Burza wokół imienia dziecka Anny Skury: "Promowanie nierealnego obrazu macierzyństwa jest skandaliczne"

139
Podziel się

Fanom blogerki nie przypadło do gustu wydumane imię, jakie nadała swojej córeczce. Czy to oznaka bujnej fantazji czy pretensjonalności?

Kilka dni temu Anna Skura wywołała burzę w Internecie publikując wystylizowane zdjęcia, które rzekomo zostały zrobione chwilę po porodzie. Urodzona pośród balonów i płatków róż Melody Imaan wywołała poruszenie nie tylko nadnaturalnymi warunkami, w jakich przyszła na świat, ale także swoim egzotycznym imieniem.

Premiera Kliki Pudelka w telewizji już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Wirtualnej Polsce.

KOMENTARZE
(139)
gość
2 lata temu
Melody Imam córka Anny Skury. Śmiech na sali.
gość
2 lata temu
a kto to jest ta Skura, nie kojarzę panny
gość
2 lata temu
Wszystko sztuczne i pod publikę. Ale co się dziwić kasa się zgadza tylko szkoda dziecka
gość
2 lata temu
Imam jak w islamie?
gość
2 lata temu
Każdy sobie wybiera jakie chce.
Najnowsze komentarze (139)
gość
2 lata temu
Ludzie jak wy możecie tak siedzieć, obgadywać, oczerniać i oceniać życie i wybory innych osób?!!!!! Wasze zachowanie jest obrzydliwe......
gość
2 lata temu
to właśnie świadczy o tym jakie to wszystko sztuczne, pozy do zdjęcia
gość
2 lata temu
a dlaczego ona jest naga, przecież kobiety nie rodzą gołe
gość
2 lata temu
Największą krzywdę dzieciom o rzadko spotykanych imionach robią takie zamknięte konserwy jak Wy. Te dzieci będą dorastały słysząc swoje imię od rodziców, dziadków i kolegów (dzieci nie oceniają po imieniu). Nie będą miały poczucia inności, dopóki nie trafią na taką ograniczoną osobę, która powie mu, że jego imię jest dziwne, śmieszne, brzydkie a rodzice zakompleksieni i g***i.
gość
2 lata temu
Imaan to arabskie imię, wersja męska: Ayman...No gratuluję wyboru.
Chi town
2 lata temu
Imam to muzulmanskie imie! ...teraz tylko czekac na synka Mohamed’a:-)))
gość
2 lata temu
Miałam okazje poznać pannę, tzn widzieć jak sie zachowuje. Trening pokazowy w jednym z warszawskich klubów. Nadęta, sztuczna, do nikogo sie nie odzywała bo to dla zwykłych dziewczyn trening pokazowy był. Jak potem na jej Insta zobaczyłam zdjęcia to nie mogłam uwierzyć: pozowanie, sztuczny uśmiech i udawanie, ze sie super bawi z innymi. Jedno trzeba jej przyznać: jest fotogeniczna i wie jak robić kasę. Ale na żywo bardzo przeciętna uroda i zero osobowości
Prawda wyjdzi...
2 lata temu
Anno już niebawem ukaże twoje prawdziwe oblicze..twoje oszustwo fanów i sponsorów.. ilość kupionych lajków oraz followersow..znam dokładne dni oraz godziny kiedy kupujesz swoich nieprawdziwych fanów..jak możesz tak oszukiwać ?? Jak możesz udawać kogoś kim nie jesteś ? Wiem więcej nic myślisz..
gość
2 lata temu
Szarańcza zaatakowała PUDLA ! Wszystkie wpisy zrobione przez zaniedbane i brzydkie.
gość
2 lata temu
Przeciez nie bedzie mieszkalo w Polsce Melody ladnie brzmi.
gość
2 lata temu
A KTO TO ANNA SKURA ????????
gość
2 lata temu
Kobiety, wystarczy na was popatrzeć gdziekolwiek: na ulicy, na przystanku, w kinie, sklepie i jak odbieracie dzieci ze żłobka czy ze szkoły. Wasz wygląd jest straszny!
gość
2 lata temu
Żałosny pudelek i wszyscy tam siedzący.
gość
2 lata temu
Dlaczego wszyscy krytykuja i pisza Melody Skura? Dziewczynka nie ma nazwiska po ojcu? Poza tym mieszkac pewnie bedzie glownie za granica.
...
Następna strona