Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Brad Pitt oskarżony o WYŁUDZENIE od mieszkanki Teksasu ogromnych pieniędzy! "Dyskutowali o ŚLUBIE"

90
Podziel się

Powódka nie przyjmuje do wiadomości, że mogła paść ofiarą internetowego oszustwa. Jest przekonana, że to hollywoodzki gwiazdor we własnej osobie uwiódł ją podstępem w sieci.

Brad Pitt oskarżony o WYŁUDZENIE od mieszkanki Teksasu ogromnych pieniędzy! "Dyskutowali o ŚLUBIE"
Brad Pitt oskarżony o wyłudzenie pieniędzy (fot. Facebook, @kelli.d.christina, fot. ONS)
bDYngXiZ

Tajemnicą poliszynela są iluzoryczne majątki, w które obrastają niektóre gwiazdki, chcąc wybić się przed szereg żądnych atencji klonów. Luksusowe rezydencje niekiedy okazują się być jedynie wypożyczone, a oddawanie użytych już markowych ciuszków do praktyka niemalże powszednia w showbizowym światku. Istnieją jednak gwiazdy, które do końca swojego życia mogłyby już nie pracować, a i tak wystarczyłoby im funduszy na dostatni byt. Jedną z nich jest bez wątpienia Brad Pitt - absolutna ikona Hollywood, laureat Oscara i były małżonek Angeliny Jolie.

Nie dziwi więc, że najnowsze oskarżenia formułowane pod adresem aktora spotkały się raczej z chłodnym przyjęciem wśród opinii publicznej. Jak informuje The Post, gwiazdor został oskarżony przez niejaką Kelli Christinę - właścicielkę firmy medycznej z Plano w Teksasie, o wyłudzenie od niej kwoty 40 tysięcy dolarów. Za tę sumę aktor był zobowiązany do pojawienia się na pięciu wydarzeniach zorganizowanych przez Christinę. Miały one za zadanie zebrać fundusze na założoną przez Pitta organizację charytatywną wspierającą ofiary huraganu Katrina Make It Right Foundation.

bDYngXjb
Zobacz także: Brad Pitt ma nową partnerkę. Angelina nie jest zadowolona

Z pozwu złożonego przez kobietę prasa dowiedziała się, że w 2018 roku Brad Pitt skontaktował się z powódką z zamiarem zorganizowania zbiórki pieniędzy na rzecz jego fundacji. Kelli Christina została ponoć przekonana przez jego merytoryczne podejście do sprawy. Sporządzono nawet odpowiednią umowę, według której Christina odpowiedzialna była za organizację i promocję przyjęć, na których miał zjawiać się Pitt. Za sam fakt pokazania się na wszystkich pięciu przyjęciach aktor miał zainkasować 40 tysięcy dolarów.

Kelli Christina twierdzi, że aktor odwoływał spotkania na ostatnią chwilę przed każdym z wyznaczonych terminów i obiecywał, że następnym razem z pewnością nic mu już nie wypadnie. Mimo braku obecności i tak zainkasował jednak 40 tysięcy.

bDYngXjh

Żeby było jeszcze ciekawiej, w dokumentach można znaleźć informację o tym, że według powódki między nią a Pittem nawiązała się tak silna relacja, że współpracownicy zaczęli nawet rozważać możliwość wzięcia przez nich ślubu.

Nie trzeba być doktorem prawa, aby zorientować się, że biedna kobieta została najpewniej oszukana przez zwykłego internetowego złodzieja, który sprawnie podszył się pod prawdziwego Brada Pitta. Taką linię obrony przyjęli też obrońcy aktora.

Niemniej jednak bojowo nastawiona obywatelka Teksasu nie ma zamiaru wycofać swoich oskarżeń.

Procesowaliśmy się od marca 2020 roku. (...) Ten pozew jest ważny dla kraju, więc dalej będę walczyć z Bradem Pittem i fundacją Make It Right. Mam 113 stron dokumentów, które potwierdzają moje oskarżenia. Nie spodziewam się, że ten proces prędko się zakończy - mówiła poszkodowana w rozmowie z The Post.

bDYngXji

Z tego miejsca zachęcamy Was, drodzy czytelnicy, do zachowania w sieci szczególnej ostrożności. Jak widać, oszustów nie brakuje. Jeśli więc kiedykolwiek "Brad Pitt" będzie Wam proponować ślub, grzecznie mu odmówcie.

Poza tym, ostatnimi czasy aktora interesują jedynie mężatki...

bDYngXjj
bDYngXjk
bDYngXjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(90)
La Lolla
7 miesięcy temu
Szkoda kobiety. Coś nie halo pod kopułą...
Gosc
7 miesięcy temu
Zazdroszcze tej kobiecie pewnosci siebie.
konewka
7 miesięcy temu
Chcę już zimę, takie zaspy z pół metra i mróz do -40 stopni.
bDYngXjD
Kenzo
7 miesięcy temu
To się kupy nie trzyma bo 40 tysi dla Brada to drobniaki. A jakby chodziło rzeczywiście o jego fundację, to za pojawienie się na imprezach nie wziąłby złamanego centa. Nie wspominając o sugestiach jakoby miał plany matrymonialne wobec tej kobiety... Urażona duma, jej własna naiwność i głupota ja bola.
SARA Boruc
7 miesięcy temu
To jest ten COVID-90 czy go nie ma w końcu?
Najnowsze komentarze (90)
Asdf
7 miesięcy temu
Haha co za bzdurna historia.
Karina Pitt
7 miesięcy temu
Potwierdzam!!! Mnie oszukał na 80.000 $ (grosz do grosza...). Mówił, że chce ze mną sobie życie ułożyć. W końcu. Pozew już w Los Angeles.
Zula
7 miesięcy temu
Czy ta kobieta ma lustro? Co niby Brad Pitt mialby z ta babcia robic. To nie ta liga.
krycha
7 miesięcy temu
Nie wierzę - to ze mną rozmawiał o małżeństwie !
Ewa
7 miesięcy temu
Facet bierze 20 milionów za film a chciałby oszukać na 40 tysięcy..?!?!?...cos nie gra
Stp
7 miesięcy temu
Ona jest z Radomia a nie z Teksasu.
She
7 miesięcy temu
W życiu w to nie uwierzę
Ola
7 miesięcy temu
Padam ze śmiechu. Komentarze są przezabawne
bDYngXjv
Ala
7 miesięcy temu
Pamietam film z Bradem Pittem ,,wichry namietnosci".Dla mnie najprzystojniejszy facet na Ziemi
Roma
7 miesięcy temu
Chyba ta pani chce zwrocic na siebie uwage Brada Pitta. Nie tedy droga.
Ada
7 miesięcy temu
On to pewnie większe aimenty płaci nadzieci, niż te 40000. Na Pitta lecą modelki, które maja po 20-30 lat więc po co miał by oszukiwać kobietę 40+ na tak śmieszną kowotę (oczywiście dla niego śmieszną)
Vala
7 miesięcy temu
Bzdura.Nie wierze.
Mmm
7 miesięcy temu
A do mnie ostatnio na instagramie pisal czule slowka sam Henry Cavill wyobrażacie osobie? A tak poważnie śmiać mi się chce ze na całym świecie kobiety są tak naiwne i dają się nabrać tym oszustom.
ggg
7 miesięcy temu
powinna się zgłosić do programu Catfish:DD
...
Następna strona
bDYngXjX