Trwa ładowanie...
Przejdź na

Buzek: "Po zwycięstwie Trumpa musimy przygotować się na trudniejsze czasy!"

155
Podziel się

"Musimy być bardzo czujni. Jego język jest nie do zaakceptowania, głosił prymitywne hasła, które pogorszyły jakość procesy wyborczego".

bCZLRbYl

"Musimy być bardzo czujni i musimy przygotować się na trudniejsze czasy niż dotąd" - mówi Jerzy Buzek, pytany o obawy związane z wyborem Donalda Trumpa na urząd prezydenta USA. Były premier powiedział, że wierzy, iż nowy prezydent będzie kontynuował dotychczasową politykę zagraniczną i nie odrzuci wypracowanych do tej pory rozwiązań. Skomentował również "styl" kampanijny Trumpa:

Jego język jest nie do zaakceptowania, głosił prymitywne hasła, pogorszyły jakość procesy wyborczego.

bCZLRbYn

Źródło: TVN24/x-news

bCZLRbYO
KOMENTARZE
(155)
gość
4 lata temu
Buzek ogarnij się, ta wasza poprawność polityczna to dopiero coś czego należy się obawiać. Te wasze tabelki i wyliczenia doprowadziły zeudzie są biedni i zadluzeni. I ty śmiesz jeszcze się wypowiadać na temat trampa lub kogokolwiek innego. Wszyscy jesteście z jednego worka tylko z dwóch przeciwnych biegunów. Do czasu.
gość
4 lata temu
Panie Buzek skończ pan głosić te brednie. Jak jest pan wróżbitą to powiedz jakie będą numery totolotka.
gość
4 lata temu
Trudne czasy to my juz mieliśmy kiedy rządził Pan Buzek i reszta lewaków teraz moze byc juz tylko lepiej. A to ze takie kanalie narzekają to tylko dobrze świadczy o aktualnie sytuacji.
bCZLRbYP
gość
4 lata temu
Buzek na wózek! Pamiętamy
gość
4 lata temu
cała europa nie jest prymitywna, ton i sposob wyslawiania jest wielce wyniosły, kultura jeszcze bardziej , cos na zasadzie filmu REJS, EUROPA JEST ZA POPRAWNA! NA GŁOWE WCHODZA WAM SPOLECZNOSCI ISLAMSKIE I NIC Z TYM EUROPA NIE ROBI, BO JEST ZA POPRAWNA I ZA POPRAWNY MA JEZYK, AZ GROTEKOWO SIE WAS SŁUCHA! NOWY PREZYDENT USA NIE JEST OBLUDNY, NIE UZYWA PIEKNEGO JEZYKA WG WASZEGO MNIEMANIA, ALE JEST PRAWDZIWY DO BÓLU, SWEGO CZASU WALESA TAK SAMO WYGRAL W W POLSCE
Najnowsze komentarze (155)
gość
4 lata temu
Trudne czasy były jak rządzili i rozkradali Polskę PO z PSL razem z Buzkiem.
gość
4 lata temu
PiS powinien się z im dogadać, PiS też głosi prymitywne hasła
gość
4 lata temu
Trudne czasy to były z Toba nieudaczniku!!!
gość
4 lata temu
Trudne czasy, chyba dla elit rządzących. I wszystko się posypało. Tu by się przydał taki Trump. Jak do ludzi nie trafia co się dzieje to trzeba ostrym językiem i sprytnym inteligentnym językiem dotrzeć do niektórych. Trump sam przyznał nawet w trzeciej debacie, że za islamizacją Europy stoi USA z tego co pamiętam, który wymyślił UE i pociąga(ł) za sznurki m. in. takiego Buzka. Papety.
gość
4 lata temu
na pewno bedzie lepiej niz za czasów buzka.
gość
4 lata temu
twoj bełkot doprowadzał mnie do sraczki i wymiotów,napewno nie bedzie gorzej niz za waszego panowania
gość
4 lata temu
Buzek to nie katolik tylko ewangelik. Ewangelicy to 5 kolumna Hitlera. Zawsze wspierał, tak jak jego ojciec przed wojną Niemcy i tzw Europę. .
Vox Populi
4 lata temu
Wolę głupie gadanie Trumpa niż wasze realne przekręty Panie Buzek !
bCZLRbYH
Rolnik
4 lata temu
Walesa--Bolek wcześniej mu nie przeszkadzal?? To dopiero był prymityw bez szkoły i wyksztalcenia..Razem z Danuska strach im było zadać pytanie,bo zazwyczaj odpowiedz była powalajaca...ale chłop się wyrobił i nawet książkę napisał i z zdobyl nobla..
gość
4 lata temu
Ty na pewno sprzedawczyku i z*******u !
gość
4 lata temu
Psnie Buzek. Pali w się koło d**y, oj gorąco!
gość
4 lata temu
Panie Buzek i co z tego , ze Pan umie pieknie klamac a robi Pan zupelnie co innego niz mowi. Lepiej niech Pan sie nie pokazuje juz i tak zrobil Pan duzo zlego dla Polski i Polakow.
gość
4 lata temu
straszyli PISem teraz strasza Trumpem i tak w kólko sugestie a moze to a moze tamto ,co by bylo gdyby ....bzdury niech sie zajma odbudowa panstwa Polskiego i naszej armii a nie pierdolami !!!
gość
4 lata temu
take opinie jak pan buzek wypowiada sie wtedy, kiedy nie slucha sie kandydata bezposrednio i w originale tylko czyta sie przeklamane komentarze w tendencyjnej prasie i do tego nieporadnie przetlumaczone "na nasze"
...
Następna strona
bCZLRbZj