Ciąża Kasi Tusk pomoże w jej karierze? "To pretensjonalne"

55
Podziel się

"Wiele celebrytek zachodzi w ciążę, żeby reanimować zainteresowanie".

Miesiąc temu Kasia Tusk zdjęciem obrączki potwierdziła na łamach swojego bloga, że została żoną Stanisława Cudnego, a na początku października "niechcący" zdradziła, że jest w ciąży, zachwalając zbawienne właściwości herbatek dla kobiet w ciąży. Tydzień temu córka Donalda Tuska oficjalnie potwierdziła doniesienia o tym, że spodziewa się dziecka. Macierzyństwo nazwała "życiowym projektem", wzorując się na parze książęcej Sussex.

Zmieni wkrótce tematykę swojego bloga?

Premiera Kliki Pudelka, już w najbliższa niedziele o godzinie 12:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

KOMENTARZE
(55)
gość
rok temu
Co wy od niej chcecie ? Dziewczyna od lat prowadzi bloga, nie pojawia się na ściankach, nie jest klasyczna celebrytka, robi to co lubi. Jest w ciąży i nie epatuje tym w przeciwieństwie do większości naszych „gwiazd”. Dajcie spokój
gość
rok temu
A ja myślę że są parą kilka lat. I się kochają i chcą założyć rodzinę. Nie widzę w tym żadnego planu b.
gość
rok temu
Idiotyczne stwierdzenie! Ona niczego nie musi reaktywować. Gołym okiem widać, że to fajna dziewczyna, a dziecko będzie mieć bo chce, a nie dla kasy jak te pseudo celebrytki pustaki.
gość
rok temu
Już ślubem pokazała, że nie chodzi tu o to, żeby mówiło tylko o miłość!
gość
rok temu
Wstrętna zajawka
Najnowsze komentarze (55)
gość
rok temu
Tak tylko z ciekawości ... bo wasze interpretacje są zaskakujące czasem. Czepie się tutaj tylko określenia „nowy projekt” czy tez „tajny projekt” etc. Czy Wasz poziom inteligencji nie pozwala Wam dostrzec, że istnieje coś takiego jak umowy, które zakazują ujawniania projektu do określonego czasu. Wasze komentarze, że wrzucają coś jak nic nie robią nazywając „projekt” to kompletna głupota. I niestety stawia Was w świetle mało inteligentnych.
gość
rok temu
To chyba normalne ze po ślubie pojawia się dziecko ? Ja się zastanawiam po tym artykule w jakim celu dzieci maja inne małżeństwa ? Co to za idiotyczne dywagacje . kochają się i chcą mieć dzieci Kasia to sympatyczna , piękna dziewczyna . Gratuluje i życzę szczęścia .
gość
rok temu
Odnoszę nieodparte wrażenie, ze ludzie pracujący w pudlu są nieco debilni
gość
rok temu
a co ? interesik nie idzie? przeciez prus przytulil taka kase, ze starczy na 3 pokolenia, spokojna czacha
gość
rok temu
Jacy Wy jesteście odrazajacy w tym Pudelku. Cała wasza egzystencja sprowadza się na zohydzaniu czytelnikom wszystkiego - nawet zachodzenia w ciążę z wieloletnim partnerem. Jesteście gorsi niż wasi czytelnicy. W tej grupie można zauważyć przekaz pozytywny. A u was tylko zawiść i żółć.
bb
rok temu
pieknie powodzenia
gość
rok temu
Ja tężni zaszłam w ciąże zeby mnie wszyscy zaczęli zauważać. Tylko kurde gdzie ci paparazzi??? Szurnięty pudel
gość
rok temu
Starego Tuska nie znoszę do niej nic nie mam. Na pewno było jej łatwiej wystartować ale nie jej pierwszej nie jej ostatniej
gość
rok temu
Kuźwa co to za wydarzenie ciaza corki zdrajcy ?!!Przestancie sie zachlystywac beztalenciem ktora wozi sie na plecach ojca i na jego kasie.?wy naprawde wierzycie ze ona by taka prace dostala gdyby nie ten z******j?
gość
rok temu
Przeciez to nie jest celebrytka, dajcie jej spokoj.
gość
rok temu
Jesteście p******i !!!! „Zachodzi w ciąże żeby podtrzymać zainteresowanie” .... k***a rece opadają 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
gość
rok temu
sztywna influencerka?! ze ma klasę i nie swieci d**ą to jest sztywna ? jesteście puści i denni okrutnie.
gość
rok temu
Ta przecież”skromna”i żyjąca z dała...od mediów nadal jest Tusk a nie Cudna...? Żydzi maja tupet
Lena
rok temu
Co za bzdury, świetna dziewczyna, fajny blog, wszystko poukładane, żadnej golizny, botoksu, skandali. Normalny dom, ślub i jak ludzie się kochają to przeważnie chcą stworzyć rodzinę, a rodzina to: mama + tata + dziecko. To jest normalne i godne naśladowania.