Czubaszek o Grycan: "Schudła, ale niech się nie martwi, bo nie widać!"

277 reakcji
0
0
277
Podziel się

"Jak się przebierała, to była tak ściśnięta gorsetem, że myśleli, że pęknie" - dodała w TVP.

Marta Grycan, pionierka w chwaleniu się zakupami i luksusowymi ciuchami na Instagramie, jakiś czas temu przerwała swoją zawrotną telewizyjną karierę i zniknęła show biznesu. Teraz wróciła, nieco odchudzona. Niedawno pokazała, jak udało jej się stracić nadmiarowe kilogramy. Na swoim profilu opublikowała zdjęcia w stroju do ćwiczeń do uprawiania specjalnego rodzaju aerobicu. Dzisiaj w Pytaniu na śniadanie Maria Czubaszek dosyć dosadnie skomentowała metamorfozę Grycanki.

Schudła, ale niech się nie martwi, bo nie widać. Wiedzieli, że jak się przebierała, to była tak ściśnięta gorsetem, że myśleli, że pęknie. Schudła, bo skacze po prostu, kangoorobic. A gdzie jej torba?

Dodała też: "Ładnemu jest ładnie w ciałku i bez ciałka. We wszystkim."

277
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(277)
gość
5 lata temu
dobre:) prawdę mówi!
gość
5 lata temu
no nie widać..gruba była i jest
gość
5 lata temu
Czubaszek po zabiegach wymłodniałaś ale też nie widać.
gość
5 lata temu
hahahah uwielbiam Czubaszek!!!
gość
5 lata temu
Hihi :-) riposty ma dobre !! Sama prawda
Najnowsze komentarze (277)
2Iq236 ehrzh...
4 lata temu
2Iq236 ehrzhqohvczr, [url=http://obewscfllswk.com/]obewscfllswk[/url], [link=http://vjfhelytxlmi.com/]vjfhelytxlmi[/link], http://pepqjlndiigt.com/
gość
4 lata temu
Jakim trzeba być rozgoryczonym i zblazowanym żeby dokopywać komuś, kto próbuje walczyć i odchudzać się. To tak samo jakby śmiać się z grubego na siłowni czy kogoś z problemami skórnymi u dermatologa. Pani Czubaszek przydałoby się trochę klasy, Rozumiem, że z racji wieku ludziom wybacza się pewne rzeczy ale takie żarty są po prostu niesmaczne. Można zestarzeć się ale z godnością. Nie cierpię Grycanek ale przecież widać, że schudła. Jak na swoje lata i 3 dzieci wygląda całkiem nieźle, bez przesady.
gość
4 lata temu
Czubaszek posmakowała sławy telewizyjnej i zrobiła się bardzo chamska i gwiazdorska. Gdyby takie coś powiedział Wojewódzki od razu byście go jechali ale powiedziała babunia więc spoko. Ona też przypominam miała zabiegi odmładzające, więc niech już nie pierdzieli. Śmieje się z kobiety, która urodziła dzieci a sama swoje własne wyskrobała. Nie mam nic do aborcji, chociaż sama nie podjęłabym się tego ale ona chwaliła się tym jakby był to jakiś powód do dumy. Czubaszek jest gorsza niż Grycanki, one tylko udają gwiazdy a ona ma sporo za uszami tylko tego nie widzicie, bo to starsza kobieta. Gdyby takie farmazony opowiadała w wieku 20 lat od razu byście po niej jechali jak po kobyle.
gość
4 lata temu
Czubaszek posmakowała sławy telewizyjnej i zrobiła się bardzo chamska i gwiazdorska. Gdyby takie coś powiedział Wojewódzki od razu byście go jechali ale powiedziała babunia więc spoko. Ona też przypominam miała zabiegi odmładzające, więc niech już nie pierdzieli.
gość
5 lata temu
Ja się trochę wstydzę za te Grycanki. Dajcie spokój, co one z siebie robią...
gość
5 lata temu
Ja się trochę wstydzę za te Grycanki. Dajcie spokój, co one z siebie robią...
gość
5 lata temu
Dla mnie Grycanki są jakimś dziwactwem. Jak można się szczycić sadłem? Ojejku!
gość
5 lata temu
Miałam taki problem jakiś czas temu jak ona, zbędne kilogramy. Koleżanka zaproponowała mi kuracje z tabletkami Slimcea. Nie wierzyłam w takie środki. Szybko jednak się przekonałam. Pierwszy tydzień stosowania zauważyłam hamowanie łaknienia. Skończyło się podjadanie. bardzo też szybko wprowadziłam więc swoją dietę która bez problemu utrzymałam. Slimcea przyśpieszyła cały proces spalania tkanki tłuszczowej. W niecałe 3 miesiące wróciłam do szczupłej sylwetki. I jeśli my mamy dostęp do tego typu suplementów to gwiazdki tym bardziej ;)
gość
5 lata temu
Taa Czubaszek jest taka piekna i wspanialomyslna...Marta Grycan chociaż swoje dzieci urodzila a nie zrobiła aborcje jak to stare b****o.
gość
5 lata temu
Czubaszek. Zal d**e sciska zes taka stara
gość
5 lata temu
Podziękujcie mi za szczerość. Pokazujecie swoją durną "murzyńskość chobielińską" żegnam , śmondaki.
gość
5 lata temu
a skąd wiesz?
gość
5 lata temu
robiła tylko oczy i to widać, a ty ślepa jesteś?
gość
5 lata temu
jest tak naturalna jak butelka pet
...
Następna strona