Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|
aktualizacja

Córka Romana Polańskiego walczy z ALKOHOLIZMEM. "Kiedy to piszę, ODBIERA MI MOWĘ"

120
Podziel się:

"Do każdego walczącego, zagubionego lub cierpiącego w milczeniu: widzę cię, słyszę cię" - pisze Morgane Polański. Dziewczyna podzieliła się swoją smutną historią uzależnienia od alkoholu.

Córka Romana Polańskiego walczy z ALKOHOLIZMEM. "Kiedy to piszę, ODBIERA MI MOWĘ"
Córka Romana Polańskiego zmaga się z alkoholizmem (FORUM, Getty Images)

Morgane Polański to dzisiaj już 29-letnia aktorka, która jest owocem związku Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner. Choć nie jest w pierwszej lidze rozchwytywanych filmowych nazwisk, to udało się jej wystąpić w kilku głośnych produkcjach. Widzowie mogli ją oglądać m.in. w: Dziewiątych wrotach, Pianiście, Autorze widmo czy serialu Wikingowie. W Polsce o Morgane mówiło się głównie w kontekście afery, której niesławnym bohaterem był jej ojciec. Dziewczyna gorliwie broniła Romana Polańskiego, po tym, jak był ścigany przez wymiar sprawiedliwości za gwałt na 13-latce.

Marzę, żeby każdy mógł zobaczyć cię moimi oczami, ale większość ludzi prawdopodobnie nie zasługuje na ciebie. Dziękuję za inspirowanie mnie każdego dnia, naukę moralności i wartości - pisała kilka lat temu.

Zobacz także: Polański: "Cieszę się, że zaufałem polskiej sprawiedliwości!"

Morgane nie ma w Polsce: kobieta mieszka w Londynie, gdzie skupia się na pracy, edukacji oraz budowaniu swojego instagramowego konta, na którym śledzi ją już ponad 120 tysięcy fanów. Ostatnio zaskoczyła obserwujących, gdy oznajmiła im, że zmaga się z alkoholizmem. Świętuje właśnie dwa lata bez alkoholu.

16 marca 2022 r. mijają dwa lata mojej trzeźwości. Kiedy to piszę, odbiera mi mowę, to dla mnie bardzo emocjonalne. Dotychczas nie opisywałam tutaj tej podróży, ale wydaje mi się, że warto to zrobić dzisiaj. Aby podzielić się nadzieją, gdy ktoś może czuć się beznadziejny i bezradny. Aby przypomnieć, że na końcu tunelu zawsze jest światełko, nawet jeśli nie możesz dostrzec tam choćby przebłysku, że możliwe jest życie w wolności, dzień po dniu - napisała.

Do każdego walczącego, zagubionego lub cierpiącego w milczeniu: widzę cię, słyszę cię - dopisała, chcąc dodać otuchy wszystkim, którzy mierzą się z podobnymi problemami.

Dojrzałe wyznanie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Prawda
3 miesiące temu
Krolikwoski mógłby powalczyć ze swoim ćpaniem i wrócić do rodizny bo to dopeirio smutne! Ja nie żałuje uzależnionych bo cierpią ich bliscy! To zwykły egoizm
śledztwo
3 miesiące temu
Pudlu czemu nie zrobiłeś jeszcze szczegółowego i drobiazgowego śledztwa w aferze Tralalala ?? Myślicie, że jeden artykuł na kilka dni zamknie usta pudelkowiczom i przestaniemy pytać ?? Chcemy rozwikłania krok po kroku tej afery, weźcie się do roboty dziennikarze pudla ! Chcemy igrzysk !
Hin
3 miesiące temu
Od dziecka naznaczona przez zbrodnie ojca. Warto pamiętać że oprócz przywilejów, dzieci znanych osób również musza mierzyć się z hejtem, za to co zrobili ich rodzice.
Agnes
3 miesiące temu
Nie jest to jakimś zaskoczeniem, niestety. Polański może i jest świetnym i docenianym reżyserem, wypowiadającym się niezwykle kulturalnie w wywiadach, ale prywatnie zgnilizna moralna ogromna. Miłośnik dragów, orgii i młodych dziewczynek..
Michu
3 miesiące temu
Córka Romana Polański? Polska język trudna.
Najnowsze komentarze (120)
Mini
3 miesiące temu
Dobrze, że nie piszą Gośce i jej chudnieciu
Mimi
3 miesiące temu
Marta
mag
3 miesiące temu
Troche jak Kate
Ojojoj
3 miesiące temu
Tata uczy jej moralności..... Europejskiej czy amerykańskiej?
Nick
3 miesiące temu
Wyjątkowe beztalencie, widziałam ją w Wikingach, nie dało się tego oglądać
Korczak
3 miesiące temu
Dzieci gwiazd? Są sławne i bogate. Ale skoro piją, ćpają i robią wiele ryzykownych rzeczy, to znaczy że nie miały w dzieciństwie potrzebnej uwagi i nie dostały prawdziwej miłości od rodziców zajętych karierą.
PanSulek
3 miesiące temu
Kurcze, taka bogata i pije a ja nie mam nic i tez nie wylewam za kolnierz….dziwny jest ten swiat
Ujnh
3 miesiące temu
Jakiś komentarz pod Lewandowskimi w TVN?
123
3 miesiące temu
Karma wraca Romeczku......
A empatia gdz...
3 miesiące temu
Jakże mi szkoda dzieci wielu sławnych z różnego powodu rodziców. Nie dają im szans na spokojne dorastanie i życie różnej maści dziennikarze, paparazzi, którym w głowie tylko kasa bez odrobiny empatii i pomyślunku, że swymi działaniami zatruwa ją życie niewinnym dzieciom. A gdyby tak Ich dzieciakom odpłacić tym samym notorycznym hejtem, to może choć kilku zastanowiłoby się nad tym bezmyślnym niszczeniem drugiego człowieka. Choć nic z tego nie będzie, bo jakże skwapliwie podano info, że zmaga się z alkoholizmem. Gdyby wobec mnie tak postępowano to ani chybi skończyłabym że sobą, by przestać cierpieć.
Anna Maria
3 miesiące temu
Jesteście bardziej mściwi niż jego ofiara
matka
3 miesiące temu
Podobna do karłowatego ojca niestety ,strasznie niewyjsciowa dziewczyna,wychowana w luksusie bez dyscypliny i mamy skutki...
olo
3 miesiące temu
gdyby romanowi nie przyszło do głowy gwałcic nieletnią dzis byłby gwiazdą w hoolywood . NIetety po ucieczce z usa kariera przepadła
adam
3 miesiące temu
pewnie Polański wciąż rozpamiętuje zabitych członków swojej rodziny, w tym synka w brzuchu Sharon.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie