Trwa ładowanie...
Przejdź na

Były "obrońca krzyża" w drogiej warszawskiej restauracji

210
Podziel się

Były górnik na emeryturze żalił się, że nie ma pracy. Zobaczcie, jak wygląda jego życie na "bezrobociu".

bDpafSgl

Andrzej Hadacz jest dziwną i kontrowersyjną postacią. Stał się znany dzięki swojej bohaterskiej obronie krzyża po katastrofie smoleńskiej. Deklarował, że wypadek samolotu wywrócił jego życie do góry nogami . Twierdził nawet, że sam Jarosław Kaczyński zaoferował mu pracę. Jego aktywna działalność na tym polu sprawiła, że stał się bohaterem spotu PO, gdy krzyczał "Komorowski albo Tusk - w łeb!".

W 2013 roku postanowił jednak zmienić barwy polityczne i pojawił się u boku Janusza Palikota i Roberta Biedronia. Dobrze bawił się na paradzie równości. Dobra zabawa spodobała mu się do tego stopnia, że zapragnął zostać gwiazdą disco polo. Opublikował klip ze swoimi wrzaskami w roli główniej. Wideo obejrzano ponad 5 milionów razy. Obecnie pojawia się u boku byłego współpracownika Andrzeja Leppera, deklarując chęć pomocy rolnikom.

Jak widać, jego polityczna droga jest bardzo kręta. Przynosi też chyba niezłe dochody. Były górnik na emeryturze, który żalił się, że nie ma pracy, wybrał się ostatnio na obiad do jednej z najdroższych warszawskich restauracji. Możemy się tylko domyślać, że bycie politycznym prowokatorem to całkiem dochodowe zajęcie.

bDpafSgn
bDpafSgt
bDpafSgu
bDpafSgO
KOMENTARZE
(210)
Białystok!!!
5 lata temu
toż ta akcja z obroną krzyża to jedna wielka ustawka :D
gość
5 lata temu
no cóż gość zakumał jak w Polsce robi się miliony
gość
5 lata temu
ze zdjęcia widać ,że to jakiś niedorozwój
bDpafSgP
gość
5 lata temu
Dziwny, chory człowiek bez żadnych zasad
gość
5 lata temu
To jest typowy oportunista!!!! Czyli taki czlowiek, ktorego przekonania i zasady moralne kierunkuja pieniadze i tylko osobiste korzyści. Innymi slowy jest pokazowym ''przyjacielem'' kazdego, kto mu za to zaplaci! Falsz i obluda!
Najnowsze komentarze (210)
narodowiec
4 lata temu
Andrzej Hadacz jest celebrytą i nacjonalistą Narodu Polskiego . Polecę Poczytać bloga politycznego SENDECKI 71 . tam wszystko wyjaśnione o co chodzi, cześć
WOLNA EUROP...
4 lata temu
Kolaborant i s***a ....
gość
5 lata temu
Znam Hadacza ponad 30 lat zawsze miał kase i nigdy nie był od kogoś zależny jak rowniez nie był przewidywalny. Najwiekszy jego gest to w prezencie dac auto BMW lub złotym longinesem rzucił przez okno.
gość
5 lata temu
Znam Hadacza ponad 30 lat zawsze miał kase i nigdy nie był od kogoś zależny jak nie był przewidywalny. Najwiekszy jego gest to w prezencie dac auto BMW lub złotym longinesem rzucił przez okno.
ivss
5 lata temu
PO wynajmnowało go do ośmieszania PiSu, a teraz jak wyszło na jaw to się to na nich mści, tyle w temacie mediów w Polsce, które przyjmą każdy kit bezkrytycznie, bez sparwdzania.
gość
5 lata temu
pisowskie b***e
gość
5 lata temu
Najpierw przywiązał się do krzyża teraz do kieliszka. Przywiążmy go do łóżka w domu wariatów
gość
5 lata temu
Najpierw przywiązał się do krzyża teraz do kieliszka. Przywiążmy go do łóżka w domu wariatów
bDpafSgH
gość
5 lata temu
spoko facet, za co się nie weźmie to mu wychodzi... :)
gość
5 lata temu
A była była. TO aktorka. Możesz poszukać jej zdjęć razem z "suflerką" Komorowskiego. Całe to PO to jedno wielkie bagno i syf. Mam nadzieję, że przestępcy z tej partii skończą w więzieniu.
gość
5 lata temu
Przecież jest blisko placu trzech krzyży
gość
5 lata temu
Widocznie znalazł sposób na wystawne życie - wszedł w politykę jak wielcy biznesmeni naszego kraju i czerpie z tego korzyści. No cóż ja nie mam takiego daru lizania komuś "tyłka" - tak się mówi oczywiście to nie dosłownie ale nie smutno mi z tego powodu.
gość
5 lata temu
Wreszcie dostał kasę za obronę krzyża :-)))
gość
5 lata temu
W Bałkanicy na samym początku też się załapał.
...
Następna strona
bDpafShj