Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czartoryska ucieka przed obowiązkami na ściankę? "Postanowiłam ruszyć z domu"

39
Podziel się

"Przez ostatnie lata byłam od tego daleko". Tęskniliście?

bCIOnnyZ

Lady Nina razem z Łukaszem Zającem są gospodarzami programu MTV Bites na kanale MTV Music. W każdym odcinku dostarczą informacji oraz najświeższych plotek ze świata show biznesu. W najnowszym odcinku opowiedzieli o gwiazdach, które unikają blasku fleszy i czerwonych dywanów. Jennifer Lawrence niedawno przyznała, że sława przeszkadza jej w znalezieniu partnera. Anna Czartoryska-Niemczycka wyznała, że świat ścianek jest dla niej odskocznią od domowych obowiązków. Dlaczego zdecydowała się ostatnio częściej pojawiać na czerwonym dywanie?

bCIOnnzC
KOMENTARZE
(39)
gość
2 lata temu
Jesteś prezydentem. Po paru dniach obserwowania w TV protestu rodziców niepełnosprawnych dowiadujesz się, że o 12:00 chcą pokazać film o tym, co im deklarowałeś w kampanii wyborczej. Trochę ci się to zatarło, ale czujesz kłopoty i jesteś u nich już o 10:30. Pokazują ci ten film, a ty się uczysz. Cały czas się uczysz. Jak patrzą na ciebie z wyrzutem - się uczysz, jak proszą i jak krzyczą - się uczysz. Uczysz się cały czas. Każesz spisać ich oczekiwania. Nikt nie pyta czemu, skoro deklarowałeś ich wsparcie już trzy lata temu. Wychodząc, cieszysz się, że zdążyłeś przed premierem. To jego sprawa w sumie. Jesteś premierem, finansistą. Uszczelniłeś, zwiększyłeś przychody, zatkałeś dziurę. Budujesz lotnisko w szczerym polu i przekopujesz Mierzeję - budżet ma się doskonale. Twoja wicepremier ds. społecznych sprawy protestu nie tyka, prezydent pokazał palcem na ciebie - więc jedziesz. Sadzają cię koło Kuby - niepełnosprawnego na wózku. Nawet na niego nie patrzysz. Mówisz o mapie drogowej, zespołach roboczych i kompleksowych systemowych. Proponujesz daninę solidarnościową i wpisanie opieki nad niepełnosprawnymi do konstytucji. Nie działa - oni mówią o kosztach rehabilitacji, pieluchach i cewnikach. Ich 153 złote zasiłku miesięcznie to ledwo 1/40 nagrody, która ci się należała. Nie wiedziałeś, że opieka nad niepełnosprawnymi już w konstytucji jest, a mówienie przez lata, że jest świetnie sprawi, że ci, którym przez lata świetnie nie jest - poproszą kiedyś o swój udział w tej świetności. I że od daniny wolą empatię. Przegrywasz, wychodzisz z poczuciem, że gdzieś w tym wszystkim jest błąd
gość
2 lata temu
Próżność próżność próżność. I tyle
gość
2 lata temu
No nie wiem co napisac... chyba współczuje... setki kobiet pędzi co rano zeby zarobić na utrzymanie a pani tylko zeby wyjść domu... bleeeeeee
bCIOnnzD
gość
2 lata temu
nooo...kobieta poprawna, chwalona i lubiana, bo skromna,miła i ładna, poprawna taka i akuratna, podobnie jak Krupińska...no ale czy...ciekawa? chyba wolę świrnięta i dosadną dodę na pudelku :)
gość
2 lata temu
Nasi rzekomi sojusznicy z usa przegłosowali dzisiaj w nocy jawnie antypolską ustawę znaną jako druk 447 lub 1226.. mam nadzieje, ze daje to nadzieje prawdziwym Amerykanom ('indianom') na odzyskanie odszkodowan za strate swoich ziem ! :)
Najnowsze komentarze (39)
gość
2 lata temu
Super dziewczyna no a ciebie skręca z zazdrości👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
gość
2 lata temu
Super dziewczyna no a ciebie skręca z zazdrości👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
gość
2 lata temu
Super dziewczyna no a ciebie skręca z zazdrości👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
gość
2 lata temu
Popieram Nowoczesną Matki zrobią aborcję i problem niepełnosprawnych zmaleje. A ci którzy ulegną wypadkom będą przez wolne sądy skazani na eutanazję mniej więcej jak ten mały anglik. I PO SPRAWIE
gość
2 lata temu
a moze wolalabym czasem ogladnac ja niz... te wszedzie wciskajaca sie ,zestrojona Wieniawe!
gość
2 lata temu
Z niej taka księżniczka jak z toy-toy pokój kąpielowy😂😂😂😂
gość
2 lata temu
Bez kasy i bez klasy. Nazwisko tylko powiewa. Weś się biedo w garść i doceń to co dał ci los.
gość
2 lata temu
SLICZNA KOBIETA
bCIOnnzv
gość
2 lata temu
Za wszelką cenę chce zostać celebrytką
gość
2 lata temu
A jakie Magnatka Czartoryska ma obowiązki domowe - obolałe palce od wskazywania służbie zadań, czy /o Boże/ problemy z żołądkiem po kolejnej wystawnej kolacji?
gość
2 lata temu
Przecież chciała być matką! To teraz ten czas na wychowywanie potomstwa a nie szlajanie siè po ściankach.
gość
2 lata temu
Ona ma dziwna dykcje, mowi jakby byla gdzies spod Suwalkow, tak wiesniacko zaciaga.
gość
2 lata temu
proponuę na odskocznię trochę kultury z wyższej półki!wyjście do np.Teatru Narodowego,dobre kino,ciekawą lekturę itd. Prawda....tam jest się anonimowym,a ścianka pustaków -to już coś! siedzi taka (jak ja) przy klawiaturze i wypisuje co jej fantazja podpowie:)pozdrawiam:))))
gość
2 lata temu
Ona jest slawna?
bCIOnnzX