Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czy Karolina Malinowska wróci do modelingu? "Nikt tak nie chodził jak ja. Miałam coś, co mnie wyróżniało!"

110
Podziel się

Żona Oliviera Janiaka chciałaby wrócić na wybieg?

bCOUsxkl

Karolina Malinowska pracę w modelingu rozpoczęła jako 15-latka, jednak po pięciu latach pracy w zawodzie zrezygnowała z międzynarodowej kariery.

Żona Oliviera Janiaka od kilku lat oddaje się głównie wychowywaniu dzieci, raz na jakiś czas pokazując się na warszawskich ściankach. Wygląda jednak na to, że nie wyklucza powrotu do zawodu:

Nie zdarzyło mi się nigdy powiedzieć: Tego nie założę. To było 15 lat temu i 15 kilo temu. Jeśli jest w dzisiejszych czasach jakiś wybieg, który to udźwignie. Myślę, że tak, przeszłabym się po wybiegu. Magda Frąckowiak, Kamila Szczawińska zawsze się ze mnie śmiały, że nikt tak nie chodził jak ja. Miałam coś takiego, co mnie wyróżniało.

bCOUsxkn
bCOUsxkO
KOMENTARZE
(110)
gość
3 lata temu
Któregoś dnia zobaczyłam się w lustrze O CHOLERA! Moje czoło przeszywała wielka zmarszczka. Przyglądałam się i było ich więcej. RATUNKU! Co robić? Przecież mam dopiero 23 lata... Opętana szukałam ocalenia dla mojej skóry i młodości. Po tragicznych 10 kremach znanych marek byłam zrozpaczona. I niespodziewanie... nadeszła pomoc. TA METODA DZIAŁA - ➡➡➡➡ zabijzmarszczki.tk
gość
3 lata temu
Była bardzo fotogeniczną modelką,ale wyróżniał ją nie tyle sposób poruszania,ale wielkie odstające uszy, które później zoperowała.Dlatego nazywali ją Bambi...
gość
3 lata temu
nie jest brzydka! modelki nie muszą być klasycznie piękne, wystarczy, że dobrze chodzą i po pierwszym kontakcie jesteś w stanie rozpoznać ją wśród 20 innych!
bCOUsxkP
gość
3 lata temu
gość Gdzie ona po wybiegach chodziła, jeśli można spytać? Ty jeszcze pieluche w majtach miales jak Malinowska chodzila po paryskich wybiegach. I brala udzial w kampaniach m.in. JP Gaultiera.
gość
3 lata temu
Nigdy nie była piękna
Najnowsze komentarze (110)
gość
3 lata temu
bardzo przytyła
gość
3 lata temu
Tak się akurat składa, że jesteśmy w podobnym wieku. Pamiętam doskonale program w TVP 2 dzięki,któremu wyjechała do Francji. Pamiętam również poza jej odstającymi jeszcze wtedy uszami, że była mega sierota.
jajulia
3 lata temu
cos co ją wyroznialo to uszy odstające.Pamietam
gość
3 lata temu
to chyba pomyłkowo na jeden sezon!
gość
3 lata temu
Przycięła nochala i jej wali na ten brzydki łeb. Zobaczcie jak urżneła to "wędzidło" między dziurkami od nosa i wyprostowała garb. Niestety dalej duży i nieładny. Karolka, jesteś niezgrabna, grubawa, z podgardlem i stara. Brzydka z ciebie baba i tyle. Daj szanse tym, co sie nadają. Bo ty niestety nie.
tom
3 lata temu
Chwalcie mnie sto, bo jeden nie ma co !!!!Tak mówi, jak Pani Wander, że jej nie chca w TV.a ona była taka dobra !!!! Tak samo, z Malinowska była najlepsza, ale chyba wdłg. siebie !! Starzejąca sie dziunia !!!!!!
gość
3 lata temu
lepiej niech ona chodzi po domu w bamboszach
gość
3 lata temu
Kariera modelki jest krótka wszystko może już opowiadać w czasie przeszłym a przecież stara nie jest.Teraz już tylko czekać na kariery synów.
bCOUsxkH
gość
3 lata temu
Miałaś. Uszy jak radary.
kob.
3 lata temu
tylko czy reszta chce cię oglądać dla mnie nic szczególnego
gość
3 lata temu
Wyróżniała się, ale uszami, po tym jak je zoperowała kariera się skończyła.
gość
3 lata temu
Uszy ja wyróżniały
gość
3 lata temu
Ani ładna, ani sympatyczna, ani interesująca. A do tego wielkie uszy i wielki nos.
Tośka
3 lata temu
Snobka sama w sobie
...
Następna strona
bCOUsxlj