Trwa ładowanie...
Przejdź na
Catrin
|
aktualizacja

Co dziś robią córki Cezarego i Katarzyny Żaków? Rodzice NIE CHCIELI, by zostały aktorkami...

38
Podziel się:

Katarzyna i Cezary Żakowie są jedną z najpopularniejszych aktorskich par w Polsce. Małżeństwo ma dwie córki. Żadna nie chciała pójść w ślady rodziców.

Co dziś robią córki Cezarego i Katarzyny Żaków? Rodzice NIE CHCIELI, by zostały aktorkami...
Córki Cezarego i Katarzyny Żaków wybrały inną drogę. (Licencjodawca)

KatarzynaCezary Żakowie pobrali się w 1985 roku. Para wykreowała razem niezapomniane role w "Miodowych latach" i "Ranczu". Małżonkowie doczekali się dwóch córek – urodzonej w 1988 roku Aleksandry oraz Zuzanny, która przyszła na świat w  1994 roku. W przeciwieństwie do znanych rodziców żadna z nich nie związała swojego życia z aktorstwem. Obie obrały zupełnie inne ścieżki. Kim są córki Żaków?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najdłuższe związki w polskim show-biznesie. Rekordziści są ze sobą od 50 lat

Kim są córki Cezarego i Katarzyny Żaków?

Jakiś czas temu Katarzyna Żak pojawiła się wraz z córkami w programie "Dzień dobry TVN". Wówczas aktorka wyznała, że jest zadowolona z tego, że córki nie poszły w jej ślady i nie związały swojej kariery zawodowej ze sceną. Przyznała, że byłoby im trudno wybić się w cieniu sławnego ojca.

Ręce do Boga złożyłam, żeby tak się nie stało. To wymodlone. Uważałam, że to jest bardzo trudny zawód dla kobiety. Poza tym, będąc córkami bardzo popularnego taty, miałyby bardzo trudno - mówiła Katarzyna Żak.

Córki Żaków nie poszły w ślady sławnych rodziców

Jak się okazało, Zuzanna od zawsze chciała zostać lekarzem. Marzenie udało się zrealizować. Kobieta ukończyła studia medyczne. Jak podkreśla, wybór takiej ścieżki zawodowej był efektem wyłącznie jej przemyśleń.

Poszłam w zupełnie inną stronę niż rodzice. Jeśli chodzi o sugestie rodziców, to były właśnie takie, żeby nie wybierać zawodu aktora, a jeśli chodzi o jakieś konkretne propozycje, to nie. To był mój wybór. Zawsze tak chciałam - wyjawiła w "Dzień Dobry TVN".

Z kolei druga córka Żaków, Aleksandra, na co dzień pracuje przy produkcji programów dziecięcych. Co prawda kobieta niegdyś rozważała karierę aktorską. Jej tata jednak skutecznie odwiódł ją od tego pomysłu.

To bardziej tata mówił: "Nie, po moim trupie". Jestem blisko branży, ale po drugiej stronie kamery - żartowała.

Katarzyna i Cezary Żakowie strzegą swojej prywatności i bardzo rzadko pokazują swoje córki w mediach społecznościowych. Przy każdej jednak okazji podkreślają, jak bardzo są z nich dumni.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(38)
GoGirl
2 miesiące temu
Tylko jedna Alina z "Miodowych Lat" była w swojej roli autentyczna i zdecydowanie nie była to Katarzyna Żak.
Gościu
2 miesiące temu
Bardzo lubię Ranczo. Oglądam wszystkie powtórki. Scenariusz jest znakomity i aktorzy są świetni. Scenariusz napisał ś.p. Andrzej Grembowicz vel Robert Brutter. Wszyscy aktorzy bardzo mi się podobają a najbardziej Pani Katarzyna Żak w roli Solejukowej i Pan Cezary w podwójnej roli braci bliźniaków. Życzę Wam wszystkim zdrowia i wielu znakomitych ról.
z 'Plotka'!
2 miesiące temu
Catrin wykonał/a kopiuj-wklej z 'Plotka'!
przeklejka
2 miesiące temu
Czytałam to już na 'Plotku'!
z 'Plotka'!
2 miesiące temu
Catrin wykonał/a kopiuj-wklej z 'Plotka'!
Najnowsze komentarze (38)
Polka
2 miesiące temu
Brawo Wy ! Tyle lat stażu,teraz to wręcz niespotykane .Powód do dumy z córek też jest 😃
XYZ
2 miesiące temu
Uwielbiam kreację pani ŻAK w RANCZO . Podziwiam ją za piękną figurę .Moim skromnym zdaniem jest lepszą aktorką niż jej mąż .Para która ma dużo szczęścia w życiu .Pamiętam program w którym państwo Żakowie urządzali przed kamerami mieszkanko dla córki .Pani Żak była bardzo wyniosła i niesympatyczna .
Plastik
2 miesiące temu
wiemy że rodzice palą śmieci na działce
healer
2 miesiące temu
Ojej jaka nieambitna !!! Wybrała taki łatwy, banalny zawód lekarza zamiast jak inne dzieci aktorów i celebrytów trudny, wymagający wielu lat studiów, wyczerpujący ale za to jakże społecznie potrzebny zawód modela, aktora, piosenkarza, instagramera, tiktokera, influencera czy youtubera.....a tak na poważnie gratuluję Państwu Żak córek nie idących "po najmniejszej linii oporu"....
2754
2 miesiące temu
Śmieci już na działce spalili po zimie? Pamiętamy.
Jerzy
2 miesiące temu
Mama Pani Katarzyny była lekarzem okulistką w toruńskim szpitalu wojskowym i koleżanką wujka. Mieszkali na Zamenhofa w Toruniu.
Bb333
2 miesiące temu
Z urodą po tatusiu nie miałyby zadnych szans na karierę w tej branży
GoldYen
2 miesiące temu
Pani Kasia to piękna kobieta!!
45tuj
2 miesiące temu
podobno powstaje remake Miodowych Lat ???
ekolog
2 miesiące temu
To ten od palenia plastików na ogrodzie ?
Kobieta
2 miesiące temu
Katarzynie Zak rola w miodowych latach slabo wyszla. Tak dobrej aktorki jak Pilaszewska nie da sie zastàpic przez pierwszà z brzegu aktoreczka.
Bhnjij
2 miesiące temu
Nie jestem pewna, czy to w porządku żeby tak kategorycznie narzucać dzieciom własny światopogląd. Nawet jeśli coś się zna z autopsji, ludzie mają prawo żeby uczyć się na błędach.
DNO
2 miesiące temu
Od razu Święta wydają mi się radośniejsze.
Z takimi
2 miesiące temu
Genami to dobry wybór