Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|
aktualizacja

Była żona Skiby wspomina, jak opiekowała się nim po operacji. "Już podczas rekonwalescencji intensywnie KORESPONDOWAŁ Z KOCHANKĄ"

572
Podziel się:

Okazuje się, że to nie koniec "brudów", jakie na byłego małżonka postanowiła wyciągnąć Renata Skiba. Była żona lidera "Big Cyc" w wywiadzie opowiedziała, jak z jej perspektywy wyglądało małżeństwo. Co na to obecna żona wokalisty?

Była żona Skiby wspomina, jak opiekowała się nim po operacji. "Już podczas rekonwalescencji intensywnie KORESPONDOWAŁ Z KOCHANKĄ"
Krzysztof Skiba i Karolina Skiba odpowiadają na kolejne "ataki" Renaty (AKPA)

Krzysztof Skiba utrzymywał, że z byłą żoną rozstał się w zgodzie. Niedawno kłam jego wersji zadała sama zainteresowana, która przedstawiła rozpad ich małżeństwo w zupełnie innym świetle i wysnuła serię zarzutów wobec Karoliny, która również nie przebierała w słowach, komentując wypowiedź Renaty. Matka dzieci lidera "Big Cyc" postanowiła wyjawić, jak z jej perspektywy wyglądało ich małżeństwo. Wyznała też, dlaczego zdecydowała się na wywiad. Dodała przy tym, że nie zamierza się odnosić do zarzutów nowej partnerki Krzysztofa.

Nie zamierzałam mówić o moim prywatnym życiu i długo się przed tym wstrzymywałam. Rodzina i przyjaciele przekonali mnie, że w przestrzeni publicznej pojawiło się zbyt wiele nieprawdziwych informacji, które po prostu w tym jedynym wywiadzie powinnam sprostować. Zabierając głos, chcę też wyrazić sprzeciw wobec hipokryzji, braku lojalności i zasad moralnych. Nie będę też odnosiła się publicznie do kłamstw w szkalującej mnie wypowiedzi obecnej żony Krzysztofa. Prostowaniem oszczerstw zajmują się odpowiednie instytucje - powiedziała w wywiadzie dla portalu "Show News".

Była żona Krzysztofa Skiby mówi o ich małżeństwie

Renata Skiba zarzuciła byłemu mężowi, że nie był wzorowym ojcem. Według jej wersji, wokalista był zazwyczaj nieobecny, nie angażował się w wychowywanie dzieci, a nawet ryzykował aresztowaniami, które groziły mu za happeningi "Pomarańczowej Alternatywy".

[...] Niedawno dotarło do mnie, że ja w tym czasie byłam zupełnie sama z kilkumiesięcznym dzieckiem, a mąż, pochłonięty różnymi aktywnościami, nie miał dylematów, że idzie na jakąś kolejną zadymę i nie wiadomo, kiedy wróci. Nie brał odpowiedzialności za rodzinę, najważniejsze była dla niego realizacja swoich planów i pomysłów. Zawsze wolny od przyziemnych obowiązków, miał przestrzeń do rozwoju kariery. Nie znam takiego związku, poza naszym, zakończonym małżeństwem, w którym facet miałby tyle swobody i żadnych obowiązków - dodała.

Była żona Skiby twierdzi, że musiała być całkowicie oddana działaniom męża. To dla niego przejęła większość obowiązków. Podobno piosenkarz nie wykonywał praktycznie żadnych prac w domu. Jego brak zainteresowania objawiał się też rzekomo w stosunku do wychowywania dzieci, które zdaniem matki, nie mogły na niego liczyć.

Była żona Skiby twierdzi, że Krzysztof nie wykonywał w domu żadnych obowiązków

Przez cały okres małżeństwa to ja zajmowałam się wszystkimi aspektami życia związanymi z prowadzeniem domu i posiadaniem rodziny. Zawsze robiłam coś dla męża, w sprawie męża, z powodu męża. Chyba to umiejętnie wykorzystywał. [...] Poświęciłam się dla rodziny całkowicie po to, aby on mógł rozwijać swoją karierę. Kiedyś nigdy nie miałam czasu dla siebie. [...] Przez 35 lat naszego małżeństwa nie wykonał żadnego przelewu bankowego, nie był na żadnej wywiadówce, nigdy nie wymienił żarówki, a kosiarka była rekwizytem do zdjęć. Oboje akceptowaliśmy ten podział ról i nigdy nie dochodziło do konfliktów na tym tle. Jednak w konsekwencji nasze dzieci wychowały się bez ojca, brakowało go w sytuacjach, gdy był nam potrzebny - wyjaśniła.

Matka dzieci Krzysztofa w wywiadzie oskarżyła muzyka o to, że bywał niesłowny i nadużywał alkoholu. Renata podkreśliła, że po przebytej operacji piosenkarz mógł liczyć na jej wsparcie. Zarzuciła mu, że już wtedy pisał on z Karoliną.

Bycie z człowiekiem, który nie uznaje żadnych granic i ulega wszelkim pokusom, nie jest łatwe. To ja zawsze go wspierałam i wybaczałam. Wybaczałam niedotrzymywane obietnice, nadużywanie alkoholu, wybryki. [...] Na początku pandemii zachorował i przeszedł poważną operację (sam to niedawno ujawnił). Wymagał opieki. Wtedy rodzina, jak zawsze, była przy nim. [...] Kupowałam i podawałam mu leki, robiłam zastrzyki, zmieniałam opatrunki, woziłam do lekarzy. We współpracy z dietetyczką ustaliłam mu dietę i realizowałam ją. [...] Jak się później okazało, podczas rekonwalescencji intensywnie korespondował z kochanką - podsumowała.

