Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bronia Zamachowska ucieka do taksówki przed paparazzi

45
Podziel się

17-latka, w przeciwieństwie do ojca, nie reagowała na zaczepki fotoreporterów.

bCIOEajV

Po roli w Powidokach Andrzeja Wajdy Bronisława Zamachowska coraz śmielej radzi sobie w świecie filmu. Dziewczynka wcieliła się w postać Niki, córki malarza Władysława Strzemińskiego, który rozstał się z żoną. Zamachowski wyjaśniał potem, że Bronia dostała rolę niezależnie od sławy swoich rodziców. Córka Zamachowskiego wystąpiła również na konferencji prasowej, podczas której ogłoszono nominacje do Orłów. Obiecujące początki kariery 17-latki stały się jednym z tematów poruszonych w Dzień Dobry TVN. Bronia u boku ojca zapewniała, że nie wybrała jeszcze kierunku, w którym chce się rozwijać. Choć nie miała problemu z występem przed kamerą, nieco ostrożniej przeszła obok paparazzi. Wsiadając do taksówki, nie reagowała na zaczepki fotoreporterów.

bCIOEaky
KOMENTARZE
(45)
gość
rok temu
Dwie relacje z przejścia jakiejś dziewczyny 20 metrów? Co z wami jest nie tak?
gość
rok temu
Dlaczego dzieci artystów z automatu robią "karierę", jakby to było ich dziedzictwo....? Mimo, zę czesto są miernymi aktorami..
Mitsi
rok temu
dajcie dziewczynie spokój!!! niech realizuje swoje pasje, marzenia, niech ma swój świat ja tam nie potrzebuję w niego wnikać, więc (ucinając od razu atak hejterów z zarzutem typu "więc po co wchodzisz na te artykuły" ) dlatego właśnie zwracam się do redaktórków i szefów tego typu portali .... nie piszcie o dzieciach!!! o ich prywatnym życiu!!! nie atakujcie ich
bCIOEakz
gość
rok temu
Ale ich nikt nie zaczepil., :))
gość
rok temu
Widać poszedł przelew na lansik Bronisławy, która jeszcze niczego w swoim życiu samodzielnie nie dokonała. Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek oprócz opłaconych fotografów miałby się tą dziewczyną interesować, a co dopiero wypisywać tu pochwalne pieśni na jej temat.
Najnowsze komentarze (45)
gość
rok temu
Bronka a nie Bronia. Nie jest dzieckiem.
omena
rok temu
Serio dziewczyna ma na imię Bronka??? Chyba była niechcianym dzieckiem....
gośćAda
rok temu
Broniu super zagrałaś.Powiem szczerze ,że sława to Cię dziecino czeka na stówę.Pierwsza połowa filmu mnie urzekła ,a druga rozgoryczyła,ale córka Zamachowskiego grała fenomenalnie.
gość
rok temu
Jak ona tragicznie zawsze ubrana
gość
rok temu
Zolnierz lezy z Bronia w rowie!!!!!
gość
rok temu
Nie przechodzą komentarze , dlaczego?
gość
rok temu
strasznie drętwa laska
gość
rok temu
ładna jest ta dziewczyna
bCIOEakr
gość
rok temu
Lansuje się na nazwisku ojca
gość
rok temu
Nie obrazajcie Zamachowskiego, to świetny aktor, czepiacie się go bo nie ubiera się modnie i nie wystaje na ściankach. Ale pooglądajcie komedie z jego udziałem, posłuchajcie jak czyta Szwejka, szczęka wam opadnie! To inteligentny człowiek z pasją, jakże niemodny w tych strasznych czasach
gość
rok temu
No i dobrze, po co reagować na zaczepki
gość
rok temu
Cały tatuś.
gość
rok temu
Nie rozumiem, o co wam chodzi z tym ubiorem. wyglada normalnie, jak nastolatka, dla której ciuch sie nie liczą. a co ma wyglądać, jak dzieci pseudo celebrytów. Dziewczyna ma poukładane w głowie, a to jest najważniejsze. Wszystkie dzieci są kulturalnymi, dobrze wychowanymi dziećmi.
gość
rok temu
Jak dla mnie Zamachowski jest groteskowym facetem, śmiesznym niestety przez pryzmat tego co zrobił, to już stary, smętny pan. cokolwiek robi, jest śmieszne.
bCIOEakT