Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bojarska-Ferenc o wnuczce: "Jest następczyni, kolejna LADY FITNESS. Będzie mistrzynią!"

18
Podziel się

"Marzyłam, żeby w rodzinie pojawiła się dziewczynka. Mówiłam o tym w kontekście Ani Lewandowskiej" - dodaje. Dwa miesiące temu została babcią.

bCOoMnSJ

Mariola Bojarska-Ferenc przy każdej okazji zapewnia, że czuje się młodo. Jak sama mówi, "góra na 30 lat". Ostatnio wyznała, że powiedziała swojemu synowi, że "umrze w mini i skórze". Chwaliła się też, że "współlokator jej syna ma ją za siostrę". Dopiero teraz opowiedziała o tym, jak czuje się w roli babci. Wnuczka Wiktoria przyszła na świat w marcu. Bojarska już widzi w niej swoją następczynię.

Jest w końcu następczyni, kolejna lady fitness nam rośnie. Myślę, że wnuczka pod moją kontrolą będzie prawdziwą mistrzynią. Zawsze marzyłam, żeby w rodzinie pojawiła się dziewczynka, wielokrotnie mówiłam o tym w kontekście Ani Lewandowskiej. Mam dwóch chłopców, jednak to nie jest to samo, co córka. Jestem bardzo szczęśliwa.

bCOoMnSL

Źródło: Newseria Lifestyle

bCOoMnTm
KOMENTARZE
(18)
gość
5 lata temu
W latach 90 pani Mariola była moją idolką.Czekałam na każdy jej program.Niestety ale pani parcie na szkło i wieczne podlizywanie się Annie Lewandowskiej powoduje,iż teraz na pani widok odwracam głowę.
gość
5 lata temu
Bojarska-Fenenc wygląda na wredną, niesympatyczną i fałszywą... No i sodówka tryska jej każdym tworem...
gość
5 lata temu
Synowej na pewno miło się tego słucha. "Rodzice czyli mój syn, mam dwóch chłopców ale to nie to samo co córka". Wypowiedź aż kipi od miłych słów uznania wobec synowej. Szerokie plany tej pani wobec wnuczki na pewno również ucieszą rodziców.
bCOoMnTn
gość
5 lata temu
Wyjątkowo fałszywa pluskwa!
gość
5 lata temu
lady fitness minionej epoki, tej pani już podziękujemy
Najnowsze komentarze (18)
gość
5 lata temu
ile trzeba wypic ,żeby dmuchac takiego obleśnego materaca????
gość
5 lata temu
STARE GŁUPIE B****O
gość
5 lata temu
ale jazda, bredzi baba, na łyżwach
gość
5 lata temu
Jezu, wykasujcie już tą babę ze ścianki, poprzewracało jej się w głowie wszystko, już tylko się ośmiesza i pogrąża. Starzeć trzeba się z godnością a ona myśli, że zatrzymała czas, niestety nie zatrzymała i kiedyś było żal patrzeć na jej głupotę a teraz to już jest mega irytująca
gość
5 lata temu
pod moja kontrola:(((widac ze nie kocha samej siebie bo innych chce kontrolowac:(masakra ta baba! nie moze sie pogodzic z uplywem czasu i z tym zeby byc wzorem:(ale jakim wzorem?:(ot biedna z najbiedniejszych bab na swiecie:((
gość
5 lata temu
dziesiątki pokoleń żuli wychodzi na twarz. Taki ryj można tylko zobaczyć na melinie.
gość
5 lata temu
Botox wniknął do mózgu!
gość
5 lata temu
Botox wniknął do mózgu!
bCOoMnTf
ela
5 lata temu
Jestem w wieku p. Marioli, tez czuje sie mlodo, szczupla figura, dlugie, geste blond wlosy , modne ciuchy... ale "zdjecie prawde ci powie". Juz nie te rysy twarzy, powieki... To doluje, strasznie jest sie starzec, gdy cale zycie bylo sie atrakcyjna i zadbana kobieta.
gość
5 lata temu
lady fitness minionej epoki, tej pani już podziękujemy
gość
5 lata temu
Wredne i paskudne b****o !!!!!...........a mniemanie o sobie,że ho,ho
gość
5 lata temu
Psa z kulawą nogą to nie rusza. Mówmy serio - to nikogo nie interesuje. I szkoda czasu na to. Za to, to powinno cie zainteresować, bo tutaj chodzi o Ciebie, zrób więc to: NIE GARDŹ PROŚBĄ MOJĄ - jeśli dasz to w neta i wejdziesz na pierwszą stronę to uzyskasz niezwykłą pomoc w swoich trudnościach i problemach!
gość
5 lata temu
Dziecko BECZY jak tak można powiedzieć wredne wstrętne b****o
gość
5 lata temu
krzywoustna szpetna prostaczka
bCOoMnTH