Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Coming out" księdza z Poznania: "Jestem heteroseksualny! Cieszę się, że jest celibat"

641
Podziel się

"Nie mam żony, nie mam dzieci. Zachęcam wszystkich księży, by podobnie jak ja się ujawnili". Zobaczcie odpowiedź na wyznanie Charamsy.

bDoardDp

Medialny "coming out" księdza Krzysztofa Charamsy stał się początkiem kolejnej dyskusji dotyczącej kondycji Kościoła. Nie ogranicza się ona tylko do homoseksualizmu duchownych. Pojawiły się postulaty podważające sens utrzymywania celibatu. Krytycy wskazują również na zakłamanie duchownych, którzy żyją w związkach zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. Nie trzeba było czekać długo na odpowiedź. Ksiądz Adam Pawłowski z Poznania właśnie opublikował filmik, na którym oświadczył, że jest heteroseksualistą i żyje w celibacie.

To mój coming out. Jestem heteroseksualny. Nie mam żony, nie mam dzieci. Cieszę się, że w kościele jest celibat. Zachęcam wszystkich księży, by podobnie jak ja się ujawnili.

Zobaczcie jego odpowiedź na wyznanie Charamsy. Będą kolejne?

bDoardDr
bDoardDx
bDoardDS
KOMENTARZE
(641)
gość
5 lata temu
a mnie akurat rozśmieszyło :) jest heteroseksualny, ksiądz też człowiek i orientację jakąś ma - ale żyje w celibacie, a nie p*****y bzdury jak charamsa.
gość
5 lata temu
Swietne!
ja
5 lata temu
Brawo dla tego księdza
bDoardDT
gość
5 lata temu
Ksiądz Jan Kaczkowski jest fajny i przywraca wiarę w ludzi :)
gość
5 lata temu
Oni powinni sie ujawniac przed sadem karnym,a nie bozym!
Najnowsze komentarze (641)
ivss
5 lata temu
Takich pajaców jak Charmasa powinno się z miejsca wyrzucać z Kocioła, bo albo się stosujesz do reguł wiary i je szanujesz, albo zwyczajnie nie wierzysz, a wtedy nie zmieniaj reguł pod siebie tylko w*n.
gość
5 lata temu
Serio? Takie komentarze są trochę poniżej osoby, która powinna użyć szarych komórek, bo przecież każdy (chyba) je ma. Znam księdza Adama, wiem, że jest dobrym człowiekiem, ile czasu poświęca na spełnianie swojego powołania, w ilu inicjatywach bierze udział, wiem ilu ludziom pomaga. I przy takich komentarzach żal mi ludzi, którzy nie mają pojęcia albo o osobie (tu x. Adam) albo ogólnie o kościele i wypisują takie bzdury. To jest najlepszy dowód na to, że pozwalasz sobie pakować do głowy głupoty wciskane przez media, dajesz dowód na to, że sam/a nie myślisz tylko powtarzasz zasłyszane teorie... A media, z których bierzesz takie "prawdziwe" informacje szaleją za Twój hajs ;p Tyle w temacie :)
gość
5 lata temu
Fajne, brawo
Wanda
5 lata temu
Dla mnie bycie księdzem hetero jest też chore. W tym zawodzie powinni być tylko eunuchy albo kompletni impotenci.
gość
5 lata temu
Bo ma zaburzenia seksualnej a tłumaczy się celibatem wygodne
o_Onufry
5 lata temu
A jaki on tam hetero? Tak sam p***ł jak cala reszta rzymsko katolickiej szamanerii. Gdyby był w pełni heterio to nie szukał by pocieszenia w seminarium duchownym. Amen!
gość
5 lata temu
Skąd wie ,że jest hetero? Przecież kija nigdy nie zamoczył. No chyba że zamoczył ale się nie spodobało i zdecydował się na bycie samotnym samcem. Tak czy inaczej nie jest to normalne. Nie ma większej dewiacji seksualnej niż powstrzymywanie się od naturalnych odruchów jakimi są potrzeba kopulacji.
gość
5 lata temu
A czy nie można być homoseksualistą i być blisko Boga?
bDoardDL
gość
5 lata temu
Moim zdaniem trzeba skończyć z ta o****a. Chciał bym się zapytać każdego księdza jak radzi sobie z problemem kiedy wstaje rano
gość
5 lata temu
z urody to Ż*d
gość
5 lata temu
Orientacji seksualnej się nie wybiera, więc człowiek na to nic nie poradzi, ale idąc do seminarium podejmuje się świadomą decyzję o celibacie!!! Przecież nikt do tego nie zmusza....
olo
5 lata temu
więcej takich ludzi w kościele, może odzyskamy zaufanie... z czasem.
gościówa
5 lata temu
straszne brawa dlatego księdza
gość
5 lata temu
Jeden wyjatek. I tak wiekszosc ma dzieci
...
Następna strona
bDoardEn