Karolina Skiba skomentowała wywiad byłej żony jej męża

Skontaktowaliśmy się z Karoliną Skibą z prośbą o komentarz do drugiej części wywiadu Renaty Skiby.

Nie ma co do tego się odnosić. To jest wywiad na temat rzeczy z początku małżeństwa, gdzie mnie jeszcze nie było na świecie. Do tamtego się chciałam odnieść, bo kłamała perfidnie na nasz temat. Dużo małżeństw tak działa, że mężczyzna przynosi pieniądze, a żona zajmuje się domem, więc co tu dużo powiedzieć? To mnie już zaczyna bawić. Zobaczymy, co wymyśli w trzeciej części wywiadu - skomentowała Karolina dla Pudelka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(572)
Vendetta
7 miesięcy temu
Na miejscu Karoliny siedziałabym ultracicho i nie próbowała nawet dychnac na temat byłej żony. I tak już nabroiła a o Skibie nie będę nawet się wypowiadać bo to jest dno dna
Pytam
7 miesięcy temu
Ja to się dziwię tej Karolinie, wolnych facetów już nie było? Bo to dziwne żeby w swoim wieku kogoś nie miała i że nikt nie zwrócił na nią uwagi tylko żonaty który wiadomo poleci na młodsza
Ilona
7 miesięcy temu
Chciała grać na dwa fronty, maskara i tyle 2 temacie. Będzie tego żałował szybciej niż myśli, albo już żałuje
Jsbx
7 miesięcy temu
To się samo komentuje.
al bundy
7 miesięcy temu
Skiba ze stanu Ohio czy Ciążo-hajo ?
Najnowsze komentarze (572)
kuytrtyuiop
6 miesięcy temu
przeciesz jeden z jego synow kilka lat temu mowil ze ojca w domu nie bylo nie wspieral ich a wtedy jeszcze byl w zwiasku z ich matka wiadomo koles chve zeby zona mu prala prasowala gotowala obiadki zajmowla sie dziecmi a oni i tak szukaja rozrywki gdziws indziej ale to pozniej zona zla jak odkryje zdrade nie wiwm co ona w nim widzi on ani inteligentny ani przystojny chyba tylko jego konto ja tak bardzo kocha ze ona z nim jest
Jolka Szymańs...
6 miesięcy temu
Zresetowałeś się Skiba, teraz jesteś......zerem.
Ania
6 miesięcy temu
A kto to Skiba? Przeszłość, a na zdjęciu dziadek z wnuczką. Tragedia
Książę Willia...
6 miesięcy temu
Właśnie dlatego ślub jest szczytem ludzkiej głupoty, a zwłaszcza w tych czasach, gdzie związku to konflikt interesów i przeciąganie liny, moda na szukanie czegoś nowego i 90%zwiazkow prędzej czy później się rozpadnie. Jak mawiał poeta,, istnieja małżeństwa dobre ale nie istnieją rozkoszne''... więc podejmowanie takiego ryzyka dla marnego zysku jak nazwać inaczej? Wiara hmm to trochę mało.
Big wstyd
6 miesięcy temu
Kiedyś takie na taczkach ze wsi wywożono... dzisiaj po ściankach latają i obnoszą się ze swoimi zdobyczami ubliżając byłym żonom, które przyczyniły się do ich sukcesów . O czasy, o obyczaje- można by rzec, cytując klasyka. Po paru latach przychodzi opamiętanie ( np. były premier), ale wtedy nie ma już do czego wracać, skoro wcześniej zostawiło się zgliszcza rodziny... Niewielu oldboyów to jednak na czas rozumie, niestety...
antyobłuda
6 miesięcy temu
Dla wielu osób moralność, wstyd, godność, klasa i poszanowanie innych to obce słowa. Natomiast sami pouczają innych że żle robią zwłaszcza w polityce.
etyk
6 miesięcy temu
A co po nim można się spodziewać ?
widz
6 miesięcy temu
odrażające........
Edek
6 miesięcy temu
Już ładniejszych osób nie ma do pokazywania nie przesadzacie z tymi klalnami
Kinia
6 miesięcy temu
Nagle po 35 latach się zorientowała, że zawsze było źle i była nieszczęśliwa i teraz w takich okolicznościach wywala wszystko. Trzeba było się wcześniej rozwieść - ale ale, czyżby kasiorka się wtedy nie zgadzała?
obser
6 miesięcy temu
Skiba przesadził ale żale skibowej są śmieszne i żałosne.
Gosia
6 miesięcy temu
Facet który pozwala tykać jakiejś pierwszej lepszej dziuni była rodzine to dno. A Karola cicho powinna siedzieć lepiej by jej to wyszło.
Hahahaway
6 miesięcy temu
Im mężczyzna starszy i bardziej obleśny, tym bardziej chcę pokazać, że ma powodzenie i podoba się kobietom. Ot, taki straszny kompleks, który prowadzi do rozwodu i poszukiwań.
Kim-un-yest
7 miesięcy temu
Wg wikipedii: "Zespół BigCyc założył Jacek Jędrzejak (Dżej Dżej). Muzyk chciał stworzyć nowy zespół, grający swobodniejszy repertuar. W tworzącej się grupie występowali także inni członkowie zespołu Rokosz: Jarosław Lis (perkusja), Roman Lechowicz (gitara) oraz Robert Rajewski (wokal). Z czasem wokalistą został Jędrzejak, a jako frontmana i autora tekstów dokooptowano Krzysztofa Skibę, który wcześniej występował w Studenckim Teatrze „Pstrąg” oraz kabaretach studenckich, a także współtworzył uliczne happeningi." Dokoptowano Skibę hahahahaha Może trzeba było zostać w teatrzyku i kabarecie studenckim i być wiecznym studentem? Co roku nowe, młode studentki przychodzą na uczelnię...
...
Następna strona