"Czesław zagroził, że jak ochrzczę córkę, to się ze mną rozwiedzie. Pomyślałam: to się rozwiedź i ochrzciłam!"

92
Podziel się

"Miałam potrzebę chodzenia do kościoła. Mąż z początku nic nie mówił, a potem powiedział: lepiej by było, żebyś do tego kościoła nie chodziła - wyznaje Kiszczakowa z rozmowie z Pudelkiem.

Maria Kiszczak od śmierci generała Czesława Kiszczaka walczy o to, by Polacy zobaczyli w nim bohatera narodowego. Zobacz: Kiszczakowa pokazuje Pudelkowi szafę Kiszczaka: "MÓJ MĄŻ OBALIŁ KOMUNIZM! CHRONIŁ WAŁĘSĘ. Chciał, żeby Polska miała takiego bohatera"

Wspominając zmarłego męża w rozmowie z Pudelkiem przyznaje, że jest osobą wierzącą, co wielokrotnie było źródłem ich problemów. Generał nie chciał ochrzcić córki twierdząc, że jego stanowisko wyklucza jakiekolwiek zaangażowanie religijne. Żona jednak postawiła na swoim, choć mogło się to skończyć rozwodem.

Miałam wewnętrzną potrzebę chodzenia do kościoła. Mąż z początku nic nie mówił, a potem wziął mnie na kolana i powiedział: wiesz, lepiej by było, żebyś do tego kościoła nie chodziła, bo ja jestem na takim stanowisku. Pojawił się problem ochrzczenia córki. Czesław się nie zgodził i zagroził, że jak ochrzczę, to się ze mną rozwiedzie. Pomyślałam sobie, to się rozwiedź i ochrzciłam córkę.

KOMENTARZE
(92)
gość
4 lata temu
Jednak Czesiek to był szatan...
gość
4 lata temu
Urzekła mnie twoja historia
OPODATKOWAC_K...
4 lata temu
dlaczego my Polacy placily ZUS za ksiezy , dlaczego oddajemy im ziemie za darmo (1% wartosci) , dlaczego okupant watykanski ma przywileje a my Polacy zadnych tylko plac i placz
gosc
4 lata temu
Kiszka spoko babka 😀....
gość
4 lata temu
Mam nadzieję, że tanio skóry nie sprzedała Pudlowi
Najnowsze komentarze (92)
gość
rok temu
Bardzo wredny był Czesiek.
gość
4 lata temu
Pudelek zlituj się Kiszczakowa albo p****y.
gość
4 lata temu
po co ta starsza pani się ośmiesza, czy pod sufitem coś nie tak?
gość
4 lata temu
Kiszczak to był prawdziwy komunista przynajmniej u kresu zycia nie prosił i nie przybiegł na jego rzadanie zaden biskup czy kardynał by go namaszczać jak to miał miejsce zinnymi towarzyszami generałami chcociażby Jaruzelski
gość
4 lata temu
Ahaha ale ona ma wszystko gdzieś ....i tak trzymać
gość
4 lata temu
co wy glaby wiecie o zyciu
gość
4 lata temu
myślę że dzieci powinny wziąć ją pod opiekę kobieta zniewolona przez to ze mąż był osobą o wysokiej randze i zaszczuta dzieci nie zostawiajcie matki mimo to iż wasze życie tez jest trudne
gość
4 lata temu
Dlaczego się ośmiesza?Jest autentyczna.Przez wiele lat żyła posłusznie w cieniu męża ,nie wypowiadając się publicznie na żadne tematy.Teraz to się zmieniło.Czesław umarł a ona mówi co myśli ma do tego prawo lepiej póżno niż wcale.To nawet ciekawe.Miła starsza pani.
gość
4 lata temu
Coraz bardziej ją lubię
maja
4 lata temu
Czy córka tej pani nie może jej zamknąć?
gość
4 lata temu
nawet gada do rzeczy
gość
4 lata temu
chce być na fali.. bidulka ,chyba coś z głową nie tak....
gość
4 lata temu
szkoda że ta pani wypowiada się i upublicznia dopiero teraz lepiej niech milczy dalej
gość
4 lata temu
zamilcz, kobieto!
...
Następna strona