Trwa ładowanie...
Przejdź na
Lotta
|

Była żona Kamila Durczoka o śmierci dziennikarza: "HIPOKRYZJĄ byłoby twierdzenie, że BĘDZIE MI GO BRAKOWAŁO"

133
Podziel się:

Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka, w rozmowie z Super Expressem wyznała, jakie miała relacje z eksmężem. Zdradziła, że jego odejście było dla wszystkich wstrząsem. "Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci" - powiedziała.

Była żona Kamila Durczoka o śmierci dziennikarza: "HIPOKRYZJĄ byłoby twierdzenie, że BĘDZIE MI GO BRAKOWAŁO"
Była żona Kamila Durczoka szczerze o śmierci dziennikarza: "HIPOKRYZJĄ byłoby twierdzenie, że BĘDZIE MI GO BRAKOWAŁO" (AKPA)

Informacja o śmierci Kamila Durczoka zaskoczyła wszystkich. 15 listopada dziennikarz trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Według oświadczenia, które zostało wydane przez szpital, 53-latek zmarł na skutek "zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".

Pogrzeb odbył się 19 listopada w kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Prochy Kamila Durczoka pochowano na pobliskim cmentarzu. W rozmowie z "Super Expressem" była żona dziennikarza, wyznała, że nie spodziewała się, iż Kamil odejdzie tak szybko.

O śmierci Kamila Durczoka dowiedział się na antenie. "Jestem wstrząśnięty"

Jego odejście moim przyjaciołom i mną wstrząsnęło, bo było dość niespodziewane. Wydawało się, że po raz kolejny uniknie śmierci, która zabolała nas bardziej, niż można było się spodziewać - zdradziła.

W rozmowie z tabloidem Dufek wróciła wspomnieniami do dawnych czasów. Zdradziła, że poznała byłego męża dzięki Krystynie Bochenek, dziennikarce, znanej również z działalności politycznej.

To ona zauważyła jego dziennikarski talent i była dla niego nie tylko zawodowym autorytetem. Jako człowiek był niemal od razu gotowy do pracy w mediach.

W 2003 roku Kamil Durczok usłyszał diagnozę, która wywróciła jego życie do góry nogami. Okazało się, że ma raka. Dziennikarz miał w sobie jednak na tyle dużo siły, żeby pokonać chorobę. Nie udało mu się jednak wygrać walki z alkoholizmem.

Ostatnio dziennikarz nie miał dobrej passy. W marcu tego roku Kamil Durczok usłyszał wyrok roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Zarzuty postawiono mu po kolizji, którą spowodował w lipcu 2019 roku na autostradzie A1.

Była żona Durczoka nie ukrywa, że po rozstaniu ich drogi rozeszły się. Dufek stara się nie koloryzować faktów.

Moja relacja z Kamilem była skomplikowana. Hipokryzją jednak byłoby twierdzenie, że będzie mi go brakowało. Od wielu lat żyliśmy bowiem w dwóch oddalonych od siebie, różnych światachmówi.

Doceniacie jej szczerość?

Czy kryzys w związku Deynn i Majewskiego to tylko medialna ustawka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(133)
jan
rok temu
szczera, zdrowa odpowiedz
***do
rok temu
Dobrze jej nie traktowal, zdradzal, klamal, w dodatku ja okradl to co sie jej dziwic.
Oal
rok temu
Bardzo doceniam !! Kobieta z klasa
Mania
rok temu
Ta, doceniam jej szczerość.
niemka
rok temu
Madra kobieta z klasa. Czapki z glow!
Najnowsze komentarze (133)
Alicja
8 miesięcy temu
Klasa! Bardzo mi imponuje od lat.
Zaida
rok temu
On się dzięki niej mógł wybić gdy był nikim , a potem kiedy wypłynął na szerokie wody pozbył się jak wyciśniętej cytryny. Była dla niego środkiem do celu, z jej strony to raczej było szczere uczucie. Szkoda tej kobiety klasa sama w sobie, a na takiego łobuza trafiła.
Ania
rok temu
Woda na młyn dla hejterów. Przeczytajcie ZE ZROZUMIENIEM, to co powiedziała, błagam
Ania
rok temu
To zrozumiałe. Ale wykazała sie brakiem delikatności wypowiedzi, bo został syn. A ten niezależnie od relacji z Durczokiem stracił ojca. To robi wrażenie, niezależnie od sytuacji
Taka prawda
rok temu
A kto z alkoholikiem moze wytrzymac pod jednym dachem bez komplikacji bo dla takiej osoby pijącej to na pierwszym miejscu jest alkohol
niemka
rok temu
Madra kobieta z klasa. Czapki z glow!
gogo
rok temu
Mnie tez go nie brakuje, nara!
Gość
rok temu
Tak, bardzo doceniam jej szczerość. Uważam , że jeśli mówić to albo szczerze, albo wcale. Ludzkie historie poznajemy po to, żeby poznawać życie, człowieka, jego funkcjonowanie w świecie...
hanka
rok temu
brawo ,też tak uważam
janpawel
rok temu
Facet miał w tym roku iść do więzienia ale wyrok zawieszono. Przerażają mnie te wpisy jaki był świetny to człowiek.
Ewa
rok temu
Marianna Dufek to brzmi jak jakaś postać z kreskówki.
lololol
rok temu
Wstrząsnęło mną i moimi przyjaciółmi.. jakim moim przyjaciołom.. kto to pisał
ines
rok temu
mnie tez nie
Eeee
rok temu
Ma klase w przeciwieństwie do ostatniej partnerki pana Kamila
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie