Trwa ładowanie...
Przejdź na

Candy o rodzicach: "Będziesz dziecko miała mocno przesrane!"

30
Podziel się

Piosenkarka chwali się, że została gruntownie wykształcona muzycznie.

Candy o rodzicach: "Będziesz dziecko miała mocno przesrane!"
bDeOvoet

Candy Girl nadal pracuje nad swoją pozycją w show biznesie. Z jej wypowiedzi wynika, że ma solidne podstawy, aby próbować odnieść sukces. Twierdzi, że jej rodzina w amerykańskim stylu zadbała, aby odebrała możliwe najlepsze wykształcenie.

Moi rodzice zadbali o każdy możliwy szczegół wychowania muzycznego, fizycznego, psychicznego i każdego możliwego - mówi Candy Girl. Zmówili się. Będziesz dziecko miała mocno przesrane, bo nie będziesz miała dzieciństwa. Osoby, które patrzyły z boku często zarzucały moim rodzicom, że to dziecko nie ma dzieciństwa. Potrafię się teraz odnaleźć w każdej sytuacji.

bDeOvoev

Piosenkarka podkreśla również, że "świadectwo maturalne miała genialne".

bDeOvoeW
KOMENTARZE
(30)
gość
8 lat temu
nic ci ta cala edukacja nie pomogła, wiejskiej gęby i blokowej retoryki nie zmieniła
gość
8 lat temu
Tytuł książki ojca Dody - ,,Paweł zapładniacz'' ,następny wieelki pisarz po Waśniewskim hehehehe............................ Ludzie dokarmiajcie zwierzęta,bo przez brak wiosny zdychają...!!!
gość
8 lat temu
Fantastyczna historia...
bDeOvoeX
gość
8 lat temu
"moi rodzice się rozwodzili" - no to cie rodzice psychicznie wychowali. słownictwo wręcz prostackie jak na "genialną maturę". ps; a po maturze coć jeszcze masz czy tylko matura?
gość
8 lat temu
OJ CHYBA WYBIERALI CI TE GORSZE SZKOŁY........
Najnowsze komentarze (30)
toms shoes au
6 lat temu
buy toms shoes toms shoes au http://tomsaustralia.wosba.org/
toms shoes an...
6 lat temu
toms shoes for sale toms shoes and sunglasses http://tomsaustralia.wosba.org/
gość
8 lat temu
co za p****k totalny
gość
8 lat temu
pudelek.pl jest obłudny, jedzie po gwiazdach a tutaj akuku jakaś laska się lansuje i ma swój programik (mało ambitny delikatnie mówiąc). PS. Candy girl to i*****a :)
gość
8 lat temu
ta reporterka/dziennikarka jest bardzo chamska, najpierw zrobiła wywiad z Węgrowską a teraz jedzie po Węgrowskiej w wywiadzie z tą Candy girl. Co za chamstwo, po prostu ta prowadząca jest BEZCZELNA
gość
8 lat temu
ta Barbara Pasek (czy jak się nazywa ta "dziennikarka" pudla) to ona jest tak mało inteligentna, że musi zapraszać takie tępe osoby jak Candy?
gość
8 lat temu
chciałem jakoś skomentować ten wywiad, ale opadły mi ręce...
gość
8 lat temu
ona jest bardzo infantylna (infantylna znaczy dziecinna, bo możesz nie znać Candy takiego trudnego słowa). Ma solidną edukację, chyba na poziomie szkoły podstawowej. Jak się ktoś tak chwali, to wiadomo, że jest z***m. Człowiek pewny siebie nie potrzebuje podkreślać swojego sukcesu i jest skromny, ponieważ czuje się dowartościowany. Sukcesu dają takiemu człowiekowi poczucie zadowolenia, a Candy jest nieudacznikiem i jest mało inteligentna, więc musi krzyczeć wszystkim wokoło ze jest ona jest super. CANDY JESTEŚ ŻAŁOSNA, NAPRAWDĘ, TAKIEJ IDIOTKI JAK ONA JESZCZE NIE WIDZIAŁEM PRZEZ DWADZIESĆIA KILKA LAT MOJEGO ŻYCIA, JESTEM W SZOKU
bDeOvoeP
gość
8 lat temu
Moi drodzy :-) Operacja Danielka musi być zrobiona za żywą gotówkę!!! Nie mamy innego wyjścia tylko zwracać się do ludzi dobrej woli o wspacie, gdyż NFZ nie pokryje kosztów operacji! ZESPÓŁ WRODZONEJ HIPOWENTYLACJI CENTRALNEGO UKŁADU NERWOWEGO CCHS NAZYWANY TAKŻE ZESPOŁEM ONDYNY. Na obecną rehabilitację Danielka pomaga nam doraźnie finansowo rodzina. Jeżeli zdecydujesz się przekazać 1 % na Danielka na Picie rocznym, który i tak musisz złożyć w Urzędzie Skarbowym, to jeśli nie wskażesz szlachetnego celu, wtedy 1% z Twojego podatku zabiera nasze Państwo. Wybór należy i tak do Ciebie! My zwracamy się tylko z prośbą! Trudno zrozumieć bezradność rodzica, który codziennie patrzy na chore własne dziecko dla którego na operację nie mam skąd wziąć! Obydwoje z mężem pracujemy zawodowo i na operację utworzyliśmy specjalne subkonto na którym gromadzimy środki finansowe. KOCHANI ! Potrzebna pomoc na bezwzględnie pilną i skomplikowaną operację dla 7 letniego Danielka: proszę przekaż 1 % podatku z zeznania rocznego. Od kwoty podatku przekazanego na konto Urzędu Skarbowego, organ ten przesyła już ze swojej "puli" na wybrany przez podatnika szczytny cel. KRS: 0000037904, w polu "INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”: Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą, nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 , Kaczmarek Daniel 15920. Za okazanie dobrego serca dziękujemy - stroskani rodzice. Pozdrawiamy
gość
8 lat temu
okropne te okulary
gość
8 lat temu
przynajmniej na pudelku.tv można być na pierwszej stronie!
gość
8 lat temu
zapomniałaś dodac ze we wsi brzezinka w szkole jest poziom zerowy hahaha
gość
8 lat temu
Już jesteś stara Cadny Babo...
gość
8 lat temu
cip.a
bDeOvofr