Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chajzer nagrał swój "HIT EURO 2016". Posłuchajcie, jak śpiewa!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
207
Podziel się:

"Polska gra, wszyscy są, ja się pytam, gdzie jest gol" - słyszymy. Przebił "Koko koko Euro spoko"?

Dzisiaj wieczorem rozpocznie się EURO 2016. Z tej okazji Filip Chajzer przygotował dla fanów niespodziankę. Dziennikarz nagrał swoją propozycję hymnu mającego zagrzewać piłkarzy do walki. Jako "Haj$er" występuje (i śpiewa!) w teledysku do Polska gra. Słyszymy:

Kciuki ściśnięte szaliki w dłoń
Jesteśmy z Wami wygracie to

Piłka jedna jest bramki dwie
Wszystko w nogach waszych jest

Polska gra wszyscy są ja się pytam gdzie jest gol
Polska gra to nasz czas, nie zatrzyma nikt już nas

Zobacz także: Przebił _Koko koko Euro spoko_?
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(207)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Takie jakieś na siłę zabawne, mnie się nie podoba
Hershel
10 lat temu
Soros ktory finansuje Petru i Kod Obalenia Demokracji w Polsce został wyrzucony z Wegier, z Rosji, po ataku na bank w Anglii ma zakaz wjazdu do UK, jest oskarżony o zniszczenie systemu finansowego w Malezji co przyczyniło sie do kryzysu w Azji Południowej, Chiny mają go już dość. Pracowal w obozie koncentracyjnym , ograbiajac swoich wspolplemiencow z majatkow i zlota-gdy mu to ktos pozniej zarzucil,odpowiedzial,ze nie widzi w tym nic zlego i tak by stracili i jesli on by tego nie wzial,to wzialby kto inny.. - takiego czlowieka popieraja antypolskie parchy oderwane od koryta.
gość
10 lat temu
gites
gość
10 lat temu
Fajne, z przymrużeniem oka! Filip to fajny gość!
gość
10 lat temu
coś jest z nim nie tak - on ma albo rozdwojenie jaźni albo inna chorobę psychiczną - raz już myślę że to spoko facet ( akcja na dzień dziecka ) a zaraz później mam niesmak patrząc na niego
NAJNOWSZE KOMENTARZE (207)
gość
10 lat temu
Jego tatuś był sztuczny w zachowaniu i dziwnie sztuczny z wygladu (niby elegancik ale troche jak lalka Ken). Ale synuś wygląda jak wyrzeźbiony w wosku, jeszcze jak go upudrują do programu to naprawdę mdli jak się na niego patrzy.
gość
10 lat temu
Wiecie że żałoba po rodzicach i po dziecku trwa rok. Ale Pan Chajzer widać dobrze sie bawi. Współczuć tylko matce tego dziecka!
gość
10 lat temu
Ale kupa, człowieku czy ty tego nie widzisz.
gość
10 lat temu
fajne fajne ale ta dziewuszkę za mało słychać
gość
10 lat temu
HAJ$SER XDDDDDD
gość
10 lat temu
Żenada skąd oni go wzięli, gdzie jest gol, dobre w marzeniach... Jak zawsze
gość
10 lat temu
gdyby śpiewała to ta panienka sama było by na miarę oceany z euro 2012 talent jest ale to jest uraza dla niepełnosprawnych kuśtykający chajzel
Gej23 i Luśka
10 lat temu
Buźka Filipa - niestety - szybko się zestarzała - ale jego pupcia ciągle jest zajebiaszcza. - Nawet Michaśka Witkowska na jednej z imprez serdecznie to wyznała.
gość
10 lat temu
Żałosny p***c . Chwyta się wszystkiego z marnym skutkiem . Do łopaty cwelu .
gość
10 lat temu
Super
gość
10 lat temu
Z********!
h.
10 lat temu
moj maz kupil telewizor bo sa promocje na euro w media expert, ale jak slysze te wszystkie discopolowe produkcje, ktore powstaja na te okazje, to az zaczynam zalowac...;)
gość
10 lat temu
parodia popka
gość
10 lat temu
Lepsze niż Karolaka😂
...
Następna strona