Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek: "W Paryżu widziałam kobiety od stóp do głów ubrane w najdroższe marki. Wyglądały tandetnie!"

156
Podziel się

"U mnie w szafie można spotkać miks różnych marek. Z jednej strony są to marki ekskluzywne, z drugiej strony sieciówki."

bCNUEEDF

Styl ubierania Katarzyny Cichopek nieco się zmienił w ciągu ostatnich lat. Teraz coraz chętniej wybiera kobiece fasony, nie boi się też mocnych kolorów. Zobacz: "SEXY MAMA" w spodniach w panterkę!

Kasia zapewnia jednak, że na co dzień stawia na wygodę i "sportową elegancję". Chwali się też, że może sobie pozwolić na ubrania naprawdę "ekskluzywnych marek".

Na co dzień można mnie spotkać w dżinsach, w wygodnym sportowym obuwiu, w dużych, oversize’owych swetrach. U mnie w szafie można spotkać miks różnych marek. Z jednej strony są to marki ekskluzywne, z drugiej strony sieciówki. W Paryżu widziałam dziewczyny, które od góry do dołu były ubrane w najdroższe z możliwych metek świata i wyglądały po prostu tandetnie.

bCNUEEDH

Przypomnijmy, jak wygląda w wersji "ekskluzywnej": "Rockowa" Cichopek w nażelowanych włosach (FOTO)

bCNUEEDN

Źródło: Newseria Lifestyle

bCNUEEEi
KOMENTARZE
(156)
aja
5 lata temu
no rację trzeba jej przyznac. u nas tez pełno pseudo gwiazdek które noszą najdrozsze kreacje, a wygladają jak tanie ku...wy. sztuką jest ubrac sie z klasą ale nie za fortunę!!!!
gość
5 lata temu
jestem chora, dajcie okejkę na pocieszenie ;)
gość
5 lata temu
,,U mnie w szafie można spotkać "- masakra, Kasieńko, w której klasie podstawówki jesteś?
bCNUEEEj
gość
5 lata temu
Przecież ona fatalnie się ubiera! Niebrzydka kobieta, ale gustu (i dobrego stylisty) to ona nie ma
gość
5 lata temu
a sama wygląda jak pyza z remizy w ciuchach z tanich butików :D
Najnowsze komentarze (156)
gość
4 lata temu
Do p. Cichopek.Cóż to za banialuki p. opowiada. Czy czytała p. ksiażkę Ines de la Fressange- Paryski szyk-i tak właśnie wyglądają kobiety, i dziewczyny paryskie..Czy to nie wynik kompleksów? Tandetnie, i z ciucholandów to ubrane są Polki, pzykro mi, Ale to wynika z biedy. Daleko nam do paryżanek.Niestety.
gość
5 lata temu
Cichopek to jest gwiazda, która swoją wielkością przyćmiewa nawet sławną Muchę.
gość
5 lata temu
kasia jest ładną dziewczyną - kobietą ale STYL MA FATALNY, pani Katarzyno, kto panią ubiera, wygląda pani z reguły jak STARA BABA, na zdjęciu z balu piękna po raz pierwszy fryzurka ale kiecka dla pani to dla kobiety pod pięćdziesiątkę
gość
5 lata temu
Wiesniaczka bez pracy a forse Ma na wyjazd no prosze WIOCHA podrozuje i robi WSTYD ZE Polki tandetne z niedzisiejsza geba .Starodawna uroda niemodna i twarz i ubrania aktoreczka 1 filmiku Mamusia ciotka klotka jak Kozuchowska
gość
5 lata temu
gwiazda k***a go mać
gość
5 lata temu
pusta pało, od stóp do głów to były ubrane arabki. I odkąd u ciebie taki rasizm?
gość
5 lata temu
hejtujecie a ona przynajmniej jest ciepła i sympatyczna
gość
5 lata temu
Powiedziała ,co wiedziała...Zazdrości?
bCNUEEEb
gość
5 lata temu
jest bardzo ładna i zgrabna
gość
5 lata temu
Kim jest cichopek ???
Gogo
5 lata temu
Pani Cichopek nie posiada ani stylu, ani gustu. Wszystko w czym występuje prezentuje się tandetnie i prowincjonalnie. Bez względu na markę. I nie ma to znaczenia od " jakiego projektanta" gdyż Zwiazane jest to z tandetna uroda pani Cichpek
gość
5 lata temu
Jest on bardzo kobieca.
gość
5 lata temu
Akurat paryżanki wiedzą hak się ubrać. To u nas pseudo gwiazdy mają pseudo - markowe ciuchy bo wieczorowy makijaż od rana. A Cichopek to przepraszam czego jest gwiazdą* ze na mieć markowe ciuchy. Willa za 5 milionów w kredycie we frankach. Chyba komuś się przewrócił w d***e i za gwiazdę robi. Może raczej h&m a nue Gucci.
gość
5 lata temu
No proszę, najbardziej tandetna gwiazdeczka jednego serialu ktytykuje Paryżanki! Kobieto opamiętaj się!
...
Następna strona
bCNUEEED