Trwa ładowanie...
Przejdź na
Mika
|
aktualizacja

Co z ROZWODEM Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Znane są szczegóły. Padł jeden warunek

102
Podziel się:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po 6 latach małżeństwa jesienią 2022 roku zdecydowali się na rozstanie. Podzielili majątek i uzgodnili, w jaki sposób będą opiekować się córeczką. Wszystko wskazuje więc na to, że rozwód dostaną już na pierwszej rozprawie.

Co z ROZWODEM Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Znane są szczegóły. Padł jeden warunek
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski chcą szybkiego rozwodu (AKPA)

Katarzyna WarnkePiotr Stramowski pobrali się w 2016 roku, a trzy lata później na świecie pojawiła się ich córeczka. Jesienią 2022 roku zaskoczyli wszystkich, ogłaszając poprzez media społecznościowe rozstanie. Przez lata uchodzili za bardzo zgodną i kochającą się parę. Teraz przyszedł czas na rozwód. Pierwsza rozprawa przewidziana jest na początek września.

Stramowski i Warnke o rozstaniu

Jesienią 2022 roku Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke opublikowali w mediach społecznościowych wspólne oświadczenie o rozstaniu. Zapowiedzieli, że najważniejsze jest dla nich dobro córeczki i nie będą więcej komentować sytuacji.

Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie – napisali.

Rozstanie Piotra i Kasi przebiegł w pokojowej atmosferze. Obyło się bez prania brudów i publicznych awantur. Na każdym kroku zachowywali klasę, a pytani o wzajemne relacje, zawsze wypowiadali się o sobie bardzo ciepło.

Mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. Uważam, że udało nam się wyjść poza schematy. I naprawdę nasze rozstanie jest obopólną decyzją – wyjaśnił Piotr Stramowski.

Gdy pojawiły się informacje, że aktor stworzył nowy związek, Katarzyna Warnke ucięła wszelkie spekulacje i zapowiedziała, że negatywne opinie o nim czy jego obecnej partnerce nie sprawiają jej przyjemności. Wręcz życzyła im szczęścia.

W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek i powiem tak: jeżeli ktoś chce sprawić mi przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ to jest moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka – zapowiedziała w "Dzień dobry TVN".

Warnke i Stramowski sami ustalili szczegóły rozstania

Teraz aktorska para szykuje się do rozwodu, który przewidziany jest na początek września. Najprawdopodobniej orzeczenie uzyskają już na pierwszej rozprawie, ponieważ zgodnie ustalili już wszystkie szczegóły rozstania.

Piotr Stramowski wyprowadził się z mieszkania na Starej Ochocie, które należało do Kasi. Para ustaliła także, jak podzielić resztę wspólnego majątku.

"Super Express" dotarł do informacji, że Stramowski i Warnke dogadali się już także odnośnie opieki nad córeczką. Nie ma mowy o płaceniu alimentów, ponieważ oboje mają po równo zajmować się Helenką i łożyć na jej utrzymanie. Postawili sobie tylko jeden warunek: nie mogą wyręczać się pomocą niań.

Helenka to ich oczko w głowie. Nie chcą, by ich dzieckiem zajmowała się obca osoba, dlatego dostosowują swoje plany zawodowe tak, by któreś z nich zawsze przy niej było. Naprawdę dobrze się dogadują. Tu nie ma mowy o skandalu i praniu brudów – powiedział w rozmowie z tabloidem przyjaciel byłej już pary.

Klasa?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Maya
10 miesięcy temu
On do niej nie dorosl, byli piekna para
Ala
10 miesięcy temu
Najdojrzalsze rozstanie w historii polskiej popkultury, trzymam kciuki
fasdf
10 miesięcy temu
Nie, wasze rostanie nie było obopólną decyzją, bo widziałam zdjęcia zapłakanej Kaśki i twojej okrutnej, zimnej twarzy więc daruj sobie
Malwa
10 miesięcy temu
Piotr przy Kasi wyglądał świetnie. Teraz już niestety daleko mu do dawnej prezencji.
2015
10 miesięcy temu
Ona mi się zawsze taka zarozumiała wydawała, a przez to jak się zachowuje, co mówi po tym rozstaniu bardzo dużo w moich oczach zyskała. Zakładam, że ona ma moje zdanie gdzieś 🤪, ale fajna z niej kobieta chyba
Najnowsze komentarze (102)
Prawnik
10 miesięcy temu
Pieprzenie ze nie bedzie alimentow Sad okregowy w sprawie o rozwod gdy jest maloletnie dziecko z urzedu (MUSI) orzec o alimentach, wladzy rodzicielskiej, miejscu pobytu dziecka- moze zaniechac orzekania o sposobie kontaktow.
KAMIL
10 miesięcy temu
Piotruś Pan i dowartościowująca się ekshibicjonistka
Łykacie jak g...
10 miesięcy temu
Cały ten związek to był UKŁAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bolesta
10 miesięcy temu
Ja też chyba się rozwiodę. Wnerwia mnie, że mąż nic w domu nie chce robić, ani pozmywać, ani posprzątać. Nawet ze zmywarki czystych naczyń nie wyciągnie. Nie myśli czy dziecko ma co jeść, czy ma czyste ubranie. Czy jutro będzie miało co zjeść albo ubrać. Nic.
Susu
10 miesięcy temu
Szczęście i radość budowana na czyimś nieszczęściu… nigdy nie kończy się dobrze
Klara
10 miesięcy temu
Egoista. Najlepiej zmienić wszystko, popsuć, wyrzucić by tylko było radośnie. Musi Pan jednak pamiętać, ze karma wraca 😂 i to szybko!
Wulkan
10 miesięcy temu
Kasia jest prawdziwą artystką. Piękna mądra dusza. Szkoda mi jej, że bliska jej osoba tak bardzo ja krzywdzi, ale będzie dobrze. Nie ma czego żałować. Facet nie ma za grosz honoru.
Wooo
10 miesięcy temu
Klasa po jej stronie. On paradujący z kochanką przebrany za kena to jakaś komedia. Facet postradał zmysły
Dddd
10 miesięcy temu
To oni nie mają jeszcze orzeczenia o rozwodzie…? A on już się prowadza publicznie z nową kobietą… No facet bez klasy czyli. Ewidentnie nie był jej wart. Faktycznie rozstanie z klasą jak na PL grono celebrytów. Ale cała ta klasa to tylko jej zasługa. Jego zachowanie oceniam zupełnie inaczej
Ania
10 miesięcy temu
A co ma teraz mówić. musi udawać, ze wszystko ok.Jestem pewna że cierpi okrutnie, ale duma jej nie pozwala inaczej tego rozegrać.Warnke nie była wcześniej tak aktywna i wylewna w socjal mediach jak teraz, teraz pokazuje dobra minę do złej gry.
Ula
10 miesięcy temu
To koniec jego kariery
Stramowsky
10 miesięcy temu
On przy niej wyglądał super. Teraz Pietrek.
Mij
10 miesięcy temu
Klasa 👋👋👋👋👋👋👋
Asia
10 miesięcy temu
Kiedyś kobiety dla dobra dzieci tkwiły w związku ze zdradzającym facetem. Teraz dla dobra dzieci nazywają kochankę swojego jeszcze męża nową rodziną. Nie rozumiem jak ktoś tak fajny jak Pani Kasia może sobie tak umniejszać.
...
Następna strona