Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Dagmara Kaźmierska wydała OŚWIADCZENIE!

840
Podziel się:

Dagmara Kaźmierska nabrała wody w usta po śledztwie serwisu Goniec na temat jej kryminalnej przeszłości. Skazana przed laty celebrytka właśnie opublikowała oświadczenie.

Dagmara Kaźmierska wydała OŚWIADCZENIE!
Dagmara Kaźmierska przerwała milczenie (AKPA)

Dagmara Kaźmierska doczekała się miana największej antybohaterki rodzimego show-biznesu. Do niedawna 49-latka bawiła widzów "Tańca z Gwiazdami", zyskując ich przychylność niefrasobliwym podejściem do rywalizacji. Wszystko zmieniło się w mgnieniu oka.

W wyniku przeprowadzonego śledztwa serwisu Goniec na jaw wyszły oburzające fakty na temat "królowej życia". O całej sprawie możecie przeczytać tutaj:

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie

Celebrytka z kryminalną przeszłością wreszcie odniosła się do stawianych jej zarzutów. Umieściła na Instagramie oświadczenie.

Kochani, nie odzywałam się do was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem, potrzebowałam się zmierzyć z tym, co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w mediach jako królowa, a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które rzekomo miałam popełnić. Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski. Klub towarzyski - a nie miejsce do gnębienia kobiet! - skomentowała, podważając prawdziwość zebranych materiałów dowodowych.

W tym miejscu należy przypomnieć, że w 2009 roku Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za "stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji" na 3 lata pozbawienia wolności. Ostatecznie spędziła za kratami tylko 14 miesięcy. W treści akt, do których dotarła redakcja Pudelka, wyrok uzasadniono następująco:

Oskarżonej Dagmarze Kaźmierskiej, za przypisane przestępstwa, Sąd wymierzył (...) łączną karę pozbawienia wolności w wymiarze 4 lat. Kary w powyższym wymiarze są w ocenie Sądu adekwatne do stopnia zawinienia i do znacznego stopnia szkodliwości popełnionych przez oskarżoną czynów. Wymiar kar orzeczonych w tym przypadku nie może być uznany za wygórowany, czy rażąco niesprawiedliwy, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę ciężar gatunkowy przypisanych jej czynów. Zachowania oskarżonej podejmowane były z pełną premedytacją i świadomością ich bezprawności, jak również w poczuciu zupełnej bezkarności. Te właśnie okoliczności, a ponadto fakt, iż to z jej inicjatywy prowadzona była agencja towarzyska objęta niniejszym postępowaniem i to przez flagi, bo ponad 4-letni okres i to ona przejawiała największe zaangażowanie i największą determinację w osiągnięciu zamierzonych celów, przemawiał na niekorzyść przy ustalaniu wysokości poszczególnych kar. Jako okoliczność łagodzącą Sąd wziął pod uwagę wcześniejszą niekaralność oskarżonej.

Była już uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" starała się ponadto w swoim instagramowym wpisie dotrzeć do tej części odbiorców, którzy, mimo olbrzymiego skandalu, nie odwrócili się do niej plecami.

Kochani, nie jestem w stanie opisać, czy opowiedzieć wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo. Dziękuję za wasze wsparcie i wiarę we mnie. I pamiętajcie: świat nie zawsze jest taki jak nam go przedstawiają... - zakończyła emocjonalny wpis.

Przypomnijmy, że Telewizja Polsat, na antenie której celebrytka występowała jeszcze 2 tygodnie temu, zdecydowała o usunięciu z sieci wszystkich odcinków programu "Dagmara szuka męża". Co więcej, podjęto decyzję o niezapraszaniu Kaźmierskiej na finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami". Podczas wczorajszego półfinału z kolei dziennikarze nie mogli zadawać pytań dotyczących wykluczonej z rywalizacji uczestniczki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(840)
Krysia
2 miesiące temu
Ponad 26 tysięcy osób polubiło jej "tłumaczenie". To jest przerażające zwłaszcza w świetle dzisiejszych informacji, że skatowała kobietę w ciąży. Prawie 30 tys osób stanęło po jej stronie. 30 tysięcy!
Pol
2 miesiące temu
No wie…rzeczywiście się odniosła do wszystkiego. Przecież nic nie skomentowała tak naprawdę 🤷🏼‍♀️
Nick
2 miesiące temu
A ja pytam: kto lansował kryminalistkę?! Kto ją zapraszał do programów telewizyjnych?! Kto zrobił niej gwiazdkę?!!!! To powinno być karane! Dla oglądalności, poklasku telewizja jest w stanie zrobić wszystko.
Mira
2 miesiące temu
Najwyższy czas, żeby pozamiatać przestępców z przestrzeni publicznej. Nie tylko Dagmara, ale też Oświęcimski czy Kraśko. Do tego do ekskluzywne panie lekkich obyczajów, które też są obecne w mediach.
Pola
2 miesiące temu
U Wojewodzkiego kiedy powiedzial byas wspolwlascicielka agencji toqarzyskiej uniosla sie zartobliwie I duma powiedziala nie ublizaj mi bylam wlascicielka!!!!! Tyle na temat wstydu ktory odczuwa z powodu tego co robila
Najnowsze komentarze (840)
Edyta
2 miesiące temu
Edzia zgotowała jej ten los 😂
Peppe
2 miesiące temu
Dobrze że nie ma jej w finale Tzg...
Tateż
2 miesiące temu
Polowanie na czarownice. Nie rozumiem głupoty ludzkiej i fałszu. Przecież Dagmara nie siedziała za niewinność w więzieniu. Przecież wszyscy wiedzieli, że miała KLUB TOWARZYSKI, BURDEL, DOM PUBLICZNY (niepotrzebne skreśl). W każdej firmie musi być system kar i nagród. Jak ukarać prostytutkę? Jeśli ktoś nie ma wyobraźni, to jest prostakiem. Można było sobie dopowiedzieć, w jaki sposób Dagmara dawała sobie radę w półświatku. Media miały dostęp do szerszej wiedzy, ale się z nią nie podzieliły. Ciekawe dlaczego? Dlaczego skazani prawomocnymi wyrokami mężczyźni tańczący w poprzednich edycjach "tańca z gwiazdami " NIE zostali przez MEDIA napiętnowani? Dlaczego?
Tateż
2 miesiące temu
Polowanie na czarownice. Nie rozumiem głupoty ludzkiej i fałszu. Przecież Dagmara nie siedziała za niewinność w więzieniu. Przecież wszyscy wiedzieli, że miała KLUB TOWARZYSKI, BURDEL, DOM PUBLICZNY (niepotrzebne skreśl). W każdej firmie musi być system kar i nagród. Jak ukarać prostytutkę? Jeśli ktoś nie ma wyobraźni, to jest prostakiem. Można było sobie dopowiedzieć, w jaki sposób Dagmara dawała sobie radę w półświatku. Media miały dostęp do szerszej wiedzy, ale się z nią nie podzieliły. Ciekawe dlaczego? Dlaczego skazani prawomocnymi wyrokami mężczyźni tańczący w poprzednich edycjach "tańca z gwiazdami " zostali przez MEDIA napiętnowani? Dlaczego?
wzór cnót nie...
2 miesiące temu
Nastała moda na promowanie i nagradzanie przestępców ??? Kaźmierska, Wąsik, Kamiński i kto jeszcze ???????
Ewa
2 miesiące temu
To naprawdę hańba,że tylu jest ludzi bezwzględnych,w tym wypadku dedaktorzy Pudełka. Jeśli uważacie się w obowiązku powiadomić Pudelkowiczów o dalszym ciągu sprawy to wystarczyła 1 fotografia samej twarzy osoby.A wy nadal promujecie tak negatywną osobę. Mam tylko nadzieję,że tak zarobione pieniądze nie przyniosą wam żadnej korzyści. I tego zycze
Ehh
2 miesiące temu
I pomyśleć, że jej ofiary widzą ją w telewizji jako gwiazdę! Przecież dla nich to jak jakiś okrutny żart! Niesamowite...
konrad
2 miesiące temu
królowa przybytku
Zmora z jezio...
2 miesiące temu
Nie lubię kobiety,ale przecież ona już poniosła karę.Odsiedziała swoje.Po co wywlekać stare brudy? Kto ma w tym interes?
...
2 miesiące temu
Co do jej człowieczeństwa i empatii to wystarczy choćby spojrzeć na jej futra.
emeryt
2 miesiące temu
Ale rozwora!!!!!!
Banan Maniek
2 miesiące temu
komu dała że tylko 14 miesięcy siedziała, i to chyba nie w więzieniu a w areszcie śledczym większość tego "wyroku".
Oburzony
2 miesiące temu
Ludzie z taką przeszłością absolutnie nie powinni być promowani to jest koszmar
z Poznania /
2 miesiące temu
.. a tak szczerze .. to tylko ona skazana brała udział w Tańcu z gwiazdami ... ?....nic z tego .... wielu skazanych już tańczyło dużo wcześniej .. inni nie kłamią jak WP ...tylko piszą wprost ... trzeba czytać ..
...
Następna strona