Czarzasty przewidział przyszłość: "Pani Wassermann nie będzie przesłuchiwała Tuska jako prezydent Krakowa"

86 reakcji
0
0
86
Podziel się

Polityk postanowił zabrać głos w sprawie posiedzenia komisji śledczej przesłuchującej Przewodniczącego Rady Europejskiej.

W poniedziałek o godzinie 10 rano rozpoczęło się posiedzenie komisji śledczej ds. Amber Gold, która przesłuchuje byłego premiera Donalda Tuska. Polityk ma być jej ostatnim świadkiem. Początkowo jego przesłuchanie miało się odbyć 2 października, jednak Małgorzata Wassermann poinformowała, że zostało ono przesunięte na pierwszy dzień po drugiej turze wyborów samorządowych. Uzasadniała, że nie chce spotykać się z zarzutem, iż przesłuchanie byłego premiera jest elementem jej kampanii wyborczej.

Jakiś czas temu w rozmowie w programie Tłit Włodzimierz Czarzasty postanowił wypowiedzieć się w temacie przesłuchania byłego premiera przez Wassermann i zdaje się, że posiada on dar przewidywania przyszłości:

Wiem, co będzie na 100 procent - Pani Wassermann nie będzie przesłuchiwała Tuska jako prezydent Krakowa - stwierdził stanowczo.

Jak się okazuje, polityk miał rację, bo na kobietę zagłosowało 38,06 procent wyborców, podczas gdy jej przeciwnik ubiegający się o reelekcję - Jacek Majchrowski, uzyskał aż 61,94 procent głosów.

Zobaczcie.

86
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(86)
gość
rok temu
„Jak fachowo nazywa się ludzi których podnieca fakt, że są okradani?” - WIERNI
gość
rok temu
Poziom tej pani jest naprawdę żałosny
gość
rok temu
W tejpani jest dużo nienawiści i złości powinna się wycofać niech się skupi na życiu prywatnym bo ma tylko jedno po nieszczęściu które spotkało jej rodzinę niech sobie daruje politykę
gość
rok temu
Nie dziwo, że przez 8 lat Polskę rozkradali ,jak premier TUSK nie posiadał wiedzy,co się dzieje w kraju .Tak twierdzi na przesluchaniu.Wszyscy pamięć stracili, ale do Brukseli pamiętają drogę.
gość
rok temu
krajewski lat 35, rzymkowski lat 32 i wanna. Ludzie bez żadnych zawodowych dokonań i doświadczenia butni, aroganccy, a jednocześnie ignoranci, dają upust swoim brakom podstawowych norm wychowania wobec jednego z najwybitniejszych wspóľczesnych Polaków. Żenada
Najnowsze komentarze (86)
gość
rok temu
Co się polityk podpisze swoją polityką (oczywiście kadrową), to ludzie wybierają takiego, co jeszcze się nie popisał
gość
rok temu
To dostała po nosie a juź sobie wyobraźała ze jest najmądrzejsza tak sie nadymała jak sroka na gałęzi
gość
rok temu
Jak coś ma zapytać to komicznie ten dziubek rozszerza jak jamochłon i nadmiernie sie egzaltuje swymi wypowiedziami taka gra mądralinską pisdoche
gość wtorkowy
rok temu
Myślę, że gdyby przesłuchanie p. Tuska odbyło się przed wyborami w Krakowie to p. Wasserman uzyskałaby poniżej 20 % głosów. Miała dobre przeczucie z tą zmianą terminu posiedzenia komisji ale i tak poniosła podwójną (zasłużoną)klęskę.
gość
rok temu
ZABIC CZARZASTEGO hója z PZPR
gość
rok temu
Cudownie było patrzeć jak”bohater”Tusk zwiewał jak go zapytali o książkę Suminskiego”Niebezpieczne związki Tuska” Pan Czarzasty do pięt nie sięga Pani Wasserman
gość
rok temu
Miałam sen, sniła mi się zielona wyspa...
gość
rok temu
Ta pani jest żałosna
gość
rok temu
Tusk chciał akta wprowadzić hm wtedy byście tak nie pluli glonojady
gość
rok temu
Też mi prorok. Trzy czwarte Polski (razem z p. Wasserman) to przewidziała. Dziwię się jednak krakowianom, że wybrali starca po raz kolejny.
gość
rok temu
Brawo Kraków !!!!!
gość
rok temu
Brawo !!!!! Pani Wasermann do Biedronki.
gość
rok temu
Ta pańcia to żenada .Kobieto posłuchaj siebie .
Gość
rok temu
Pani Wasserman tak młoda i ładna, a idzie w kierunku osobowości p. Pawłowicz .Jad zaczyna ją od środka niszczyć
...
Następna strona