Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czarzasty zapewnia o sukcesie swojego kandydata: "Jak Rozenek nie będzie mieć trzeciego miejsca, to pan może powiedzieć, że JESTEM D*PA"

67
Podziel się

Lider SLD wyraził swoją absolutną wiarę w możliwości Andrzeja Rozenka w wyborach na prezydenta Warszawy. Myślicie, że ktokolwiek odda głos na reprezentanta zapomnianej partii?

bCOuvlhh

SLD mimo cieszenia się olbrzymią popularnością obywateli jeszcze kilkanaście lat temu, bardzo szybko spadł w rankingach i obecnie znajduje się poza parlamentem. Partia nie poddaje się jednak i nadal próbuje swoich sił w polityce. Następną batalią, z jaką przyjdzie jej się zmierzyć są wybory o stanowisko prezydenta Warszawy. SLD początkowo wytypował do wyścigu Andrzeja Celińskiego, jednak po jego żenującej wypowiedzi na temat Jana Śpiewaka, kandydat sam się wycofał. Lewicowe ugrupowanie zdecydowało się więc na innego Andrzeja - tym razem Rozenka. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski lider SLD Włodzimierz Czarzasty zdradził, że pokłada wielkie nadzieje w nowym kandydacie. Być może stanowiąca relikt przeszłości partia ma nadzieję, że tym razem ich kandydat przejdzie chociażby do drugiej tury? Ciężko jednak powierzyć losy stolicy w ręce ugrupowania, które wytypowało Magdalenę Ogórek na najwyższy urząd w państwie.

bCOuvlhK
KOMENTARZE
(67)
gaja
2 lata temu
Ten robak Czarzast złapał wiatr w żagle.Wszędzie pełno tego komucha! !Niedobrze się robi jak się to widzi i słyszy !!!Jacy to S ludzie co chcą głosować na starych wihydnych komuchow? !
gość
2 lata temu
Nie mam nic do pana Rozenka, bo to kulturalny człowiek, ale kadydat z SLD nie ma szans w Warszawie!
gość
2 lata temu
Rozenek nie będzie miał 3 miejsca. Wróżka.
bCOuvlhL
gość
2 lata temu
komuchy wy to już dawno powinniście być na śmietniku historii
gość
2 lata temu
Czarzasty to "nowe" rozdanie w SLD?:)))
Najnowsze komentarze (67)
gość
2 lata temu
Plebs nie zna innych określeń, jak tylko komuchy, złodzieje itd. Do szkoły tlumoki.
gość
2 lata temu
Coraz większe rozdawnictwo pieniędzy przed wyborami. Po wyborach zaczną ten pusty wór zapełnić, ale wtedy nie połapiemy się z rozumem. Już wszystko drożeje od pewnego czasu, albo się zmieniają ceny, albo mniejsza gramatura produktów, tylko mało kto zwraca na to uwagę.
gość
2 lata temu
Lepiej żeby wróciła do Sejmu Lewica. Brakuje jej, by zrobić z niektórymi porządek i pokazać co to jest kultura.
gość
2 lata temu
Juz się rozchulalo chamskie jazgotanie na Rozenka. Mnie obecni nie są w stanie niczym przekupić. Będę głosował na Pana Rozenka.
gość
2 lata temu
Pan Rozenek już ma zagwarantowan mój głos. Szanuję ludzi mądrych i inteligentnych.
gość
2 lata temu
jakoś znikł rozenek a szkoda fajny gość
gość
2 lata temu
partia zdrajców ojczyzny i amatorów darmowych kamienic i ośmiorniczek
gość
2 lata temu
Rozenek to b****n kogo wy wystawiacie zenada
bCOuvlhD
gość
2 lata temu
Przypomnijcie jego teksty jako dziennikarza w piśmie Urbana
gość
2 lata temu
Jest Pan d* pa ;)
gość
2 lata temu
Co ma do rzeczy czy z SLD? Liczy się osobowość, a to co teraz się dzieje w polityce jest dobre ? Rozenek jest bardz mądrym facetem.
gość
2 lata temu
Przecież sukces to jest pierwsze miejsce ! Po co wystawiają kandydata który ma szansę na 3 miejsce ??? Czy SLD zgłupiało do reszty ???
gość
2 lata temu
Już teraz mogę to powiedzieć : jest Pan Du.pa 😂
gość
2 lata temu
BARDZO CENIĘ MĄDROŚĆ P ROZENKA ALE WYGRA P RAFAŁ TRZASKOWSKI JEŚLI CHODZI O SLD POWINNI BYĆ W SEJMIE BO TAM SĄ MĄDRZY LUDZIE A PARTIA KUPiS 15 NA ŚMIETNIK
...
Następna strona
bCOuvlif