Trwa ładowanie...
Przejdź na

Celebryckie urlopy: "Są tacy jak my, siedzą nieumalowani na samych gaciach na piachu"

38
Podziel się

Gwiazdy w tym roku wyjątkowo wybierają polskie morze jako destynację swoich wyjazdów wakacyjnych. Nie przeszkadza im obecność fotoreporterów?

bCOjIsjV

Polskie gwiazdy mają w zwyczaju wyjeżdżać za granicę w trakcie wakacji, aby uniknąć wścibskich fotoreporterów czyhających na mało wdzięczne ujęcia sław. W tym roku jednak garstka z nich zdecydowała udać się nad polskie morze. Zarówno Cezary Pazura, jak i Marta Wierzbicka dumnie prezentowali się na nadbałtyckich plażach w strojach kąpielowych, przyjemnie spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi. O kontrowersji wokół zdjęć słynnych plażowiczów dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek Kliki Pudelka.

Premiera Kliki Pudelka w telewizji już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Wirtualnej Polsce.

bCOjIsky
KOMENTARZE
(38)
gość
2 lata temu
Coz za odkrycie. Tacy jak my? A to oni nie są półbogami?
Sliwa
2 lata temu
Pisanie „destynacja” nie zrobi z Was madrzejszych, a brzmi jak scena z Przyjaciol, kiedy Joey uzywal madrych slow z papieru toaletowego
gość
2 lata temu
Bo tylko nad polskim morzem ludzie będą ich rozpoznawać 😏
bCOjIskz
gość
2 lata temu
Polskie morze jest piękne, jeśli tylko pogoda dopisze! A ludzi różnych wszędzie można spotkać i różne słabe zachowania. Ale nasze plaże naprawdę robią wrażenie :)
gość
2 lata temu
"na samych gaciach" - No ludzie, co to za tekst?
Najnowsze komentarze (38)
gość12345
2 lata temu
A co oni robokopy?
gość
2 lata temu
Na samych gaciach? Cóż to za polszczyzna? Siedzą sobie na nich (na tych gaciach), na golasa? a może w gaciach? Trochę jak pani na kasie, ciut niewygodnie, trudna pozycja, ale cóż, praca w markecie do łatwych nie należy. Ja to jak już bym musiała to siadłabym przy niej, nie jak kasjerka akrobatka, a na plaży to siedzę na ręczniku nie na gaciach..chyba jakaś nowa moda
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Które szkołe we Wrocławiu są najbardziej przepełnione?
Jerzy Michala...
2 lata temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Co sądzicie o dotychczasowych działaniach miasta związanych z rewitalizacją Nadodrza?
gość
2 lata temu
pudel to s**a!
gość
2 lata temu
ta klika pudelka to jakieś cioty i debile!
.
2 lata temu
Wybierają polskie morze dlatego właśnie żeby ktoś się nimi zainteresował. Większość celebrytów jest zwyczajnie próżna, więc potrzebują ciągłej atencji. Za granicą są nikim i dobrze o tym wiedzą.
gość
2 lata temu
w domu pryszcze , tłuste kudły i wypierdziałe dresy :))
bCOjIskr
gość
2 lata temu
w domu pryszcze , tłuste kudły i wypierdziałe dresy :))
gość
2 lata temu
Wybierają Polskie morze, czyżby bali się uchodźców?
Izz
2 lata temu
Kloaka pudelka raczej
gość
2 lata temu
Destynację - a może by tak "kierunek, cel" . Po prostu. Polacy nie gęsi i swój język mają....
gość
2 lata temu
Boisz, ale z was wsiuny... Destynacje... Czemu tak klepiecie po inglisz jak można ładnie i zgrabnie po naszemu? Można powiedzieć kierunek/cel podróży/urlopu? W uszy i oczy nie kole i jest pięknie i składnie!
gość
2 lata temu
Destynacje? Pewnie angielski tak dobrze jak polski znaja 😂😂😂
bCOjIskT