Trwa ładowanie...
Przejdź na

Boczarska: "Taki film Michalinie Wisłockiej się należał"

92
Podziel się

"Ten film nie jest przypadkowy w takich czasach".

bDmFaTmJ

Michalina Wisłocka była pionierką edukacji seksualnej i jedną z najważniejszych osób w rozwoju polskiej seksuologii. Lekarka nie tylko napisała kontrowersyjną wówczas Sztukę kochania, ale prowadziła barwne i trudne życie, żyjąc w miłosnym trójkącie. Za namową Agnieszki Szulim Piotr Woźniak-Starak zdecydował się wyprodukować film opowiadający o jej życiu.

Główną rolę w produkcji zagrała Magdalena Boczarska. Aktorka, która dość surowo ocenia życie seksualne Polaków, przyznała, że film jest potrzebny i nieprzypadkowo powstał właśnie teraz:

bDmFaTmL

Mam poczucie, że taki film Michalinie Wisłockiej się należał. To jest tchniecie ducha w historię, to jest coś, czego nam bardzo potrzeba. Ten film nie jest przypadkowy w takich czasach.

bDmFaTmR
bDmFaTmS

Źródło: UWAGA TVN!/x-news

bDmFaTnm
KOMENTARZE
(92)
gość
4 lata temu
Bzdura.Historia tej kobiety to patologia jak z najgorszych nizin społecznych.Trojkąt seksualny, podrzucane dzieci, brak totalny normalnych zasad wychowawczych, skrobanki...
gość
4 lata temu
wisłocka była okropna matka i kobieta
gość
4 lata temu
Poczytajcie wywiady z córką Wisłockiej, ręce opadają...Jej przybrany brat nie poradzil sobie z patologią rodzinną ( w wieku dorosłym dowiedział się, że jego matką nie jest Wisłocka, ale jej przyjaciółka i jednocześnie- kochanka ojva).Zapił się na śmierć.
bDmFaTnn
gość
4 lata temu
Jasne seksualność jest ważna w naszym życiu, ale ta kobieta to monstrum egoizmu . Nie dość że żyła w trójkącie dla wygody , by wlasnie seksu nie uprawiać , to jeszcze zraniła decyzjami własne dzieci . Do tego była typowa niewolnicą swojego męża - nie stawiałabym jej za przykład dla młodych kobiet.
gość
4 lata temu
.Kobiety, albo maja w sobie to "cos", albo nie.Boczarska nie ma.
Najnowsze komentarze (92)
gość
3 lata temu
Ona byla d****a
grundig
4 lata temu
ciekawe jak długo Boczarska hodowała "bobra", którego tak ochoczo pokazywała na ekranie?
hook
4 lata temu
Boczarska jest Żydówką a Żydzi żyją we własnym świecie. Wisłocka była degeneratką, nie miała żadnych moralnych zasad.
gość
4 lata temu
gdyby ludzie w tamtych czasach -kiedy ta ksiazka była bestselerem-,wiedzieli o niej to,co wiedza dzisiaj, nikt nie kupiłby jej ksiazki.wtedy była hitem i ludzie jak te barany kierowali sie radami tej zdemoralizowanej egoistycznej s**i
gość
4 lata temu
dlaczego jak chce odpowiedziec na czyjś komentarz to moja odpowiedz akurat wyskakuje pod komentarzem kogos innego
gość
4 lata temu
Żałuję, że obejrzałam film, ona była złą matką, żoną, nie wiem jakim była lekarzem. P******y życiorys, co komu ta książka przyniosła, rzeczywiście porno dla kucharek.
misio
4 lata temu
wszedzie BOCZARSKABOCZARSKA tak naprawde do brzydkie kaczątko troche staro wygląda jak na 38 lat dużo kitu ,ale ma coś w sobie wziąłbym ją do lóżka hehe
gość
4 lata temu
I dlatego pasowała do tej roli . Przerażające, jak w ogóle można przyjąć rolę takiej kobiety.
bDmFaTnf
gość
4 lata temu
Nie oceniam zycia dr.Michaliny Wisłockiej.Przyznac jednak musze ze była jedyna kobieta ktira w tak trudnych czasach odwazyła sie głosno mowic na tematy zycia seksualnego,ktora piszac i wydajac taka ksiazke pomogła niejednemu małżeństwu.Co tu duzo pisac ,poprostu jedyna kobieta ktora tak naprawde przeprowadziła rewoluje seksualna w nasxym kraju.Za to nalezy jej sie szacunek!!!!
gość
4 lata temu
Wpier\dalaj ru\chaczu.
gość
4 lata temu
nie jestem z pisu ani wogole daleko mi i do kosciola tez ale o tej babie film no dobrze ze powstal byla taka rozni dewjanci byli i beda ale zeby ja czy film gloryfikowac to chyba ta boczarska rozumu nie za bardzo ma
gość
4 lata temu
Zgadzam się. Ty też niczego specjalnego nie masz.
gość
4 lata temu
Tak jak twoja matka i ty. Ojej, nie mam prawa oceniać bo nie znam ciebie i twej mamusi? No patrz. A ty innych oceniasz nie znając ich :P
gość
4 lata temu
Boczarska nie dorabia ideologii, bo zupełnie coś innego miała na myśli. A że jej wypowiedź nie dociera do ludzi na myślowych płyciznach to już inna sprawa.
...
Następna strona
bDmFaTnH