Cyrwus o związkach partnerskich: "Jest to jakiegoś rodzaju schizofrenia"

119
Podziel się

Aktor wypowiada się na temat posłanki Pawłowicz.

Cyrwus o związkach partnerskich: "Jest to jakiegoś rodzaju schizofrenia"

Piotr Cyrwus, czyli Rysiek z Klanu, był niedawno gościem show 20m2 Łukasza. Aktor wypowiedział się na temat sławy, która "nie przyniosła mu nawet grosza" i nie zapewniła kontraktów reklamowych. Zobacz: Natomiast w kolejnej części wywiadu opowiedział o odejściu z serialu, o którym myślał przez ostatnie dwa lata, a tak skomentował wypowiedzi posłanki Pawłowicz.

Dziwię się ludziom, którzy wybierają wolne związki i chcą ich legalizacji. Jest to jakiegoś rodzaju schizofrenia - podsumował. Ja bym bardziej chciał abyśmy się poznawali przez pełną otwartość. Nie krytykowali. Tak samo będą problemy kiedy te pary zostaną zarejestrowane.

KOMENTARZE
(119)
gość
7 lat temu
Żaden człowiek o elementarnej wrażliwości, podstawowej wiedzy i rozsądku NIGDY nie poprze takich osób ''naukowych'' jak Pawłowicz...
gość
7 lat temu
Jako matka geja wiem że wszystko sie zmienia w chwili gdy pociecha przyprowadza do domu chłopaka. umysł się dopiero otwiera i rzeczy które dotychczas byly tabu stają się nagle tak oczywiste, że batalia o związki partnerskie przestaje byc "tematem zastepczym" a staje sie skandalicznym przeoczeniem prawa...
gość
7 lat temu
Lubię go!
gość
7 lat temu
no i ma rację
gość
7 lat temu
myślicie, że jak popieracie związki homoseksualne to jesteście fajni i "światowi"?
Najnowsze komentarze (119)
zKNglH jhxpv...
7 lat temu
zKNglH jhxpvjxusmmz
Your answer s...
7 lat temu
Your answer shows real intelligecne.
gość
7 lat temu
Odezwał się intelektualista z Waksmundu!
gość
7 lat temu
Większość regularnych czytelników pudelka to zwykli popaprani pederaści, których powinno się zakopywać żywcem :)
gość
7 lat temu
Pan cyrwus ma jakiś dziwny wyraz twarzy. Biedaczek nigdzie nie może się załapać, to zaczyna o gejach i liczy na to że dzięki temu może gdzieś się załapie np. w reklamie środka przeczyszczającego.
gość
7 lat temu
Brawo Panie Piotrze!
gość
7 lat temu
Wygląda okropnie,tak samo jak jego gra.A już jego występy u Wojewódzkiego to kompletne dno.Jak on ma odwagę narzekać?
gość
7 lat temu
Sodomici powinni być przymusowo leczeni
gość
7 lat temu
HOMOSEKSUALIŚCI TO CHORZY LUDZIE!!!! P****Y POWINNI SIĘ LECZYĆ. ZA DARMO!!!
gość
7 lat temu
Mały Rysio o małym rozumku. Poczytaj sobie Ryśku książki medyczne o gejach, dowiesz się skąd się biorą....to się zdziwisz...i uważaj bo twój syn czy córka też mogą mieć inną orientację seksualną. Czy wtedy też będziesz takim niedouczonym palantem??????
ZUO
7 lat temu
QWA! Dlaczego każdy d***l wypowiadający sie w temacie mówi tyko o pedałach i lesbijkach nie mając na uwadze, że głównie chodzi o pary żyjące w konkubinacie - pary typu K+M często +D lub 2D. Tych jest zdecydowanie więcej niż całego pedalstwa i co? I tak każdy napierdala o pedałach zamiast zobaczyć istotę sprawy, czyli to, że 3 na 10 par zyją normalnie jak rodzina ale bez przywilejów rodziny, tylko dlatego, że nie chca jedengo papierowego, jedynego obowiązującego śwstka, by nie wiązać sie na amen.
gość
7 lat temu
idź rysiu umyj rączki
gość
7 lat temu
PANIE RYSZARDZIE DZIEKI ZA POSTAWE POLAKA I CZŁOWIEKA , DZIEKI CI GORALU ! ! !
gość
7 lat temu
Ach ten aktorzyna serialowy.. przez 15 lat grał przygłupa, a teraz robi z siebie wielkoego artystę.. poza tym trudno zrozumieć co tam wydukał.. Nie umie sklecić ani jednego sensownego zdania, mówiąc kolokwialnie.
...
Następna strona