Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cyrwus o związkach partnerskich: "Jest to jakiegoś rodzaju schizofrenia"

119
Podziel się:

Aktor wypowiada się na temat posłanki Pawłowicz.

Cyrwus o związkach partnerskich: "Jest to jakiegoś rodzaju schizofrenia"
bECrdujp

Piotr Cyrwus, czyli Rysiek z Klanu, był niedawno gościem show 20m2 Łukasza. Aktor wypowiedział się na temat sławy, która "nie przyniosła mu nawet grosza" i nie zapewniła kontraktów reklamowych. Zobacz: Natomiast w kolejnej części wywiadu opowiedział o odejściu z serialu, o którym myślał przez ostatnie dwa lata, a tak skomentował wypowiedzi posłanki Pawłowicz.

Dziwię się ludziom, którzy wybierają wolne związki i chcą ich legalizacji. Jest to jakiegoś rodzaju schizofrenia - podsumował. Ja bym bardziej chciał abyśmy się poznawali przez pełną otwartość. Nie krytykowali. Tak samo będą problemy kiedy te pary zostaną zarejestrowane.

bECrdujS
KOMENTARZE
(119)
gość
9 lat temu
Żaden człowiek o elementarnej wrażliwości, podstawowej wiedzy i rozsądku NIGDY nie poprze takich osób ''naukowych'' jak Pawłowicz...
gość
9 lat temu
Jako matka geja wiem że wszystko sie zmienia w chwili gdy pociecha przyprowadza do domu chłopaka. umysł się dopiero otwiera i rzeczy które dotychczas byly tabu stają się nagle tak oczywiste, że batalia o związki partnerskie przestaje byc "tematem zastepczym" a staje sie skandalicznym przeoczeniem prawa...
gość
9 lat temu
Lubię go!
bECrdujT
gość
9 lat temu
no i ma rację
gość
9 lat temu
myślicie, że jak popieracie związki homoseksualne to jesteście fajni i "światowi"?
Najnowsze komentarze (119)
zKNglH jhxpv...
8 lat temu
zKNglH jhxpvjxusmmz
Your answer s...
9 lat temu
Your answer shows real intelligecne.
gość
9 lat temu
Odezwał się intelektualista z Waksmundu!
gość
9 lat temu
Większość regularnych czytelników pudelka to zwykli popaprani pederaści, których powinno się zakopywać żywcem :)
gość
9 lat temu
Pan cyrwus ma jakiś dziwny wyraz twarzy. Biedaczek nigdzie nie może się załapać, to zaczyna o gejach i liczy na to że dzięki temu może gdzieś się załapie np. w reklamie środka przeczyszczającego.
gość
9 lat temu
Brawo Panie Piotrze!
gość
9 lat temu
Wygląda okropnie,tak samo jak jego gra.A już jego występy u Wojewódzkiego to kompletne dno.Jak on ma odwagę narzekać?
gość
9 lat temu
Sodomici powinni być przymusowo leczeni
bECrdujL
gość
9 lat temu
HOMOSEKSUALIŚCI TO CHORZY LUDZIE!!!! P****Y POWINNI SIĘ LECZYĆ. ZA DARMO!!!
gość
9 lat temu
Mały Rysio o małym rozumku. Poczytaj sobie Ryśku książki medyczne o gejach, dowiesz się skąd się biorą....to się zdziwisz...i uważaj bo twój syn czy córka też mogą mieć inną orientację seksualną. Czy wtedy też będziesz takim niedouczonym palantem??????
ZUO
9 lat temu
QWA! Dlaczego każdy d***l wypowiadający sie w temacie mówi tyko o pedałach i lesbijkach nie mając na uwadze, że głównie chodzi o pary żyjące w konkubinacie - pary typu K+M często +D lub 2D. Tych jest zdecydowanie więcej niż całego pedalstwa i co? I tak każdy napierdala o pedałach zamiast zobaczyć istotę sprawy, czyli to, że 3 na 10 par zyją normalnie jak rodzina ale bez przywilejów rodziny, tylko dlatego, że nie chca jedengo papierowego, jedynego obowiązującego śwstka, by nie wiązać sie na amen.
gość
9 lat temu
idź rysiu umyj rączki
gość
9 lat temu
PANIE RYSZARDZIE DZIEKI ZA POSTAWE POLAKA I CZŁOWIEKA , DZIEKI CI GORALU ! ! !
gość
9 lat temu
Ach ten aktorzyna serialowy.. przez 15 lat grał przygłupa, a teraz robi z siebie wielkoego artystę.. poza tym trudno zrozumieć co tam wydukał.. Nie umie sklecić ani jednego sensownego zdania, mówiąc kolokwialnie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECrdukE
bECrdukF
bECrdukG
bECrdukH
bECrdukI
bECrdukn