Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była dziennikarka TVP o odejściu z telewizji: "Usłyszałam, że MAM NIEESTETYCZNE PLAMY!"

150
Podziel się

"Zapominałyśmy z makeupistką nałożyć fluid. Usłyszałam, że pan szef nie koncentruje się na tym, co mówię, a na moich rękach" - mówi chora na bielactwo Kopic.

bCzuyBAl

Ewelina Kupic rozpoczęła pracę w TVP jeszcze w latach 90-tych. Pracowała również w TV Puls i Polsat Cafe. Będąc dziennikarką i prezenterką pojawiającą się na wizji czuła presję idealnego wyglądu. Gdy zachorowała na bielactwo, jej kolor skóry zaczął się zmieniać. Do czasu, gdy fluid był w stanie maskować przebarwienia, czuła się komfortowo. Wraz z rozwojem choroby pojawiły się jednak myśli, by odejść z telewizji. Czuła presję ze strony szefów i innych dziennikarzy, którzy uważali, że jej wygląd zbyt odbiega od przyjętego "telewizyjnego wzorca".

To nie jest koniec świata, coś co mi rujnowało życie. Mam skórę w dwóch kolorach i co z tego?! Usłyszałam, że mam nieestetyczne plamy i pan szef nie koncentruje się na tym, co mówię, a na moich rękach - wspomina. Miałam krótsze rękawy i zapominałyśmy z makeupistką nałożyć fluid. Wiedziałam, że trzeba być w telewizji idealną panią, a nie jestem. To była moja świadoma decyzja o odejściu.

bCzuyBAn

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCzuyBAO
KOMENTARZE
(150)
gość
5 lata temu
I świetnie sprostowała. Celebryci, którzy nie wiedzą nic o przeciętnym życiu, uczą jak żyć... :) Brawo, za dystans do siebie i odwagę :)
gość
5 lata temu
Tolerancyjna Polska. Kolor skory a raczej choroba skórna ważniejsza od umiejętności. Brawo
olii
5 lata temu
Ma dystans do siebie facet nazywa Ją Krówka i Ona sama apeluje do nas kobiet ze NIE MUSIMY BYC DOSKONALE
bCzuyBAP
gość
5 lata temu
W TVN WIDAĆ BEDA JĄ LEPIEJ MALOWAĆ
gość
5 lata temu
Moja przyjaciółka z dzieczinstwa tez ma tą chorobę, i nie raz nie dwa usłyszała ze wyglada jak krowa. Czy naprawdę wygląd jest aż tak ważny?
Najnowsze komentarze (150)
gość
5 lata temu
Fajna jest :-) Dajesz rade.i jest cool :-)
gość
5 lata temu
powinna wydziarac rączki :)
bangkok185@ho...
5 lata temu
Czy potrzebujesz szybki kredyt? Czy masz dług, który chcesz usunąć? jesteś finansowo w dół i trzeba założyć przedsiębiorstwo? Czy bank zwrócił można się w wyniku swojej złych kredytów? Nie martw się, jak Financial Postęp Usługi jest gotów dać pożyczki na niskim oprocentowaniu rate.If jesteś zainteresowany naszą ofertą kredytu i chcą ubiegać się o kredyt, czy skontaktuj się z nami poprzez e-mail: bangkok185@hotmail.com wypełnić kredytu aplikacja poniżej KREDYT WNIOSEK: PEŁNE NAZWY ......... KRAJ .......... STAN ....... PŁEĆ ........ STAN CYWILNY ......... Osoba bliska ......... MIESIĘCZNY DOCHÓD ....... NUMER TELEFONU ........ Numer telefonu komórkowego: ........ Kwota potrzebna pożyczką ........ Okres kredytowania ......... WIEK ...... ZAWÓD .......... CZY STOSOWANE DLA KREDYTU PRZED? Cel kredytu ......
gość
5 lata temu
Byłam u niej w programie :)
ryszawy
5 lata temu
zobaczcie na co drugą lampucerę z telewizji, gdyby nie make up, kremy i inne środki to wygladałyby jak szkarady i jeszcze się wyslowić nie potrafią, uczennice michnika...
POpapraniec
5 lata temu
podłe krowy z telewizji mają się za lepszy gatunek i lepszą rasę??
gość
5 lata temu
sorry - jaka cholerna tolerancja? nadużywanie tego słowa jako ostatecznego argumentu w co drugiej dyskusji jest zastraszające. ja np. wolę prezenterki/prezenterów bez widocznych chorób skóry i nie czuję się z tego powodu nietolerancyjny. jedno nie ma nic wspólnego z drugim. może zaczną przyjmować do tv ludzi z łuszczycą, grzybicą, świerzbem, liszajami i rakiem skóry, anoreksją, otyłością, itd. ? no bo przecież tego wymaga tolerancja! i zamiast tv będziemy mieli Szpital Reality Show.
gość
5 lata temu
A gruba Welman jest estetyczna ?
bCzuyBAH
abam
5 lata temu
ma racje kobieta.
gość
5 lata temu
Chyba przestanę płacić abonament. Precz z dyskryminacją. Pani Ewelinko jesteś OK.
gość
5 lata temu
Kogo to obchodzi.
Gościu
5 lata temu
Dla mnie to jakaś bzdura, że chorzy ludzie nie mogą pracować w TV, przecież to nie ich wina, że cierpią na taką chorobę. Natomiast normalne jest to, że transwestyci i homoseksualiści są akceptowani w mediach i parlamencie - cóż ci pewnie zwiększają oglądalność :(
gość
5 lata temu
Bardziej nieestetyczna jest twoja prośka twarz niz plamy , nie pozdrawiam
gość
5 lata temu
Niestety w telewizji trzeba wyglądać-takie są wymogi. Ja mam pracę w której wymagana jest pierwsza kategoria zdrowia i jak ktoś podupadnie to dziękują za pracę. W każdej pracy czegoś wymagają i trzeba temu sprostać. Jeśli się temu nie sprosta to dziękuję do widzenia. No ale śmieszni ludzie z śmiesznego tvnu myślą że odkryli Amerykę i jak zwykle z byle czego robią wielkie halo. Niech zrobią halo z afer rządowych a nie będą w tyłek wchodzić całej platwormie.
...
Następna strona
bCzuyBBj