Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cleo: "Trzeba doceniać te cięższe chwile w związku"

37
Podziel się:

"Jestem wrażliwą lwicą. Chciałabym to przekazać młodym parom, żeby doceniali siebie nawzajem. Kryzys to część związku, to nie tylko bajka".

6 grudnia ukaże się nowy singiel Cleo. W ramach promocji krążka pojawiła się w studio #dzieńdobryPolsko w Telewizji WP. Opowiedziała o swoim byłym związku i i podzieliła się kilkoma życiowymi radami z fanami:

Trzeba doceniać te cięższe chwile w związku, na nich opierać swój związek i zdać sobie sprawę, że każdy związek to nie tylko bajka, przysłowiowe motylki w brzuchu, które mamy zawsze na początku. Wtedy jest pełne szaleństwo, euforia, ale później przychodzą różne problemy. Tutaj trzeba się umacniać. Zostawiam to bez komentarza, czy jestem w nowym związku. Chciałabym to przekazać młodym parom, żeby doceniali siebie nawzajem. Kryzys to część związku. Jestem wrażliwą lwicą. Mój wizerunek sceniczny jest ostrzejszy, ta Cleo, która wraca spokojnie do domu jest łagodniejsza, bardziej wyciszona.

KOMENTARZE
(37)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Nie ma zwiazkow idealnych, bo nikt nie jest idealny. Moze glupie porownanie, ale ciezka praca ludzie sie bogaca. W tym przypadku akurat uczuciowo.
gość
10 lat temu
Kiedyś to ludzie żenili się po paru miesiącach znajomości, nie mieli za sobą po kilka związków i tacy żyją teraz po 30 lat razem. Dzisiaj z chodzenia robi się wielką sztukę, prawie niczym kierunek do studiowania na uniwerku a i tak potem po ślubie z 10 partnerką/em są zdrady, rozwody, płacz... Po co to?
gość
10 lat temu
jej przemyślenia są głębokie niczym woda w przerębli
gość
10 lat temu
sztuczność jej włosów bije po oczach
gość
10 lat temu
Kiedys aktorzy grali, piosenkarze śpiewali. A teraz? Cholera, wydaje nową plytę! Będę wszędzie i muszę COŚ powiedzieć. Tylko co??? I tak mamy ekspertów od wszystkiego i kolejne pseudomądrości
NAJNOWSZE KOMENTARZE (37)
gość
9 lat temu
BONUSRPK BOSNUSRPk
gość
10 lat temu
Ona jest totalna fewstyniarą!
gość
10 lat temu
nie lubie jej
gość
10 lat temu
chyba w klozecie
gość
10 lat temu
Kc ją
cieć z Europy
10 lat temu
Muza dla wioskowych z Warszafki
gość
10 lat temu
Co za tandeciara
gość
10 lat temu
To ta, co jest z kobietą w związku??
gość
10 lat temu
to l******a jest przecież
gość
10 lat temu
Ciekawe, ze o kryzysach w zwiazku, a tym bardziej, ze to normalna ich czesc slysze tylko w mediach... W rodzinie, wsrod znajomych NIGDY nie ma zadnych kryzysow... Slysze, ze Ania z Piotrem kupili nowy samochod, Kasia z Pawlem zbudowali piekne oczko wodne w ogrodzie, a Joasia i Andrzej nigdy nie byli szczesliwsi od kiedy maja sliczna coreczka, a potem nagle slysze, ze Ania wyprowadzila sie do rodzicow, Pawel do "jakiejs lafiryndy", a Asia I Andrzej beda walczyc w sadzie o prawa do opieki nad dzieckiem. Mozna by pomyslec, ze w normalnym swiecie takie rzeczy nie sa poprzedzone kryzysem... - po prostu pelne szczescie i nagle trach... I po co ta wizerunkowa szopka...? Zalosne...
gość
10 lat temu
jaka twarz wstrętna bleee
gość
10 lat temu
dlaczego g****a?to że prawdę mówi?!nie mierz swoją miarką ok?!pozdrawiam
gość
10 lat temu
Widzieliście jej taniec na koniec reklamy w której występuje??
gość
10 lat temu
Do krytykujących jej wypowiedź: Pewnie jesteście na etapie pitu pitu za rączkę i g..o wiecie o prawdziwym i długim związku. Jak przeżyjecie z jednym partnerem/ką min. 10 lat wtedy się wypowiadajcie. Ona ma akurat 100% racji.