Cezary Pazura: "Opłatek na plaży z półgolasami to nie tradycja!"

88
Podziel się

"Raz wyjechaliśmy na Boże Narodzenie w ciepłe kraje - to był największy błąd w moim życiu" - wyznaje.

Bracia Pazurowie przez ostatnich kilka lat dali się poznać jako miłośnicy tradycji oraz zwolennicy raczej konserwatywnych poglądów:

Przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia Cezary podkreśla, że woli klasyczną wersję wigilijnego stołu niż "dzielenie się opłatkiem z półgolasami":

Ja uwielbiam tradycję. Wiem, że dzieci zatykają uszy, ale ja muszę zaśpiewać kolędę z ojcem i bratem. Kocham święta Bożego Narodzenia. Raz wyjechaliśmy na Boże Narodzenie w ciepłe kraje. To był największy błąd w moim życiu. Opłatek na plaży z półgolasami to nie tradycja.

Źródło: Agencja TVN/x-news

KOMENTARZE
(88)
gość
4 lata temu
Ja bym chciala zeby bylo mnie stac na swieta w cieplym kraju:-)))
gość
4 lata temu
Trzy zony uniewaznienie małżeństwa, tradycja wedlug Pazury , ech
GOŚCINIAK
4 lata temu
Jego pierwsza żona była narkomanką, sam wychowywał córkę. Druga była karierowiczką....Facet miał szczęście za trzecim razem i oby tak zostało .... Szczęścia panie Czarku i Edyto !!!
gość
4 lata temu
oj, jaki już z niego dziadzia!
gość
4 lata temu
Och, bez przesady, panie Pazura, myślę, że popełnił pan w życiu większe błędy niż świąteczny wyjazd w ciepłe kraje
Najnowsze komentarze (88)
olvykv
3 lata temu
j1t5TP okgcjesrjpmc, [url=http://fxjbkjukkqkb.com/]fxjbkjukkqkb[/url], [link=http://crjgbovxaior.com/]crjgbovxaior[/link], http://yhdlxdqmfmpd.com/
fkJ8r43ghcbnv...
3 lata temu
fkJ8r43ghcbnvbhdsh
r0Aflh bttyb...
4 lata temu
r0Aflh bttybfribnjb, [url=http://egyjafdmtioo.com/]egyjafdmtioo[/url], [link=http://vhbiyhalpxzl.com/]vhbiyhalpxzl[/link], http://awkqwecyywgo.com/
gość
4 lata temu
ale zdziadział
gość
4 lata temu
Czarus a co z Twoim lansem na cmentarzu w stroju kurczaka - podobno jesteś mocno wierzący, a trzy żony jak się mają do nauk Kościoła?
gość
4 lata temu
"W cieple kraje" czyli gdzie? Pamietam jak pani od polskiego powiedziala ze o "cieplych krajach" to mowia dzieci z podstawowki.
gość
4 lata temu
pana panie pazura nie da sie po prostu sluchac a tym bardziej na pana patrzec ---zajmie sie pan rodzina , zona nr 3 , dziecmi ;;;; jest pan zalosny w tych swoich "hipokrytycznych wywodach "
gość
4 lata temu
panie pazura wyjechac to mozna "do cieplych krajow" a nie" w cieple kraje "---a tak na marginesie jest pan najwiekszym hipokryta w polskim szol biznesie ; zajmij sie pan nowa panska tradycja czyli edyta i naprawde nie osmieszaj sie wiecej w zadnych mediach ;
gość
4 lata temu
Żona z PKP to też nie tradycja.
gość
4 lata temu
Taa, tradycjonalista sie znalazl, kto by pomyslal. Jego brat sie nawrocil po wypadku w ktorym malo nie zginal a przedtem tez chyba takim tradycjonalista nie byl :/
gość
4 lata temu
I ma rację. Święta powinno się spędzać w domu z rodziną, a nie tułać się po hotelach.
gość
4 lata temu
chory dziad z mydlanych oper
gość
4 lata temu
Jaśnie pan stwierdził, że egzotyczne wakacje z grubą kasę już go nie kręcą....
gość
4 lata temu
A SPRZEDAWAĆ GARNKI W KOŚCIELE TO NOWA ŚWIECKA TRADYCJA?
...
Następna strona