Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mikey
|
aktualizacja

Biskup odprawił mszę w intencji zdrowia Marty Kubackiej. Wzruszające słowa z ambony

116
Podziel się:

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, od kilku dni przebywa w szpitalu. Cała Polska wspiera ukochaną skoczka, jak tylko może. Cegiełkę dołożyli nawet duchowni, odprawiając mszę w intencji zdrowia Marty.

Biskup odprawił mszę w intencji zdrowia Marty Kubackiej. Wzruszające słowa z ambony
Biskup ODPRAWIŁ MSZĘ w intencji Marty Kubackiej: "Taka miłość jest prawdziwym świadectwem" (AKPA, Instagram)

Dawid Kubacki w poniedziałek przekazał bardzo smutną wiadomość o hospitalizacji swojej żony, dla której zrezygnował z udziału w tegorocznych konkursach skoków narciarskich. Słowa otuchy i wsparcia dla skoczka i jego ukochanej popłynęły z całej Polski. Głos zabrali, m.in. dziennikarze, sportowcy, politycy, a także przedstawiciele kościoła.

Marta Kubacka przebywa obecnie w Śląskim Centrum Chorób Serca. Niestety, od poniedziałkowego wpisu skoczka nie wiadomo, w jakim stanie jest małżonka Kubackiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gala Top Seriale 2023. Aktorzy dzielą się wrażeniami

Wsparcie sąsiadów Marty i Dawida

Dawid Kubacki i jego żona Marta mogą liczyć na wsparcie również ze strony sąsiadów. W rozmowie z "Faktem" mieszkańcy wsi Gronkowo, w której mieszka para, opowiedzieli w rozmowie z serwisem, że cała sytuacja niezwykle ich przejęła i modlą się o zdrowie kobiety. Dodali również, że Dawid cieszy się w swoich stronach dużym szacunkiem, nie tylko dlatego, że jest wybitnym skoczkiem, ale też kulturalnym i sympatycznym człowiekiem.

Biskup Damian Muskus odprawił mszę za Martę Kubacką

Jak poinformował "Fakt", niedawno biskup Damian Muskus odprawił nawet mszę w intencji zdrowia Marty Kubackiej. Homilia odbyła się w kościele w Szaflarach, a podczas kazania nie zabrakło nawiązań do miłości małżeńskiej i słów wsparcia pod adresem Kubackiego.

Taka miłość jest prawdziwym świadectwem. Nie ta, o której opowiadamy, nie ta, którą gorliwie wyrażamy na wiele sposobów. Chodzi o miłość, która jest wyborem potwierdzonym codzienną wiernością. Miłość wypróbowana cierpieniem, wytrwała i konkretna, jest najważniejszym i najbardziej przekonującym świadectwem o Bogu. I ta zwyczajna młoda rodzina potrzebuje dziś, jak wiele innych rodzin przeżywających podobne dramaty, siły i nadziei - mówił z ambony biskup.

Hierarcha dodał także, że w takich sytuacjach ludzie są bezradni i jedyne co wierni mogą zrobić, to "otoczyć ich miłością i modlitwą".

Czuwamy przy nich z nadzieją, że są teraz w najlepszych rękach dobrego Ojca, który pragnie szczęścia każdego z nas - dodał.

Pudelek życzy Marcie szybkiego powrotu do zdrowia!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
Abc😍
3 miesiące temu
I to jest wartość - miłość 😍 a nie … za ile torebka, operacje, zmiany partnerów …
fdsa
3 miesiące temu
Jednak fajnie być żoną znanego człowieka, w razie choroby możesz liczyć na wsparcie prezydenta, premiera i biskupów. Żony zwykłych Januszy w razie poważnej choroby często muszą liczyć tylko na siebie
arnold
3 miesiące temu
Marta jest pod opieką super profesjonalnych lekarzy i to jest najważniejsze.
Emerytka
3 miesiące temu
Pani Marto z calego serca zycze zdrowia!!! Szkoda ze jedraszewski nie byl taki wylewny i wspolczujacy jak umierala matka nienarodzonego dziecka z Pszczyny, nie byla znana wiec nie byl nia zainteresowany hipokryta!!!
Gość
3 miesiące temu
Profesor Religa to Zbigniew.
Najnowsze komentarze (116)
Biskupi Lans
2 miesiące temu
Biskup odprawił mszę w intencji zdrowia... I ,,cała,, polska modli się i przeżywa chorobę celebryckiej żony 👀 a innej biednej i zwykłej matki kilkorga dzieci zapracowanej kochanej nawet lokalny kieckowy nie odprawi bo mu to zwisa pod sukienką ! Czy ta kobieta jest kimś super wyjątkowym czy tylko znaną że jest znaną i jej się należy więcej od innych chorych polskich matek, fuj 🤢🤮 ?
Bogusia
3 miesiące temu
A ja się modlę za lekarzy bo to ciężka pracą widziałam szpital widziałam chorych a tam Biskup Jenraszwski to żaden lekarz
Bogusia
3 miesiące temu
Daj Boże zdrowia Marcie dla rodziny musi żyć daj zdrowie lekarzom opiekujących się chorymi
Bogusia
3 miesiące temu
Wszystkich żal czy sławny czy bogaty Kubacki to znaną osobą publiczną i malutkie dzieci proszę nie być zazdrosnym pisałam jusz że będzie dobrze bo Ojciec Święty tu tesz ma swuj udział
mła
3 miesiące temu
Homilia to kazanie, więc nie mogła się "odbyć" Odbyć się mogła msza św. I tekst "cegiełkę dołożyli nawet duchowni"... Nie wiem kto pisał ten artykuł.
Aga
3 miesiące temu
Dajcie spokój! Oni napewno nie życzą sobie takiego rozgłosu, tylko media to rozdmuchały i żerują , a wy hejtujcie jeszcze nic nie winna kobietę w szpitalu,.. trochę rozumu ludzie!
232
3 miesiące temu
Tu nie jest potrzebna modlitwa ale fachowa wiedza lekarzy.
Lilo
3 miesiące temu
Pudelek przestań żerować na ludzkim nieszczęściu i pisać artykuły temat jest poważny i nie zasługują na bycie na tej stronie
Najgorsi są p...
3 miesiące temu
I zapłakałam nad moim losem ,bo jak miałam zawał w lipcu 2022 nikt się za mnie nie pomodlił.. Zdrowia życzę
Piwo
3 miesiące temu
Czekam na pogrzeb taki z pompą to się kler będzie wymądrzał
Piwo
3 miesiące temu
Kiedy umrze?
Gość
3 miesiące temu
A co jej tak naprawdę jest szukają nowego serca dla niej czy co biednego pokroją żeby bogatego ratować
Hjjjj
3 miesiące temu
Polska, ot polska. Modlitwa?
Niki
3 miesiące temu
Nieszczepiona dla info wszystkich! Za to przeszla covid.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie