Bosacka wspiera in vitro: "W interesie państwa jest, aby było nas jak najwięcej"

98
Podziel się

"Nawet jeśli jesteśmy bardzo wierzący, świat nie jest tylko biały i czarny".

Nie jest tajemnicą, że obecny rząd, z różnych powodów, nie toleruje in vitro, preferując naturalne metody zapłodnienia oraz rodzenie dzieci nawet w sytuacjach ciężkich wad płodu. Ministerstwo zdrowia chętniej wydaje fundusze na kampanię z królikami uczącymi płodności, niż dofinansowanie in vitro, które dla wielu par jest jedynym rozwiązaniem problemu braku dziecka. Do dyskusji o dofinansowaniu tej metody zapłodnienia włączyła się Katarzyna Bosacka.

KOMENTARZE
(98)
mnie wkurza
2 lata temu
Bo to jest tak, że przwciwne in vitro są osoby, które z bezpłodnością problemów nie mają... In vitro to luksus dla bogatych, badania, leki, dojazdy, transfery. Ciężko to wszystko oceniać, ale 500+ dostają ludzie którzy mają szczęście mieć dzieci, a kto ma problem z płodością niech radzi sobie sam. Tak, wiem, nie wszyscy muszą mieć dzieci, ale niech się wypowiedzą osoby których to dotyczy a nie wszystkowiedzący krzykacze internetowi
gość
2 lata temu
Nikt Ci podatków nie każe płacić. Nie musisz pracować w cywilizowanym społeczeństwie tylko w lepiance i zyc z tego co wychodujesz. In vitro jest czymś oczywistym, jeśli nie można mieć dzieci inaczej. To leczenie. Jak aspiryna na ból głowy czy plomby na psujacy się ząb. Analogiczne i jasne dla ludzi o otwartych umysłach. Żal, ze w Polsce trzeba w ogóle o to walczyć. Ciemnogród.
gość
2 lata temu
Nikt tego nie zrozumie kto nie przechodzi przez piekło bezpłodnosci....
gość
2 lata temu
Ma rację. Po to mamy zdobycze naukowe aby z nich korzystać a jak się to katolik nie podoba to niech nie korzystają z wynalazków tylko zapytają w bryczkach po płaskiej ziemii 😂
Pani x
2 lata temu
G*******e piszą komentarze a życia nie znają ! Bezpłodność to choroba XXI w.! -nigdy nie wiesz czy Ciebie nie dopadnie ! Na patologie się dokładasz a na in vitro już nie chcesz ?
Najnowsze komentarze (98)
gość 150
2 lata temu
Serio, adopcja priorytetem ?! gość W interesie państwa jest żeby znaleźć opiekunów dzieciom już istniejącym, które utrzymują podatnicy, a nie sponsorować kolejne. Adopcja powinna być priorytetem Dlaczego przadni ludzie mają wychowywać dzieci hołocie ?!
gość
2 lata temu
:))))))))))) Poziom skolaryzacji w polskiego społeczeństwa jest zatrważająco niski. Tylko dlaczego ci odporni na wiedzę przypisują sobie prawo do narzucania swoich przekonań lepiej wykształconym???
Już mama
2 lata temu
A mi i mężowi właśnie od weekendu się zapładniają dzieci dzięki in vitro! Pozdrawiam PiS
gość
2 lata temu
Nie cofaj my sie
gość
2 lata temu
Ja tez
gość
2 lata temu
Ja tez
gość
2 lata temu
Ja tez
gość
2 lata temu
Mieszkam w Usa slyszac to wszystko ja tego po prostu nie rozumiem jak mozna byc tak zawistnym i tak nie toleracyjnym . Oczywiscie Ameryka jestpo prostu dla Wszystkich tu wszedzie sie spotkasz z innym kolorem skory czy jezykiem # ale ludzie badz my po prostu ludzmi dla siebie / my tez jestesmy /pseudo turystami/i dla innych / my nie jestesmy /Perfekt/badzmy ludzmi. Zdaje sobie z tego sprae ze moze nie jestesmy zlym narodem ale kazdy kazdemu wszyskiegi zazdrosci jak to nazwasc zawiscia czy g,upota.Mam nadzieje ze cos sie zmieni.I rodzice pamietajcie jaki przyklad dacie
gość
2 lata temu
Bosacka przestań żryć bo w ekran się nie mieścisz ty stara krowo rozpłodowa
gość
2 lata temu
Nie mam nic przeciwko in witro ale w*n od moich piniędzy chcecie się kocić to róbcie to za swoje pieniądze
gość
2 lata temu
Nie wierze w to czytam. Nie zycze nikomu zeby dotknala go choroba nieplodnosci i zeby musial walczyc do ostatniego grosza i do ostatniej kropli krwi o bycie rodzicem. Nie wiecie co piszecie. Nie wypowiadajcie sie na ten temat.
gość
2 lata temu
Niepłodność dotyczy już 20% ludzi starających się o dzieci. Nie tylko kobiet, ale tak samo mężczyzn. A największe problemy mają zapracowani i zestresowani kredytami normalni ludzie a nie patologia, co o niczym nie myśli.
gość
2 lata temu
Bosacka brała udział w programie o odchudzaniu jak na załączonym obrazku nie schudła a jeszcze sporo przytyła kasiore wzieła za kilka tylko odcinków bo dalej porażka zamiast chudnąć tyła Baba prowadząca taki projekt powinna by szczupła a nie jak paciok tłusta
gość
2 lata temu
porozmawiamy o zdrowym żywieniu jak ta pani schudnie do zdrowych rozmiarów. w porządku jest innych pouczać na temat reklamowania coli gdy samemu jest się otyłym?
...
Następna strona