adam Bielan. Polityk PiS skomentował w ten sposób sytuację z sobotniej gali Super Expressu, podczas której występująca tam półnaga Doda podała tort Andrzejowi Dudzie.

Byłem zaproszony na tę galę też, nie dotarłem ze względu na opóźnienie samolotu. Żyłem w ubogiej nieświadomości tego, co się wydarzyło. Mówienie o kompromitacji głowy państwa jest dużą przesadą. Część celebrytów jest znanych tego, że są znani, nie mają innych zasług, muszą sprawiać, żeby media pisały o nich, nawet w jakikolwiek sposób. Otoczenie pana prezydenta, BOR, przeszukuje czasem gości, ale trudno oczekiwać od BOR-u żeby również sprawdzał stroje.

KOMENTARZE
(333)
gość
3 lata temu
" są znani z tego ze są znani" ale pojechał Dodzie haha
gość
3 lata temu
To wina kancelarii prezydenta. Powinni znac program wieczoru w szczegolach i zapobiec takiej zenujacej wpadce.
gość
3 lata temu
Dodła jest żałosna... weźcie jej już nie pokazujcie bo się niedobrze robi od samego patrzenia
gość
3 lata temu
,,co miał zrobić uciekać?'' co za żenada! wogóle miał nie przychodzic na tak niegodne prezydenta wydarzenie.
gośćWikii
3 lata temu
Prawdziwy artysta jeśli wie przed jaka publicznością będzie występował to odpowiednio się przygotowuje i zachowuje. Ale to prawdziwy artysta a Rabczewska to.....poniżej krytyki.Trzeba mieć w sobie trochę kultury.
Najnowsze komentarze (333)
aga444
3 lata temu
Ja rowniez nie widze bledu w zachowaniu p .prezydenta cala sytuacje wziol na wesolo a nie jak sztywniak ,ktora nie byla dla niego komfortowa.Ps.A ta sztywniare ,zmanierowana,wymadrzajaca sie w studio to pierwsze bym wyrzucila z pracy(,g****a krowa)
gość
3 lata temu
ja tam nie widze nic żenującego. Doda od zawsze swojim ciałem promowała swój wizerunek miedzy innymi takimi strojami. Każdy na tej gali oglądał jej strój no i no coz jej zacny tylek pan prezydent tez czlowiek i zachowal sie normalnie.W ameryce Obama tańczyl na scenie jego zona robila pompki u Ellen a u nas cos takiego juz gorszy....
gość
3 lata temu
Bielan ty i****o PIS wlasnie ztego slynie poklepac po d***u i ogladac wstydu nie maja przynajmniej PIS dziorowosmieszyla i niech sie glupio nie tlumaczy mogla go wziasc do burdelu on by nie odmowil budyn sie osmieszyl
gość
3 lata temu
Nie wiem czym ją ten Gąsowski oczarował , nie chciałabym go do niczego
gość
3 lata temu
Ta naga d**a - czy to, to lesne ruchadlo dudy?
gość
3 lata temu
przy jego występach wyskoki Kwaśniewskiego czy Komorowskiego to pryszcz a tak na nich psioczyliście
gość
3 lata temu
to niech robi teraz duda rajdy po galeriach, akurat do tego się nadaje,
JUŻ DOSYĆ
3 lata temu
KAŻDY MA DŚC DODY KAŻDY JĄ KRYTYKUJE ALE JAKOŚ NIKT NIE PRZECIWSTAWIA SIĘ JEJ PUBLICZNYM WYSTĘPOM KTOŚ POWINIEN ZA TO BEKNĄĆ BO TO CO ONA WYPRAWIA PUBLICZNIE TO JUŻ LUDZKIE POJĘCIE PRZEKRACZA WSPÓŁCZUJĘ PANI DUDZIE ŻE DODA TAK BEZ SZACUNKU POTRAKTOWAŁA ZWŁASZCZA JĄ HAŃBA
gość
3 lata temu
od teraz doda to pani d****a
gość
3 lata temu
To wina Dody specjalnie to zrobiła by o niej gadać a teraz to prezydent winny? ,zachował się taktowanie
gość
3 lata temu
Świetna podpucha.
gość
3 lata temu
doda zalosna jest
gość
3 lata temu
Uciekać nie,ale nie iść w ogóle. Żenada, żeby pracował na swoją popularność w takiej marnej gazecie i takiej samem imprezie.
gość
3 lata temu
A Doda nie wie jak się zachować w obecności Prezydenta? Nie lubię go ale ta p***a powinna siedzieć na tej swojej gołej d***e i nie oddychać.
...
Następna strona