Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co zobaczymy jesienią w TVN?

34
Podziel się:

Gwiazdy stacji na prezentacji nowej ramówki. Zobaczcie, kto przyszedł.

Co zobaczymy jesienią w TVN?

TVN dwa razy do roku organizuje dużą konferencję prasową, podczas której prezentuje swoją nową ramówkę. Na ostatniej imprezie zapytaliśmy się obecnych celebrytów stacji, czego możemy się spodziewać w jesiennych programach. Zobaczcie, co o nich powiedzieli.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(34)
gość
11 lat temu
Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Kurestwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN.
gość
11 lat temu
Jak to co? To co zwykle. Antypolskość, gorsze kopie zachodnich produkcji i papkę intelektualną.
Anika
11 lat temu
Do GOSCI- Nowenna Pompejańska - sprawdza sie w 100% ! Natomiast nowenna o Tusku i jego świcie - zajefajna, masz człowieku talent. Pozdrawiam jednego i drugiego Gościa.
gość
11 lat temu
Tvn oglupia narod!Precz z mojej tv!
gość
11 lat temu
Nie tylko tvn ale cała polska telewizja to same denne seriale . Nikt już prawie tego nie ogląda a oni coraz to nowe badziewie produkują i coraz głupsze. Tak się wydaje pieniadze na "kulturę". Cały świat na filmach i serialach zarabia tylko u nas się do tego śmiecia dokłada i to z naszych pieniędzy. Teraz już w telewizji nie ma na co popatrzeć i dziwią się że nikt nie płaci abonamentu - bo i za co?
Najnowsze komentarze (34)
EwaJestem mc4...
10 lat temu
EwaJestem mc499zatkc485 od 2 lat.Nie mam dzieci bo mam zac582oc5bconc485 sprialc499.Czy jest jakac59b szansa c5bce mogc499 zajc59bc487 w cic485ze (w jaki sposc3b3b moze przesunc485c sic499 albo wypasc487)Byc582a zac582oc5bcona przez ginekologa i czy jak przesunie sic499 lub wypadnie to moge coc59b czuc487 c5bce jest c5bcleuc582oc5bcona czy c5bce wypadc582a. Z mc499c5bcem kochamy sic499 najczesciej w pozycji od tyc582u.Bardzo proszc499 o pomoc i radc499
smZyIG ovhkb...
11 lat temu
smZyIG ovhkblqtbcot
slwuBD hxufa...
11 lat temu
slwuBD hxufacyduauy
gość
11 lat temu
a w TV Trwam będzie zmartwychwstanie Lecha prezydenta kaczyńskiego na żywo!
gość
11 lat temu
MY NIE OGLADAMY TEFAŁENU
gość
11 lat temu
A kto ogląda TVN ???
gość
11 lat temu
TVN proponuje gnity, idiotow, beztalenicia, chamstwo i wrzeszczaca w Pochanke.
gość
11 lat temu
Zapraszam na mojego bloga http://najladniejsze.blogspot.com/ a w nim najpiękniejsze i najsexowniejsze dziewczyny z sieci. NIE PORNO!!! POLECAM...
gość
11 lat temu
Nowe reklamy!
gość
11 lat temu
mam w d.... TVN
gość
11 lat temu
w jesiennych programach będą grube i grubsze...
gość
11 lat temu
shinybox.pl/?ref=dcf99ea zobaczcie dziewczyny ile można zyskać poprzez tę stronkę! Polski, darmowy odpowiednik zagranicznych pudelek z próbkami renomowanych firm! :)
SSSSSS
11 lat temu
Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Kurestwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TV ZAMKIJ SIĘ TY DEBILUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
gość
11 lat temu
Wybrane propozycje NOWEJ RAMÓWKI ******* 08.30 TVN – Dzień dobry TVN – prowadzi Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych stalinowskich ZBRODNIARZY, osobiście TORTURUJĄCEGO bohaterów z AK **** 18.00 TVP2 - Panorama – prowadzi Hanna Lis - córka KANALII z okresu stanu wojennego **** 19.30 TVP1 – Wiadomości – prowadzi Piotr Kraśko – wnuk jednego z czołowych komunistycznych CENZORÓW **** 20.00 TVN24 - Kropka nad i – prowadzi Monika Olejnik – córka funkcjonariusza SB **** 21.30 TVN – Kuchenne rewolucje – prowadzi Magda Gessler – córka PRL-owskiego dziennikarza i agenta SB **** 21.40 TVP2 - Tomasz Lis na żywo – syn wysokiego OFICERA Ludowego Wojska Polskiego **** 22.00 TVN24 - Szkło kontaktowe – prowadzi Grzegorz Miecugow – syn STALINOWSKIEGO dziennikarza znanego z podpisania się pod „Apelem krakowskim” **** 22.30 TVN - Kuba Wojewódzki Show - syn funkcjonariusza SB i PRL-owskiego prokuratora **** Życzymy PRZYJEMNEGO odbioru! **** PS. Odtajnione dokumenty MSW z lat 80-tych wskazują, że powstała wówczas dyrektywa nakazująca obsadzenie MEDIÓW odpowiednimi, młodymi dziennikarzami (dla większej pewności - DZIEĆMI ludzi nomenklatury), którzy po wielu latach mieli zostać medialnymi AUTORYTETAMI. Wygląda na to, że ta wieloletnia inwestycja się zwróciła. Każdy, kto ŚMIE dziś podważyć kompetencje tych osób jest uznawany za OSZOŁOMA, a przyznawane im KOLEJNE nagrody (Wiktory, Telekamery czy tytuły DZIENNIKARZA ROKU) są potwierdzeniem perfekcyjnego wykonanego ZADANIA. Jakakolwiek próba wypomnienia im pochodzenia wzbudza zawsze tę samą AGRESYWNĄ odpowiedź, że „dzieci nie odpowiadają za rodziców”. Olbrzymie ZAROBKI tych komunistycznych POMIOTÓW są tylko efektem ubocznym całego planu.
Oferty dla Ciebie