Trwa ładowanie...
Przejdź na

Częstochowa zapłaci za lekcje religii dla muzułmańskich dzieci! Partia Korwin protestuje!

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
27
Podziel się:

"Nie można zabierać dzieciom możliwości poznawania swojej religii. To sztucznie napompowany problem" - broni pomysłu radna PiS.

Częstochowa pokryje koszty nauki religii trzech muzułmańskich uczniów - tak zdecydowali tamtejsi radni. Uczniowie będą dojeżdżać do Katowic na lekcje organizowane przez Ligę Muzułmańską. Sprawa trafiła pod obrady Rady Miasta, gdy jedna z radnych zaprotestowała przeciwko organizowaniu lekcji religii muzułmańskiej w częstochowskich szkołach. Debatowano także na temat pokrywania kosztów nauki ewangelicyzmu i Ruchu Zielonoświątkowców. Tylko islam wywołał dyskusje. Przedstawiciele partii Korwin zorganizowali protest. Pojawili się na sesji z transparentami: Nie dla islamu oraz Islam is bad. Zdaniem posłanki PiS, Anny Majer, to sztucznie napompowany problem, ponieważ nie można odbierać dzieciom możliwości nauki religii, niezależnie od wyznania.

Nie ma nad czym debatować. Nie można zabierać dzieciom możliwości, by mogły poznawać swoją religię. To sztucznie napompowany problem.

Przypomnijmy, jakie ocenia islam Miriam Shaded, która w ostatnich wyobrach parmalentarlnych startowała do Sejmu własnie z listy partii Janusza Korwin-Mikkego: Miriam Shaded: "W Koranie jest więcej nienawistnych tekstów niż w "Mein Kampf". Islam jest gorszy od nazizmu!"

Źródło: TVN24/x-news

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(27)
gość
6 lat temu
Feministki i LEWACY mieli rację. Biedni „uchodźcy” zaczynają kulturowo UBOGACAĆ nasz kontynent. Zaczęli we FRANCJI, gdzie „wdzięczni” Europejczykom za ich serdeczne przyjęcie, ZAMORDOWALI niemal 200 osób w serii ZAMACHÓW w Paryżu. W Skandynawii, Szwajcarii, Austrii i Niemczech hordy C*******H postanowiły „się zabawić” nie tylko w sylwestra i zbiorowo GWAŁCILI, MOLESTOWALI oraz OKRADALI ponad 1200 miejscowych dziewczyn, które miały czelność wyjść wieczorem z domu, w dodatku bez BURKI! Ale to jeszcze nic! W Dortmundzie BRUDASY chciały UKAMIENOWAĆ kilka transseksualistek. Ale do pożytecznych IDIOTÓW nawet to nie dociera. Profesor ŚRODA uważa, że wszystkiemu temu winny test „patriarchalny model rodziny”, a od wszystkich tych NAJEŹDŹCÓW i tak gorsi są nasi KIBOLE. Ktoś tu chyba ZWARIOWAŁ. Jeśli chcecie poznać więcej NIEWYGODNEJ prawdy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
6 lat temu
Co sie dzieje? W zadnym kraju katolickim nie ucza religii muzulmanskiej czy ten b******l oszalal i wie co mowi? I*****a totalna wbijaja im zabijanie od najmlodszych ucza tylko zla a ta p******i ze to ok?
gość
6 lat temu
Nie wyciągajmy palca, bo złapią całę rękę.
gość
6 lat temu
To nie religia tylko pranie mózgu ! Żadna religia nie nakazuje mordować innowierców ,A ich prorok sypiał z 9-cio latką Są całe teksty instruktarze jak uprawiać sex z tak młodymi dziewczynkami
Noooo
6 lat temu
Jeszcze ludzie będą żałować, że prawica jaką jest partia Korwin nie dostała się do sejmu.
Najnowsze komentarze (27)
gość
6 lat temu
Gościu masz totalną racje.nie jestem rasistą broń BOŻE, ale to co ten b******l gada woła o pomstę do nieba!
gość
6 lat temu
Gościu masz totalną racje.nie jestem rasistą broń BOŻE, ale to co ten b******l gada woła o pomstę do nieba!
GOŚĆ
6 lat temu
takich radnych se wybrali w Częstochowie - to teraz nimi rządzą i****i
gość
6 lat temu
Wszystkie religie są złe ...
gość
6 lat temu
Co to k***a ma znaczyć. Mamy teraz za nasze pieniądze uczyć ich islamu ??? Niech poznaja swoja religie za swoje pieniądze. Po to głosowalismy na PiS ???
gość
6 lat temu
katole tak a inne religie nie ? a ci wszyscy ksieza pedofile to fajni sa nie? bo nasi i nie ma problemu bo oni sa uwodzeni przez dzieci, katole zooraly pol globu jakis czas temu zabijajac ,gwalcac itp to moze teraz kolej na rewanz? ludzie sa g***i
owl
6 lat temu
Szkoda, że partia KORWIN nie dostała się do Sejmu. Zasługiwali bardziej niż rolnicy z PSL-u. Natomiast "nowocześni" posłowie to najwięksi lenie w obecnej kadencji Sejmu.
gość
6 lat temu
przeczytajcie o tym co powiedział syn muftiego z Ligii Muzułmanskiej w Polsce co odpowiedział na zadane mu pytania.....
gość
6 lat temu
syn muftiego z Ligii muzułmanskiej co powiedział co zrobiłby ze swoją matką, gdyby dopuścila się zdrady.
gość
6 lat temu
Religia do sal katechetycznych i po problemie!!! Państwo jest świeckie!~Pokrywanie nauki religii z budżetu państwowego jest nadużyciem, bo kiedy religia została wprowadzona do szkół, mówiło się o tym, że księża i katecheci nie będą pobierali wynagrodzenia za nauczanie religii w szkołach, a na świadectwach szkolnych nie będzie oceny z religii, ani z etyki, która miała być dla dzieci nie uczęszczających na religię.Teraz księża i katecheci pobierają pensje, jak nauczyciele, a ocena z religii jest na świadectwie i liczy się do średniej. Etyki nadal nie ma, a KK nie płaci szkołom za korzystanie z sal lekcyjnych wydzielanych na naukę religii. To bezprawie!!!
gość
6 lat temu
PANIE PREZYDENCIE MOŻE NAJPIERW ZROBI PAN W CZĘSTOCHOWIE DROGI I SPEŁNI SWOJE INNE OBIETNICE A POZNIEJ ZACZNIE WYDAWAC NASZE PIENIADZE NA UCHODZCÓW !!!
gość
6 lat temu
Najdłuzej platformersi będa sie trzymac we władzach miast, nawet Ziobro Prokurature przejmie dopiero w połowie marca podobno po 10-tym
gość
6 lat temu
mam nadzieje ze czestochowianie sami rozlicza tych z PO co to wprowadzili
gość
6 lat temu
Zapamiętamy PO jako partie ktora zniszczyła Polskę, wpuszczając islam.
Oferty dla Ciebie