Burnat fałszuje w zwiastunie "Żon Hollywood". "Brzmiała jakby pies wpadł pod samochód!"

37
Podziel się

"Mąż Hollywood" napisał dla niej piosenkę. Niestety nawet on nie mógł znieść jej "śpiewu"…

Iwona Burnat to jedna z Żon Hollywood, które TVN promuje jako Polki, które "odniosły sukces" w USA. Wyznacznikiem "sukcesu życiowego" dla stacji jest luksusowe życie i bogaty mąż. Od niedawna Burnat także oficjalnie spełnia te wymogi, wyszła za mąż. Przypomnijmy: Iwona i Reggie już po ślubie: "Chciałam indiańską sukienkę like a princess. Toby chciał być sam w kamerze"

Iwona zajmuje się głównie sprzedażą ubrań w "pet storach". Ma jednak jeszcze jeden pomysł na życie, wraz z mężem wydają… wspólny singiel. Tak zachwycał się nim Reggie:

Napisałem piosenkę i Iwona ją zaśpiewała. Bardzo dobrze jej wyszło i podpisaliśmy kontrakt z wytwórnią, będziemy razem śpiewać.

W najnowszym zwiastunie Żon Hollywood, widzimy jednak, że nawet Reggie nie był zachwycony pierwszym wykonaniem wspólnego utworu.

Brzmiała, jakby Toby wpadł pod samochód - podsumował.

Uwaga: O tym wykonaniu naprawdę trudno zapomnieć.

Tutaj całość:

Źródło: TVN/x-news

KOMENTARZE
(37)
kambodza
3 lata temu
takie czasy........kazdy moze wszystko... nawet Tymochowicz moze bzykac dziewczynke z wąsem...
gość
3 lata temu
Ona na wszystko zapracowala sama - wymyslila sobie biznes, moze i niezbyt madry, ale zyje z tego dobrze. Jest sympatyczna, nie nadeta, kochaja sie z Reggiem, wiec nie ma co sie czepiac.
gość
3 lata temu
Co ja słucham ? 😳
gość
3 lata temu
Tak czy inaczej, to najlepsza para w Hollywood, nawet jak Toby się zesrał i nawet jak zapomnieli zabrać torebki do posprzątania. . !!!!!!Dla mnie super. :):):):)
gość
3 lata temu
Mi się wydaje,że fajnie. oni są tak bezkonfliktowi,że cokolwiek zrobią ,to jest ok. nawet jak Toby się chciał wysrać , to parskam ze śmiechu. !!!!
Najnowsze komentarze (37)
gość
3 lata temu
powinna duet z Mandaryna stworzyc
gość
3 lata temu
za mało łoj dana łoj dana....
gość
3 lata temu
może spiewać nie umie, ale wyglada na sympatyczna osobe
Edyta
3 lata temu
Dziewczyna ma kase, zyje w swiecie slawnych osob.. znajdzcie mi druga taka jak ona, bez dmuchanych ust. Tak trzymaj Iwona :)
gość
3 lata temu
Hahaha. Ekstra.
gość
3 lata temu
Czy Kinga bedzie jeszcze w zonach holywood???
Magda
3 lata temu
"Weź mnie do Gdeńsk" "Pocałuj mnie" - "Nie chcę" Hahahaha No i jest sobą przynajmniej, bez niej byłoby ponuro
ana
3 lata temu
Uwielbiam tą Iwonkę.Poważnie:):)
Gośćews
3 lata temu
Wyrosła nam nowa Mandaryna
oj
3 lata temu
to jest straszne
gość
3 lata temu
Masz kasę albo sponsora - możesz wszystko śpiewać nie mając głosu pisać będąc grafomanem projektować rekami innych być piekna plastikowa...wszystko możesz! Ale czy warto tak sie ośmieszać?!
gość
3 lata temu
Da sie lubic jest fajna szczera naturalna
gość
3 lata temu
Da sie lubic jest fajna szczera
gość
3 lata temu
Ona nie ma zadnego biznesu, to sciema, wystarczylo popatrzec na jej stronke i zobaczyc jej 'pokaz' rzekomy. A on nie jest zadna gwiazda, nie znaja go ani Amerykanie ani Hindusi, na potrzeby nagran wystapil w jakims pustawym klubie dla Hindusow i tam tez nikt nie znal ani jego ani jego piosenek :D Czytajcie fora amerykanskie, na jednym scigaja go wlasciciele klubow nocnych za przewalki.