Ciężarna Śłotała komentuje Oscary: "Pharrell Williams to mój rodzynek. Od dawna jest ikoną stylu, ubiera się u Chanel"

57
Podziel się

"Meryl Streep wyglądała pięknie i adekwatnie do swojego wieku. Najbardziej boli i krwawi mi serce na widok Dakoty Johnson w Gucci. Jest nijaka".

W tym roku po raz 89. zostały rozdane nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Gala odbyła się w Dolby Theatre w Los Angeles. Wielki sukces odniosła produkcja La La Land, która zgarnęła aż 6 statuetek. Za najlepszy film Akademia Filmowa uznała Moonlight. W kategoriach aktorskich wyróżnienia odebrali Emma Stone za rolę pierwszoplanową w La La Land oraz Casey Affleck z rolę pierwszoplanową za Manchester by the Sea. Zanim jednak statuetki trafiły do laureatów, gwiazdy Hollywood przeszły po 300-metrowym czerwonym dywanie, prezentując swoje oscarowe stylizacje.

Kreacje gwiazd w studio #dzieńdobryWP telewizji Wirtualnej Polski, skomentowała ciężarna Zosia Ślotała. Stylistka przyznała, że będąc w stanie błogosławionym ma problemy z pamięcią i czuje się jakby ciągle miał kaca.

Problemy z pamięcią nie przeszkodziły jednak w ocenie oscarowych kreacji. "Ekspertka" w studio wspomogła się zapisanymi wcześniej notatkami. Najbardziej do gustu przypadł celebrytce, Pharrell Williams, którego nazwała ikoną mody. Wiele zawodu sprawiła Ślotale kreacje Dakoty Johnson, która okazała się "nijaka".

KOMENTARZE
(57)
gość
3 lata temu
Slotala : pamiętacie akcje jak wojewódzki zrobił kasal z radia celebrytkom? Dzwonił po różnych i mówił ze na bankiecie znaleziono portfel z 1000 zł w środku. Slotala jako jedyna przyznała ze to jej. Dno
gość
3 lata temu
Miałam "przyjemność" rodzic w prywatnym szpitalu z wielka gwiazda slotala. Hahaha ! W ogóle nie wiedziałam ze to jest ktoś znany, ale zachowywała się tak dziwnie, zasłaniała, p prostu podejrzanie. I patrzę, a na nią czeka ten brat dodt chłopaka. I tak doszłam, ze to jest ktoś "znany". Panna nikt
gość
3 lata temu
Jeżeli Dakota jest nijaka, to co powiedzieć o polskich gwiazdeczkach w sukniach z c&a?
gość
3 lata temu
Ekspertka haha tragedia...
gość
3 lata temu
kto to?
Najnowsze komentarze (57)
Gość
3 lata temu
Kobieto!!!-przecież ty masz tak brzydkie stopy ,z grubymi palcami -i reklamujesz klapki z futerkiem albo inne obuwia!-ocknij się i włóz do reklamy skarpetki!!!
Marc
3 lata temu
Ale ekspertka ocenia kreacje tylko sama nie umie się ubrać i umalować-czy te media polskie nie mają lepszych kandydatek na występy w TV?
Wera
3 lata temu
Zosia naładowana jest pomysłami ale radzę serdecznie niech skorzysta z usług dobrej stylistki bo niestety kompletny brak gustu i dobrego smaku reprezentuje swoją osobą.To wyczucie dobrego gustu to mamy we krwi-dobre chęci nie wystarczą
Wigi
3 lata temu
Boże !-uwolnij nas od takich celebrytek jak Slotała,Jastrzębska, Rozenek ,Mucha i całej tej plejady durnych młodych kobiet po operacjach plastycznych,dla których sensem życia jest jak wygladają ,jakich marek ciuchy noszą -DNO intelektualne i moralne
Kata
3 lata temu
Stylistka samozwańcza po studiach w Mediolanie i ubrana z brzuchem w taką koszmarną czerwoną kieckę.Chciałabym zobaczyć jej dyplom z wyróżnieniem!
gość
3 lata temu
Szczegolnie Pharell byl ikona stylu jak z tym znaczkiem adidasa na d***e biegal 4 lata. Slotala dzienniczek poprosze.
gość
3 lata temu
Pani i jej nienaganny angielski z poludniowobrytyjskim 🙈🙉🙊 akcentem 😸
gość
3 lata temu
Może mają nijakie suknie ale kupione za swoje polskie celebrytki porzyczaja reklamują projektantów w zamian za kreacje
gość
3 lata temu
Za kogo to się na by oceniać ludzi którym nie dorasta do pięt -żałosne i oburzajace
gość
3 lata temu
Ślotała - Panna Nikt
gość
3 lata temu
Kto to jest ta Ślotała ?
gość
3 lata temu
Zosia zawsze wygląda brzydko.... 😞
gość
3 lata temu
Ciuch- sens życia wg niektorych
gość
3 lata temu
kim jest ślotała poza tym , ze dawałą szycowi
...
Następna strona