Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Była żona Kamila Durczoka o śmierci dziennikarza: "HIPOKRYZJĄ byłoby twierdzenie, że BĘDZIE MI GO BRAKOWAŁO"

133
Podziel się:

Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka, w rozmowie z Super Expressem wyznała, jakie miała relacje z eksmężem. Zdradziła, że jego odejście było dla wszystkich wstrząsem. "Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci" - powiedziała.

Była żona Kamila Durczoka o śmierci dziennikarza: "HIPOKRYZJĄ byłoby twierdzenie, że BĘDZIE MI GO BRAKOWAŁO"
Była żona Kamila Durczoka szczerze o śmierci dziennikarza: "HIPOKRYZJĄ byłoby twierdzenie, że BĘDZIE MI GO BRAKOWAŁO" (AKPA)
bEUKjYaJ

Informacja o śmierci Kamila Durczoka zaskoczyła wszystkich. 15 listopada dziennikarz trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Według oświadczenia, które zostało wydane przez szpital, 53-latek zmarł na skutek "zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".

Pogrzeb odbył się 19 listopada w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Prochy Kamila Durczoka pochowano na pobliskim cmentarzu. W rozmowie z "Super Expressem" była żona dziennikarza, wyznała, że nie spodziewała się, iż Kamil odejdzie tak szybko.

bEUKjYaL

O śmierci Kamila Durczoka dowiedział się na antenie. "Jestem wstrząśnięty"

Jego odejście moim przyjaciołom i mną wstrząsnęło, bo było dość niespodziewane. Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci, która zabolała nas bardziej, niż można było się spodziewać - zdradziła.

W rozmowie z tabloidem Dufek wróciła wspomnieniami do dawnych czasów. Zdradziła, że poznała byłego męża dzięki Krystynie Bochenek, dziennikarce, znanej również z działalności politycznej.

bEUKjYaR

To ona zauważyła jego dziennikarski talent i była dla niego nie tylko zawodowym autorytetem. Jako człowiek był niemal od razu gotowy do pracy w mediach.

W 2003 roku Kamil Durczok usłyszał diagnozę, która wywróciła jego życie do góry nogami. Okazało się, że ma raka. Dziennikarz miał w sobie jednak na tyle dużo siły, żeby pokonać chorobę. Nie udało mu się jednak wygrać walki z alkoholizmem.

Ostatnio dziennikarz nie miał dobrej passy. W marcu tego roku Kamil Durczok usłyszał wyrok roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Zarzuty postawiono mu po kolizji, którą spowodował w lipcu 2019 roku na autostradzie A1.

bEUKjYaS

Była żona Durczoka nie ukrywa, że po rozstaniu ich drogi rozeszły się. Dufek stara się nie koloryzować faktów.

Moja relacja z Kamilem była skomplikowana. Hipokryzją jednak byłoby twierdzenie, że będzie mi go brakowało. Od wielu lat żyliśmy bowiem w dwóch oddalonych od siebie, różnych światachmówi.

Doceniacie jej szczerość?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

bEUKjYaT
bEUKjYaU
bEUKjYbm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(133)
beti
2 tyg. temu
Ona jest mądrą kobietą. Z jednej strony potrafiła zawalczyć o siebie i syna, bo kiedy mąż ją zdradzał i krzywdził, to odeszła, rozwiodła się. Podała Kamila do sądu, kiedy sfałszował dokumenty. Kiedy syn stał się pełnoletni, zrezygnował z nazwiska ojca. Z drugiej strony była wobec niego lojalna, nigdy w mediach nie prała brudów, nie oskarżała go. Nawet po rozwodzie, kiedy potrzebował pomocy, to mu pomagała
jan
2 tyg. temu
szczera, zdrowa odpowiedz
***do
2 tyg. temu
Dobrze jej nie traktowal, zdradzal, klamal, w dodatku ja okradl to co sie jej dziwic.
bEUKjYbn
Oal
2 tyg. temu
Bardzo doceniam !! Kobieta z klasa
Mania
2 tyg. temu
Ta, doceniam jej szczerość.
Najnowsze komentarze (133)
Zaida
2 tyg. temu
On się dzięki niej mógł wybić gdy był nikim , a potem kiedy wypłynął na szerokie wody pozbył się jak wyciśniętej cytryny. Była dla niego środkiem do celu, z jej strony to raczej było szczere uczucie. Szkoda tej kobiety klasa sama w sobie, a na takiego łobuza trafiła.
Ania
2 tyg. temu
Woda na młyn dla hejterów. Przeczytajcie ZE ZROZUMIENIEM, to co powiedziała, błagam
Ania
2 tyg. temu
To zrozumiałe. Ale wykazała sie brakiem delikatności wypowiedzi, bo został syn. A ten niezależnie od relacji z Durczokiem stracił ojca. To robi wrażenie, niezależnie od sytuacji
Taka prawda
2 tyg. temu
A kto z alkoholikiem moze wytrzymac pod jednym dachem bez komplikacji bo dla takiej osoby pijącej to na pierwszym miejscu jest alkohol
niemka
2 tyg. temu
Madra kobieta z klasa. Czapki z glow!
gogo
2 tyg. temu
Mnie tez go nie brakuje, nara!
Gość
2 tyg. temu
Tak, bardzo doceniam jej szczerość. Uważam , że jeśli mówić to albo szczerze, albo wcale. Ludzkie historie poznajemy po to, żeby poznawać życie, człowieka, jego funkcjonowanie w świecie...
hanka
2 tyg. temu
brawo ,też tak uważam
bEUKjYbf
janpawel
2 tyg. temu
Facet miał w tym roku iść do więzienia ale wyrok zawieszono. Przerażają mnie te wpisy jaki był świetny to człowiek.
Ewa
2 tyg. temu
Marianna Dufek to brzmi jak jakaś postać z kreskówki.
lololol
2 tyg. temu
Wstrząsnęło mną i moimi przyjaciółmi.. jakim moim przyjaciołom.. kto to pisał
ines
2 tyg. temu
mnie tez nie
Eeee
2 tyg. temu
Ma klase w przeciwieństwie do ostatniej partnerki pana Kamila
prawda
2 tyg. temu
Prawda!!! Kobieta z klasą!!!!! Komentarz w tym przypadku zbędny!!! Wszystkiego dobrego dla Pani i Kamila jr.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKjYbY
bEUKjYbZ
bEUKjYca
bEUKjYcb
bEUKjYcc
bEUKjYbH