Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Blanka Lipińska przeprasza osoby transpłciowe, ale... NIE ZA SIEBIE: "Może być wam przykro"

166
Podziel się:

Blanka Lipińska przekonuje, że użyła niefortunnego porównania, ponieważ przez ostatnie miesiące "Polacy chętnie komentowali jej wygląd", twierdząc, że przypomina mężczyznę. Sensowne wytłumaczenie?

Blanka Lipińska przeprasza osoby transpłciowe, ale... NIE ZA SIEBIE: "Może być wam przykro"
Blanka Lipińska tłumaczy się ze stwierdzenia "wyglądałam jak trans" (Instagram, AKPA)
bECoJTKd

Kilka dni temu z zębów Blanki Lipińskiej zniknął aparat ortodontyczny, czym celebrytka nie omieszkała pochwalić się w sieci. Wyznała także, że celem upiększenia uśmiechu poddała się od razu zabiegowi wycinania dziąseł.

Niestety podsumowując swoje doświadczenia z drutami na uzębieniu, pokusiła się o mało przemyślane porównanie:

Jak widzicie, moja twarz wraca do normy, czyli moje ogromne usta, w których wyglądałam jak trans, zdecydowanie zmalały. [...] - wypaliła, nagrywając jak zwykle z wnętrza samochodu.

bECoJTKf

Stwierdzenie natychmiast zwróciło uwagę aktywistów. Skomentować wypowiedź autorki 365 dni zdecydowała się nie tylko Maja Staśko, ale i transpłciowy Charek Novak, który zbeształ celebrytkę za pośrednictwem instagramowego profilu.

bECoJTKl

W związku z namnażającymi się słowami krytyki głos postanowiła zabrać także sama Blania. "Pisarka" rozpoczęła więc sobotni poranek od nagrania na Instastories wytłumaczenia.

Spieszę wyjaśnić, dlaczego powiedziałam, że już nie wyglądam jak trans - zaczyna Lipińska. To nie było moje stwierdzenie. To był dosłowny cytat z dziesiątek tysięcy komentarzy - przekonuje i żali się na krytykę, z którą musiała się mierzyć w związku ze spoczywającym na jej zębach metalem:

Kiedy założyłam aparat, Polacy bardzo chętnie komentowali mój wygląd, również w taki sposób, który wskazywał na to, że wyglądam jak koleś - ubolewa i choć decyduje się przeprosić, to jednak... nie za swoje słowa:

Chciałabym wszystkie osoby trans przeprosić, bo może wam być przykro. Ale nie przepraszam was za siebie, przepraszam was za tych wszystkich ludzi, za te wszystkie podłe hieny w internecie, które czują się bezkarne. [...] - tłumaczy, atakując przy okazji portale plotkarskie i zrzucając na nie winę za swoją nieprzemyślaną wypowiedź.

bECoJTKm

Udane tłumaczenie?

bECoJTKn
bECoJTKG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(166)
Eeee
8 miesięcy temu
I ma rację. Teraz nic nie możesz powiedzieć, mieć własnego zdania bo już obrażanie się. Jak po niej wszyscy jechali, wyśmiewali się to było dobrze?
Meg
8 miesięcy temu
I dobrze. Nie h nie przeprasza. Nie przepadam za nia ale niektóre osoby przeginają
Gaga
8 miesięcy temu
Ludzie i ta ich poprawność polityczna. Zwariowali
bECoJTKH
Powiedzenia
8 miesięcy temu
Żałosne czepiać się wszystkiego, wkurzają mnie te aktywistki
Sole
8 miesięcy temu
Nie mogę, nie mogę słuchać jej głosu, ona ma okropny głos, jak.... Nawet nie potrafię tego nazwać. Nie jest subtelna, delikatna, strasznie się drze, nie wiem... Tragiczna
Najnowsze komentarze (166)
Żabcia
8 miesięcy temu
Ale ona naprawdę wygląda jak mężczyzna, który poddał się operacjom plastycznym w celu upodobnienia się do kobiety...
Typiara
8 miesięcy temu
Brawo, nie dała się zaszczuć, choć jej nie lubię to uważam że nie ma za co przepraszać
Szpilcia
8 miesięcy temu
Gdyby nie te brwi... Kto to robił.. Blanka ma bardzo ładne oczy.. A to dużo... Ludzi wkurzają osoby, które zrobiły kasę.. Miała kobieta pomysł na powieść erotyczną... Każdy może napisać.. I zarobić.. Czy ona tak wygląda czy siak.. Musiała włożyć pracę w te książki.. Każdy może.. Napisać.. Myślę, że jest Sobą.. Piszę co zrobiła.. Ale ważna jest OSOBOWOŚĆ a ja ma... Trochę popularność dała się jej we znaki.. Niepotrzebnie swój związek z Baronem, monitiwala... Prywatność trzeba zachować dla siebie... Bo potem inni złośliwie oceniają. Myślę, że to ja nauczyło.. Najlepiej się uczyć na swoich błędach.. Ja Jej życzę powodzenia.. Ma dziewczyna SIŁĘ.. A wzięła ja z domu.. Rodzice dali jej.. MIŁOŚĆ.. A TO NAJWAŻNIEJSZE.. DLATEGO MA SIŁĘ. DAJCIE JA SWOIM DZIECIOM... 😁💅
renata
8 miesięcy temu
Wyglądasz strasznie az mi ciebie szkoda
KANGUR
8 miesięcy temu
Zawsze byla dla mnie LADY BOY
KANGUR
8 miesięcy temu
Zawsze byla dla mnie LADY BOY
SZTUR
8 miesięcy temu
Dużo kobiet ma dziąsłowy uśmiech czyli gdy się uśmiechają to widać malutkie ząbki kikutki i te wystające dziąsła nad ustami. Ohydnie to wygląda. Dobrze , że usunęła ten dziąsłowy uśmiech. Teraz wygląda korzystniej.
Adam
8 miesięcy temu
Ma bardzo piękne sexowne uda!
bECoJTKz
To ja
8 miesięcy temu
Niech się nie pokazuje publicznie jeśli nie ma co pokazać. Najwyraźniej w świecie jest brzydka i nic tego nie zmieni, stąd komentarze
rispo3
8 miesięcy temu
Wielkie rzeczy, a jak obrażają katolików, to jest w porządku, wtedy nikt nikogo nie przeprasza, gdzie tu sprawiedliwość, wtedy można?
Lbgt+ast
8 miesięcy temu
Ależ to jest głupie. Jeśli coś wygląda jak coś to już nie wolno tego powiedzieć ?
Robert
8 miesięcy temu
Nie rozumiem jak Ten Osobnik ( użyj rodzaju żeńskiego) nie wstydzi się pokazywać takiej... No nazwijmy to twarzy. To jest nawet po tuningu tragiczny obraz.
szczery
8 miesięcy temu
No nie,wygląda gorzej,zdecydowanie !
Asiek
8 miesięcy temu
Coś powiedziała a winę zrzuca na innych. Dorosła jest czy nie? Człowiek dojrzały ponosi za swoje czyny odpowiedzialność. Głupie i dziecinne tłumaczenie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECoJTLs
bECoJTLt
bECoJTLu
bECoJTLv
bECoJTLw
bECoJTLb