Bołądź i Fabijański na ekologicznych zakupach. Pasują do siebie?

68 reakcji
0
0
68
Podziel się

Miłość aktorów kwitnie przy ekologicznej kiełbasie i ogórkach.

Olga Bołądź do tej pory unikała afiszowania się z życiem prywatnym i absolutnie nie chciała w żaden sposób komentować swoich związków. Podejście aktorki najwyraźniej zmienił Sebastian Fabijański, z którym Bołądź pojawiła się na ostatniej premierze filmowej.

Para poznała się na planie filmowym Botoksu. Choć mogą pochwalić się zaledwie trzymiesięcznym stażem, już zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Bołądź i Fabijański spędzają w swoim towarzystwie każdą wolną chwilę. Ostatnio wybrali się na wycieczkę rowerową, a potem zrobili zakupy i poszli do jubilera w warszawskim Śródmieściu.

68
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(68)
gość
3 lata temu
da h, a ja mam caly czas wakacje yiblca. Pracuje max 2 godziny dziennie i zarabiam spokojnie 20 tys miesiecznie prdgvt. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: n******a ☺ wusn ztbb kontra gazowo j****c kwarte drogie
gość
3 lata temu
Jak można chodzić za ludźmi i ich nagrywać w takich sytuacjach
gość
3 lata temu
Przecież to już było a czy pasują to się okaże za jakiś czas!!!!!
ewka
3 lata temu
Boladz ma urode radiowa , niestety a Fabijanski probuje niby to sie dystansowac od showbiznesu , ale bez przerwy udziela wywiadow na swoj temat , ach , oni wszyscy maja nieslychane parcie na szklo !
gość
3 lata temu
zakupy spożywcze. Jakie to romantyczne :/
Najnowsze komentarze (68)
Czapka/ Trake...
3 lata temu
Trakerka BLACK SHEEP - Sabotage Fashion Polska ;)
gość
3 lata temu
Żenujący koleś i dupodajka która była już z każdym. Gratulacje!
gość
3 lata temu
Nie wyglądali na zrelaksowanych. Żal mi ich. Nawet spokojnie nie mogą ze sobą pobyć, bo jakieś hieny wiecznie fotografują/filmują.
gość
3 lata temu
A miłości wielkiej nie widać ... zachowują się jak stare małżeństwo
gość
3 lata temu
hahha przypakowo wybrany sklep, który dobrze widać i dobrze się foty robi (niby z ukrycia) potem stanięcie akurat na środku( tak żeby nikt nie widział) ja jak robię zakupy to zawsze na środku staję, żeby ludzie widzieli i kręcę się jeszcze na środku przez chciwilę a co nie wiedzą co kupuję hahhahahaha
gość
3 lata temu
ja w życiu na sadybie nie widziałam paparazzi, jak zwykły człowiek ich nagrywał to jest żałosny, jak zamówili paparazzi, albo znajomego to oni są żałości
gość
3 lata temu
A ja im zazdroszczę bo widzę siebie 10lat temu tez z moim obecnym mężem robiliśmy zakupy razem gotowaliśmy jedliśmy a potem sie bzykalismy pół nocy ahh:)
gość
3 lata temu
gq q, a ja mam caly czas wakacje ikarhl. Pracuje max 2 godziny dziennie i zarabiam spokojnie 20 tys miesiecznie dujgmi. Kazdy tak moze, moja metode opisalem na stronie: nowak.ga ☺ pivd cage dworow koleda checia konary czyste
gość
3 lata temu
Papierochy też ekologiczne kupują?
gość
3 lata temu
Dziecko z jednym "nieznanym",zwiazek z drugim, ktory rzucil dla niej matke i swojego syna...teraz z kolejnym.Chyba jej synek stracil rachube ile mamusia ma wujkow;)
gość
3 lata temu
ona rozczochrana ładna ta blondynka przed nimi, oko miał na nią a Olga zazdrosna widać
gość
3 lata temu
Ciagle te same zdjecia czy oni sie nie przebieraja?
gość
3 lata temu
Fajnie że promuje żywność eko :)
gość
3 lata temu
Pasuja do siebie jak g***o do sraczki
...
Następna strona