Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ciachorowski wspomina dzieciństwo: "Brakowało mi obecności rodziców"

36
Podziel się:

Aktor postanowił opowiedzieć o swojej traumie przed kamerą. To dobry pomysł?

bESrLSER

Do tej pory Tomasz Ciachorowski w świadomości Polaków funkcjonował jako trzecioligowy aktor, który sporadycznie błąkał się po ściankach. Większy rozgłos 38-latkowi miał przynieść udział w gwiazdorskim Agencie. Aktor zaczął częściej pojawiać się w śniadaniówkach oraz mógł zacząć liczyć na ciekawsze propozycje zawodowe. Celebryta promuje właśnie najnowszy spektakl, w którym zagra bohatera porzuconego przez rodziców. Przygotowanie do roli przywołało niemiłe wspomnienia u Ciachorowskiego.

W najnowszym wywiadzie opowiedział o tęsknocie za rodzicami, którzy nie poświęcali mu za dużo czasu, kiedy był dzieckiem. Jego ojciec pracował wiele godzin dziennie i wracał do domu późnym wieczorem. Mama, choć zrezygnowała z kariery zawodowej, w dużej mierze skupiła się na wychowywaniu Tomka oraz jego sióstr. Posłuchajcie przemyśleń aktora.

bESrLSFu
KOMENTARZE
(36)
gość
3 lata temu
Czegoś nie rozumiem. Nie oglądałam tego filmiku, ale napisane jest, że tęsknił za rodzicami, a w następnym zdaniu jest o tym, że matka zrezygnowała z pracy, żeby wychowywać Tomka i jego siostry. Zdalnie, na odległość ich wychowywała, że tak tęsknił? :D
Igor
3 lata temu
Jest gejem, czy nie jest - to nieistotne. Faktem jest, że piszą to - jak by to Doda określiła - sfrustrowane, zazdrosne cioty. Bardzo przystojny, elokwentny chłopak. Podoba mi się.
gość
3 lata temu
żenada
bESrLSFv
Qweer
3 lata temu
Dokładnie, Andrzej Piaseczny też nikogo nie udaje i nie zabiera głosu. Żyją swoim życiem i niech nikt sie do ich zycia i lozka nie wtraca! Bez tych manitestasji!
gość
3 lata temu
a Maćka R. Ci nie brakuje?
Najnowsze komentarze (36)
gość
3 lata temu
Podoba mi się 👬👬👬
gość
3 lata temu
DROGI PANIE.....to są osobiste sprawy i chyba...pasuje na te tematy milczeć...a teraz w modzie takie upublicznianie?
Statysta
3 lata temu
No wlasnie i dlatego takie role chu.owe masz
Maciek
3 lata temu
Kocham się w nim od lat
gość
3 lata temu
Nie dziwię sie teraz, że w jednym z wywiadów powiedział, że bardziej od dzieci wolałby mieć psa...
Pozdrawiam
3 lata temu
To widac
gość
3 lata temu
ale gwiazdor ma problem
gość
3 lata temu
To ten facet jest aktorem ? Myślałam, że to jakiś chwilowy wytwór medialny. Nie znam ani jednego jego dokonania aktorskiego. Telenowel nie oglądam.
bESrLSFn
gość
3 lata temu
Przystojny ale gej
gość
3 lata temu
Ciekawe tym bardziej, że "Dareczek" wykiwał go z sojuszu w "Agencie gwiazdy", dzięki jego zabiegom Tomek nie dostał się do finału. Sam fałsz w tym szołbizie, a Tomek wydaje mi się być zbyt naiwny na ten szołbizowy szlam. Tomek, kim Ty się otaczasz, otwórz oczy!
gość
3 lata temu
Czekam na miły portal o glupotach jak daily mail a nie taki ktory naigrywa sie z ludzi za jedno zdanie brzydko Pudel i jeszcze ten skret w lewo tfu!
gość
3 lata temu
Oni wszyscy strasznie lubią opowiadać o swojej traumie z dzieciństwa...
kamila
3 lata temu
ja rozumiem, że można uważać, że ktoś nie nadaje się na męża czy żonę, znam kilka takich egzemplarzy sama, ale nie chodzę i nie opowiadam wszystkim kłamstw na temat tej ososby żeby jej absolutnie uniemożliwić jakiekowiek życie, nie nakazuję tej osobie siedzieć w domu żeby zabrać jej jakiekolwiek szanse na cokolwiek, bo moja opinia jest tylko opinią i tak naprawdę to pojęcia nie mam jak taka osoba zachowa się w małżeństwie czy w jakiejś relacji i pojęcia nie mam czy nie znajdzie się ktoś komu akurat spodoba się taka osoba i będzie chciała się z nią kontaktować, to są tylko moje przypuszczenia ale pewności mieć nie mogę, więc się nie wpieprzam gdzie mi g-no po tym, i nie mam problemu z tym żeby ta osoba gdzieś sobie przynajmniej pojechała, albo się przynajmniej ładnie ubrała czy sobie chociaż obejrzała film w kinie, zwiedziła zasrany zamek czy przeczytała książkę, a już na pewno nie myślałabym z nadzieją i ulgą że ta osoba pewnie już niedługo umrze i już na pewno jej bym nie sugerowała że stoi nad progiem żeby sie potem perfidnie dziwić że ta osoba jest smutna i kłamliwie insynuowac że to przez to że ma mieszkanie, a nie przez to że ktoś jest dla niej p***y... mnie by po prosztu na wszystko nie było stać a was jest stać więc kto tu jest chory, a kto zdrowy, kto jest dobry, a kto zły????
gość
3 lata temu
Pedałek i tyle
Oferty dla Ciebie
bESrLSGg
bESrLSGh
bESrLSGi
bESrLSGj
bESrLSGk
bESrLSFP