Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chciałabym być traktowana jak człowiek, a nie jak RoboCop, który zawsze musi zrobić sobie z kimś zdjęcie!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
68
Podziel się:

"Już w liceum się wyszalałam. Młodzież musi przejść tupanie nogą i głupie wybory. Jak się wydarzy później, to jeszcze gorzej" - mówiła w TVN-ie Margaret.

bECVxQwl

"Młodzież musi przejść to swoje tupanie nogą i te swoje dość głupie wybory, to się musi wydarzyć" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Margaret. Przypomnijmy, że w wieku 16 lat wyjechała z domu, by uczyć się w Szczecinie, oddalonym o 80 kilometrów od jej rodzinnej miejscowości. Margaret przyznała, że wyszalała się już w liceum. To miało jej później pomóc w świadomym kształtowaniu kariery, zdążyła się już wyszaleć przed studiami.

Już w liceum się wyszalałam. Młodzież musi przejść tupanie nogą i głupie wybory. Jak się wydarzy później, to jeszcze gorzej. Trzeba pozwolić na mały bunt. Pochodzę z małej miejscowości, chciałam mieszkać w Szczecinie. Chciałam się rozwijać. Chciałabym być traktowana jak człowiek, a nie jak RoboCop, który zawsze musi zrobić sobie z kimś zdjęcie i się uśmiechać. Jak każdy mam grosze dni. Po Eurowizji trochę odetchnęłam z ulgą. To nie jest na moje nerwy. To jest straszne obciążenie psychiczne, wolę robić swoje piosenki po cichutku.

Dlaczego wzięła więc udział w eliminacjach?

bECVxQwn
bECVxQwt

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bECVxQwO
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(68)
gość
5 lata temu
A to serio myślicie, że wokaliści sami decydują o swojej karierze? Zwłaszcza młodzi? Hahaha.
gość
5 lata temu
W sopocie pokazala wokal... Kto lansuje takie beztalencia?
gość
5 lata temu
No kochanie, taka cena sławy...
bECVxQwP
gość
5 lata temu
Mądrości wyssane z rowa. :0
onyx
5 lata temu
ale wy promujecie te beztalencie....
Najnowsze komentarze (68)
ella
5 lata temu
nie ma głosu,to jest wycie
gość
5 lata temu
Glupie Poloczki , tylko potrafia krytykowac a nie wiedza , ze Margaret jest znana w Szwecji w Niemczech i Wloszech , zamiast kibicowac to tylko krytykuja , co zazdrosc d**e sciska ?
Ela
5 lata temu
Margaret jest młoda fajna i z talentem. Jest soba naturalna szczera dziewczyna a nie sztuczna pusta barbi.
gość
5 lata temu
Jestem ze Szczecina. Insko nie jest wioska, leży nad ładnym dużym jeziorem okolica tez jest ładna. Zreszta jakie to ma znaczenie czy wioska czy miasto. Często wyjeżdżam na łykend do Ińska i jestem zadowolona.
gość
5 lata temu
Jestes fajna , ładna dziewczyna nie przejmuj sie opiniami idź do przodu i sie rozwijaj /śpiewaj/ rób to co lubisz / jesteście młodzi przebojowi , początki sa zawsze trudne . Życzę Ci powodzenia .
gość
5 lata temu
lizuska , wazeliniara , desperatka
gość
5 lata temu
I jak zawsze pseudo gwiazdeczka musi narzekać, bo już tak jest zmęczona popularnością, tak to dla niej wielce uciążliwe och ach... Robienie sobie zdjęć jest wpisane w ten zawód, zrozum to dziewucho. Teraz narzekasz, a gdy nikt o tobie nie słyszał, kwiczałaś i marzyłaś o tym by być rozpoznawalną i znaną. Problem jednak w tym, ze jesteś gwiazdeczką czegoś w rodzaju "hitu" jak na obecne dość zaniżone standardy, którego gdy tylko słyszę w TV to mi uszy więdną z tego permanentnego fałszu. I moja krytyka nie wynika z uprzedzeń po prostu takie są fakty, jest to kieeeeeeeeeepskie. Ale nie martw się, twoje problemy dość szybko się skończą bo z tego co widzę repertuar słaby, wokal słaby, więcej podrygiwania na scenie i przebieranek niż realnej muzyki. Bo ile razy nie starałbym się ocenić jakieś walory tego repertuaru tak dochodzę do punktu, że nie ma czego oceniać. Niska jakość niekwalifikująca się do oceny.
gość
5 lata temu
gglupie beztalencie z KROTKIMI NOZKAMI
bECVxQwH
gość
5 lata temu
Gwiazda wschodzi i zachodzi hahahhaahha piosenkarka z ciebie i już reklamki to chore
gość
5 lata temu
Jesteś sztuczna
gość
5 lata temu
Co z niej za gwiazda?? Nowa reklama play'a i co?? I Margaret, która wyje przerobionym głosem, gdyby nie to że spojrzałam w tv to myślała bym że to Rihanna... Dziewczynko Ty nikomu do pięt nie dorastasz i robisz sobie tylko wstyd...
gość
5 lata temu
no i kogo obchodzi jakas jamroży???? wsadzasz gębę do kazdej kamery, do kazdej strony na necie, a teraz narzekasz....mam propozycję...dla większej obecności w necie...policz sobie na wizji hemoroidy w d***e...
gość
5 lata temu
Margaryna. Sztuczny twór komputera podłączonego do szmalu, p*****y jak potłuczona. Zero talentu i zero urody.
gość
5 lata temu
to nie spiewaj idz pracowac do tesco
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECVxQxA
bECVxQxB
bECVxQxC
bECVxQxD
bECVxQxE
bECVxQxj